Robin van Persie, durumu acil olduğu halde saha kenarında ambulans beklemesini nasıl yorumluyorsunuz?

Fenerbahçe'nin Hollandalı golcüsü Robin van Persie, iyi başladığı Akhisar Belediye maçını sakatlandığı için ilk yarıda bırakmak zorunda kaldı.
Fenerbahçe sağlık ekibi tarafından saha içerisinde müdahale edilen Robin van Persie, oyun alanını sedye ile terk etmek zorunda kaldı. Yayıncı kuruluştan verilen bilgide, Robin van Persie'nin gözkapağında yırtık tespit edildi.
Stad dışarısında 5-10 dk ambulans beklemek zorunda kalması ve üzeri soğuyan futbolcu mağdur oldu. Bu olay tüm avrupa spor gazetelerinde yer aldı.
İlk doktor müdahalesinin iyi geçtigini galatasaray maçına yetişebilecegini Dr. Cüneyt Özek kendi twitter hesabından duyurdu.Robin van Persie, durumu acil olduğu halde saha kenarında ambulans beklemesini nasıl yorumluyorsunuz??

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Yazık, o kadar oturdu oturdu, bir maça çıktı sakatlandı adam

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten spikerden ne olduğunu öğrenince bir üşüme titreme geldi.
    Çok kötü bir şey ya Allah şifa versin. Penaltı derdine kimse düşmedi çok şükür.
    Ben başta dengesi kaydı düştü sandım sonra kendini yere atmıştır diye düşündüm Allah affetsin beni. Seviyoruz seni RVP ama futbolda olan ihtimalleri düşünüyorum her daim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Robin pas verse kardesimize Allahtan acil şifalar diliyorum..

0|1
    0|0
  • ülkemizde insan hayatına verilen değer.

0|1
    0|0
  • Statlarda normalde özel ambulans şirketlerinden kiralanan ekipler ve ambulanslar duruyor.

0|1
    0|0
  • Dün izledim ortada ambulansta yokmuş akıl hastahanesinden gelmiş

0|1
    0|0
  • Rezillik

0|1
    0|0
  • Napalım yani olabilir vatandaş rıxa bekliyor sonuçta oda beklesin

0|1
    0|1
  • Bu ülkede acil kuyruğunda ölen vatandaşlar vardı eskiden acımam o yüzden gebersin it

0|1
    0|0
  • Sorumsuzluk başka bir şey değil. Bu adam kafa travması geçirseydi ne olacaktı?

0|1
    0|0
  • Görevliler mac başına para almayı biliyor ama görev yapmıyor

0|1
    0|0
  • Ambulansın çıkacağı kapıyı açacak adam maç izliyormus

0|1
    0|0
  • Akhisara para cezasi verilmeli. Bir tane ambulans beklememesi cok sacma.

0|1
    0|1
Yükleniyor...