Sizce rezil mi olmuşum küçük mü düşürmüşüm kendım

arkadaslar bir çocukla bakısıyoduk okulda ama ne bakısmak . hatta cocuk yanıma gelmeye calıstı 1 2 kere yanı yaklasmaya calısıyodu ama yaklasamadı. bende arkadaslarımın gazıyla cocugu facebookta ekledım ama bana hıc bısey yazmadı. 2 3 gün durdu öyle. ve başka bir kızın fotografını begendıgını gördüm bizim okuldanbir kzın. bende sildim faceden. sizce rezil mi oldum kendımı kucuk mu dusurdum diye düşünüyorum. sankı silince daha cok anladı hoslandıgımı gibi oldu. siz olsanız ne düşünürdünüz cocugun yerınde. ve rezil olmuş muyum. lütfen doğru düzgün yorumlar yapın. saçmalayacak olan yapmasın

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kıskandırmak için yapmış olabilir eğer öyleyse güzel kıskandırmış :) Ayrıca niye ilk hamleyi erkeklerden bekliyonuz.Hele ki o kadar kesişmeden sonra.Git sen konuş ne olacak yani.Bazı erkekler çekingen olabiliyor :)

0|0
    0|0
    • aramızda bır sey yokkı nıye kıskandırmak ıstesın :/ ondan bekledım ıste ne bıleyım

• emin misin peki o yüzden beğendiğine?

• Tabiki değilim tanımıyorum bile çocugu nasıl emin olayım :) Sadece tahmin ediyorum.Sen çocugn sınıftaki tepkilerine bbak ona göre git konus bir kerede siz konuş işkence etmeyin erkeklere :) Aaa gerçi okullar da kapandı :) Sıkıntı bir anda büyüdü :) Çok seviyosan tutma kendini git face ekle muhabbet et.Konusmasını takip et paylasımlarını takip et bir kaç gün böyle devam et sonra git konuş bence :) Yoksa bekleyerek olmaz.

• masumane yaptığın bir şey rezillik olarak görme, yaşının gerektirdiği şeyleri yaşıyorsun , takılma bu kadar , Allah daha büyük dert vermesin.

0|0
    0|0
  • silmeseydin rezil olmazdın bence bide ilk adımı erkekten bekle :D tavsiye sana geri kafalı biri değilim asla ama farklı gözle bakılıyor büyüsü bozuluyor olayın :D

0|0
    0|0
    • kas.r yerıne koymus olabılırmı diyosun

• ondan bekledım ne biliyim madem ben ekledım o yazsın o kadarda uzun boylu değil diye düşündüm. aşk hoslantı bir eklemeyle bıtebılıecek bısey mi ya :/

• erkek mantığıyla söyledim sana tabiki değil ama neden ilk adımı atmadın bekliyeceksen tam beklsydin ya da reelde o sana gelmeye calıstığında baktığında ne oldu neye bakıyorsun vs deseydin konu acılırdı en azndan

• yani ekliyosun sonra o bir kızı beğendiye de silinmez ki resmen çocuğa ben sana aşığım başka kimseye bakma der gibi...kendini küçük düşürmüşsün...

0|0
    0|0
    • belkı o kızın fotografını begendıgı ıcın sildiğimi anlamamıstır

• anlamıştır bence...ama yinede belli olmaz...

• Yok ya öyle düşünme ama keşke silmeseydin sen ona mesaj atsaydin kesin cevap gelirdi bnce

0|0
    0|0
  • niye ekledn niye sildin :D anlamıştır tabi oda bilerek yapmıştır zaten amacını anlamak için

0|0
    0|0
  • ilk adımı atmayaydın iyidi :D erkekleri pesinden kosturucaksın sen atınca olayın bir anlamı kalmamıs hevesi gitmis olay bu :D

0|0
    0|0
  • salak derdim açık net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Saçma sapan ergence hareketler yapıyosunuz sonra bide düzgün yorum yapın diye atarlanıyorsunuz.

1|0
    0|0
    • atarlandıgım falan yok. saçma bulan ınsan hıc yorum yapmasın dıyorum sadece

• niye sildin ki ? silmek sadece saçmalamak olmuş

0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir sorudur bu, Böyle küçük bir olaydan rezil olduğunu mu çıkardın?

0|0
    0|0
    • kendım eklıyorum kendım siliyorum rezillik gibi

• küçük düşmüşsün ama fazla takma kafana yine de (:

0|0
    0|0
  • Niye sildin ki ben olsam amacı ne bunun der takmazdim yazacağı varsa bile yazmaz artık kusura bakma yavrum

0|0
    0|0
Yükleniyor...