Hayatınıza giren her kızın ellerini öper misiniz?

önünüze gelen her kızın ve seviştiğiniz her kızın yatakta o uyurken ellerini öper misiniz? yoksa sadece gercekten sevdiğiniz ve değer verdiğinizin mi ellerini avuçlarını öpersiniz?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• bundan bır anlam cıkarma erkekler her kızı oper sevgısını anlamak ıstıyorduysan yataga yatmayacaktın erkekler sadece sevdıklerı kızı yataga atamadımı hala yanındaysa deger verıyordur tek yolu budur anlamanın nerenı optuguyle alakalı degıl guldurdun benıya

0|1
    0|0
    • sadece seviştik ben bakireyim

• herşey için teşekkür ederim

• tsk edecek bırsey yok sen hala ne demek ıstedıgımı anlamadın bıle bakıs acını degıstırıp olayları oyle yorumlaman lazım ve yasayacagın surecte 1dusunmeyecek 2 zamanla bunun gececegını bılıp bıraz zamana ıhtıyacın oldugunu bıleceksın ve bunun gıbı bazı seylerı kafanda cozecek ona gore hareket edeceksın yanı kendı kendını ıyılıestıreceksın umarım anlarsın neler demek ıstedıgımı hoscakal

Erkekler Ne Diyor 18

• insan sevdiğine yapar bunu diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • O ellerin benım ıcın değerine göre değisir ne için kullanıldıgına.

1|0
    0|0
  • sadece sevdiğimin ama iyi rol yapan birileri onuda yapmıs olabilr :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kızı öperi tabi zaten sevmediğimle de işim olmaz.

1|0
    0|0
  • bu bir şeyi göstermez. diye dusunuyorum...

0|0
    0|0
    • ben sadece sevdiğimin ellerini öpmek isterim

• kıza bakarım kızmı diye ele bakarım el mı diye :D güzelse öperm bazı kızların elı var palet gibi arkadaş :D benden büyük :D

1|0
    0|0
  • elleri haricindeki her yerini öperim !

1|0
    0|0
    • ellerini neden öpmyorsun

• ben ellere önem veririm sevdiklerimin uyurken ellerini öperim annemin kız kardeşlerimin çok severim insan eli en manalı yerdir ekmek parası kazanır sevdiğine dokunur karnını doyurur. vb bir sürü hayatımda ilk kez biri benim ellerimi öptü ve ben çok etkilendim ama anlamadığım her önüne gelen kızın elini öpüyor muydu yoksa onun için değerli miydim

• sewiştiğin kızın elini öpermisin diye sormuşsun ben onun için cevap wermiştim.diğerlerine gelince.büyüklerimizin eli öpülür saygıdan dolayı.

• bir kere önüme gelen her kızla çıkmam bir tane olacak adam gibi olacak o zaman alnından öperim.

1|0
    0|0
  • Ben babannemin elini öperken zoruma gidiyo onunmu elini öpcem :D şaka bir yana yok hıç bir kızın elini öpmedim öpmeyide düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Eğer elleri güzel ve bakımlıysa önüme gelen her kızın öperim. Eğer sevgilimse bir başka öperim tabi.

1|0
    0|0
    • bir başka nasıl?şehvetle mi sevgiyle mi?

• teşekkür ederim öğrenmek istediğim buydu

• Rica ederim kusura bakma soruyu tam anlamamışım.

• BEN GERÇEKTEN SEVDİĞİMİN HER YERİNİ HER ZAMAN ÖPERİM DE DOYAMAM YİNE ÖPERİM

1|0
    0|0
  • ewt öperim öpmek hoşuma da gider

1|0
    0|0
  • bir kız elini öperse durduk yere sevgilin değilde arkadaşın olsun sen ne dersin? bu bir kaç kere gerçekleşmisse?

0|0
    0|0
  • büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim :D nası bir fantazidir :P

0|0
    0|0
  • el nıye öpüyoruz okadar cok tatlı yerlerı varken

0|0
    0|0
    • o başını gögsüne yaslamış uyuyor elleri ellerinde öpmez misin? ben uyurken erkek arkadaşım öpüyordu öpmesine uyanıyordm

• zaten biz yeterince öpüşüyorduk öpümekde gene cinsellik vardır ama elleri öpmek sevgi dolu şevkat dolu bence

• Sevdiğimin

0|0
    0|0
  • biz hala elizabet

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişinin ellerini öperim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...