Evlenince düğün arabasının üzerine, damat arabası yazacağım. Niye hep gelin arabası oluyor la?

Evlenince düğün arabasının üzerine, damat arabası yazıcam. Niye hep gelin arabası oluyor lan, araba benim arabam ona noluyo. :)))

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü GELİN arabası geçince milletin gözleri arabada oturan gelini arar damadı değil :P Damat her erkekte olan standart takım elbisesini giyer gider düğününe ama düğünlerde asıl merak edilen gelinin elbisesi. Şimdi bu gelin arabası herkesin merak ettiği gelini taşıyorken niye damat arabası olsun ki?

1|2
    0|0
    • AMA NEDEN GELİNİ MERAK EDERLER GELİN İŞTE ONUDA MERAK EDDN KIZLAR ZATEN ?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• komikmiş

0|1
    0|0
  • Çok güldüm ama olur tabide araba seninde bunu belitmeye gerek var mı orası tartışılır.

0|1
    0|0
    • ARKADAŞTAN ÖDÜNÇ ALDIM ARABAYI :)))

• Sonuçta senin olmuyor ama sana ayit kullanması oda farklı bir bakış yaz kardeşim ya hem espiri olur hem ilgi cekiçi hemde her sene bunu anlatıp durursun anısı güzel olur yani gülüp gülüp durusunuz

• Güzell hemen özentilik tabi 8-9yıla aklimda. Kallirsa

0|0
    0|0
  • o sizin dediğiniz buz dağının görünen yüzü

daha

gelin başı kazığı yiyeceksin

düğün salonu

gelinlik

ayakkabısıydı

makyajıydı

kınasıydı

bahşişiydi

resimiydi b*kuydu püsürüydü

gelinarabası neymiş

karıköylü olacaksın

karıköylü

0|1
    0|0
    • allah allah

• +BEN NE ZENGİNİM NE YAKIŞIKLIYIM KENDİ HALİMDE BİR İNSANIM EVLENCEM KİŞİNİNDE ZENGİN GÜZEL OLMASINA GEREK YOK ANLAŞALIM YETER GERİSİ BOŞ BENİM DEĞER VERDİKLERİM HEP BIRAKIP MGİTTİ BENI BIRAKMA DİYENLER DAHİL

• neyse Allah istediğinizi versin size

arabayıda sorun etmeyin evlenirken zaten

sattırırlar...iyigünler

Yükleniyor...