Erkeğin güzeli çirkini olmazmış???

3 yıldır onu seviyordum o da bu sevgiyi biliyordu ama sevgili olmadık yani adını koymadık son bir senedir bişeyler yaşıyoruz bundan 7 ay önce yanıma gelmişti ilgisizliği yüzünden ben görüşmeyi kesmiştim kavgalı hakaretli bir şekilde 6 7 ay hiç bir şekilde görüşmedik. 1 ay önce bir çöagrımla tekrar görüşmeye başladık sonra beni özlediğini görmek istediğini söyledi çok değişmişti ilgili alaklalıydı bende kalktım onun yanına gittim bir hafta berbaer vakit geçirdik yanına gidene kadar evlilikle alaklı cümleler kuruyordu. ama biz hala ilişkini adını koymamıştık yani sevgillim değildi hala arkadaş gibi görüşüorduk ama ben ona duygularımı anlatan mesajlar atıyordum aradan 3 hafta geçti mesajları kesildi aramalar hiç yok bundan 4 gn önce ben aradım ve havadan sudan konuştuk konşmaların bana "erkeğin güzeli çirkini olmaz ya erkek erkektir sonra kadının okumasına karşı oldugunu bilmemesinin daha iyi olacagını söyledi kadının çalışmasına karşı oldugunu bunları söğlüyordu bende fikirlerimi söylüorduM kadın temizlik yapsın yemek yapsın eskiden öyleydi boşanmalarda yoktu dedi bende ona o zamanö yle bir kız bul dedim buluyorum ama onlara ben çok uç noktada kalıorum dedi.sence ben evde kaldım mı dedi 33 yaşında 35 sınır bence deim kadınlar dedi bende 28 bence dedim o zaman seniinde 2 senen var dedi bende hayır ben evde kaldım dedim ruhun 30 mu senin dedi bende hayır 35 dedim bana öyle gelmiyor sen hala çocuksun dedi.haraketlerin hep öyleydi dedi.BU KONUŞMALARDAN BEN BİŞEY ANLAMADIM. acaba erkeğin güzeli çirkini olmaz bul kendine bir tane yakamdan kurtul mu demek istedi biz senle yapamayız mı demek istedi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi arkadaşın söyledikleride doğru senin de . Sen farklı bir kişiyle mutlu olabilirsin oda farklı bir kişiyle nümutlu olabilir ancak o sana bunu söylüyor sen olucağını zannediyorsun . Seninle olmak istese çoktan olurdunuz zaten . Kadınları iyi tanırım ama sen olamıyıcağını göremiyorsun bile!...

0|0
    0|0
    • olamayacagını biliyorsa ikide bir hayatıma girip neden kafamı karıştırıyor

• cinsel değildi son 3 hafta önce cinsel paylaşım oldu psikoloji ne olur ki

• Bundan sonra hayatı öğrenmeye çalış ancak o zaman bu sıkıntılardan kurtulursun...

Erkekler Ne Diyor 5

• sen baska birini bul.

0|0
    0|0
  • Aranızda geçen muhabbete şahit olan insanlara bile acıdım :(

0|0
    0|0
  • sadece başlıgı okudum ve şunu herkes beynine soksun insanlar hayvanlar falan filan kısacası ALLAHIN YARATTIGI HİÇ BİRŞEY ÇİRKİN DEGİLDİR!

0|1
    0|1
    • bende aynı şeyi düşünüyorumda o neden böyle bir cümle kulalndı

• nasıl anladın :)

• iyi neyse zaten sadece başla göre yorum yaptım hadi by.

• İnsan'ın güzeli çirkini olmaz ziraa ALLAH'ın yarattığı yüzü kendileri seçmedi...Ama temizlik ve ahlak insanın kendisine bağlıdır...

0|0
    0|0
    • yani? beni temiz ve ahlaklı bulmuor mu

• Kararı sen kendin ver o kadarını bilmiyorum.

• resmen facia bune ya böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...