Spordan çıktıktan sonra elma yemek iyi mi?

arkadaslar spordan cıkdıkdan sonra elma yemek iyi mi ben elma yiyorum bide benim bakıslarım nasıl cevwaplarsnz sevinirim .)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• spordan sonra glisemik indeksi yüksek şekerler tercih et, bir an önce şeker kanına karışsın ve kan şekerin yükselsin ki, metabolik faaliyetlerine enerji bulunsun. hemen hemen bir çok meyvenin glisemik indeksi düşük bu yüzden spordan sonra bitin durumdan seni tekrar geri enerjik durumuna taşımayacaktır. Bu arada aman dikkat ! glisemik indeksi yüksek şekerlerden normal durumlarda kaç, çünkü fazlası yağ olarak depo edilecektir. ve yine dikkat et, birden enerjik olacağım diye aşırı karbnhidrat alma yeteri kadar. Bal pekmez glisemik indeksi orta şekerler, muzla birlikte güzel bir ikili olabilir.

bir dilim ekmek, üzerine dilmlenmiş muz, üzerine bal sür. Bu kendini toparlaman için iyi olacaktır. Birde ben protein shake ime az mikarda sofra şekeri katıyorum ki, düşen enerjimi o sofra şekeri karşılasın beni normale getirsin. Yoksa şeker almazsam içtiğim proteinden enerjiyi karşılayacak vücut. Bu da şua demek oluyor kaslarıma gidecek protein enerjide kullanılıyor. Anladığını düşünüyorum.

Bakış mevzusuna gelirsek, dostum sana karşı dürüst olucam gerçekten çok berbat.

0|0
    0|0
  • muz ye muzzzz :D

0|0
    0|0
  • Profiline girdikten sonra biri uludu yeminlen dışardan kardeş bu nasıl bir garipliktir. Bu arada bakışların iyi de , bakışlarım nasıl diye soru soranı ilk defa görüyorum.

0|0
    0|0
  • ben spordan önce tatlı yiyroum yoksa tam performans ile spor yapmaıyorum baya sıkı çalışmam lazım ama iyise bende başlıyım

0|0
    0|0
  • en iyi cevabına güldüm :D

0|0
    0|0
  • flört kategorisiyle herhangi bir alakasını göremedim. Ayrıca düzgün yorum yapmıyanlara bende kıl olurum ama güncellemede İnsan gibi yorum yapın İnsan yerinee koyduk Sizi. yaşınız 20 üstü Ama beyniniz daha cocukLan. bu lafı söylemen hoş değil .

0|0
    0|0
  • Cok sert bakiyon reyiz :)

Elma yemek bir sorun yapmaz bende sporcuyum parkour hata body de yaptim street workuotta

0|0
    0|0
  • elma ye armut ye şeftali ye.ne bulursan ye.yarasın kardeşime.

0|0
    0|0
  • simitçi gibisin ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Kardeş senin düşüremeyeceğin kız yok bu bakışlarla 10 numarasın :D

0|0
    0|0
  • abi elmadan nasıl bakıslara bagladın helal olsun valla

0|0
    0|0
  • Şart değil.