Mete Kalkavan Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Mete Kalkavan Hakkında  Ne  Düşünüyorsunuz ?
Dünkü yonetimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay Maçta Trabzonsporlu taraftarlar Mete Kalkavana küfür ediyor Beşiktaşlı taraftarlar ise Hakeme kufreden Ts taraftarlarini yuhlayarak susturmaya çalışıyor.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşın en değerli oyuncusu lütfen ona laf etmeyelim

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bir Fenerbahçeli olarak konuşuyorum şöyle saçma şeyler ile uğraşan arkadaşların işi yok mu neden konu açıyorsunuz olmuş bitmiş ama caps iyi tabi ki tebessüm etiriyor.
    Vallahi Avrupa ya gidemeyen takımların uğraşı artıkta Beşiktaş olmuş.
    Yıllardır Türkiye gündemi olan Fenebahçe yüceltildi iyice sıra Beşiktaşı yüceltmekte herhalde. Biz memnunduk böyle ağlayanları görmekten. Şimdi de Beşiktaşı şereflendirin, şerefsizliklerle.
    Hakem hatası olur eleştirilir dozunda sonra konu kapatılır biter uzatıp boş muhabbet yapmayın.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu capsi sevdim 👍👍👍 maç hakkında yeteri kadar konuşuldu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Diğer hakemlerimizden çok farkı yok ama iyi giden Beşiktaş i hakemleri ortaya atarak karalamak için renkliler tarafından ön plana çıkarılıyor bu soruda olduğu gibi ama taraflı tarafsız herkes biliyor ki ligin son yıllarda hak edeni Besiktas. Sampiyonlar liginde namaglup giderken ne mete ne fırat ne cüneyt vardı
    img7.mynet.com/.../cuneyt-640.jpg
    i.tmgrup.com.tr/.../812170914442.jpg
    maksatsporolsun.net/.../fenerli-firat-aydinus.jpg

0|2
    0|3
    • 1ay

Seninde pek farkın yok bence onlardan Fenerbahçe son 5 sene de en büyük hakem mağduru bir takım ve hiç fark bile yaratmayacak penaltıdan Fırat Aydunus gibi Fenerbahçeye kasıt mı lan bu diye isyan ettiren hakemi Fenerbahçeli olarak düşünüyorsan senin de böyle saçma konu açan milleten hiç bir farkın yok demektir.

• 1ay

@My0neS işini gücünü bırakıp Beşiktaş in güzel oyununu hiçe sahip mete mete diye dillenen birine az bile yazdıklarım

• 1ay

Yani akıl var mantık var Fenerbahçe en çok neyden isyan etti bugüne kadar, Avrupa dahil olmak üzere hakemlerden takıntılı sanardık Fenerbahçeye bir maç sadece Penaltı dan dolayı fenerbahçeli diyorsan sen kendi takımını savunmak üzere senin bu adamlardan hiç bir yoktur demektir. Veya Cüneyt Çakır adam Avrupa da maç yönetmiş Türkiye de hata yapıyor neden çünkü Türkiye hata yapma yeri evet Fenerbahçeyle de çok adı geçti düşmanlık muhabbeti gibi cüneyt çakırın da ama çıkar gelir Fenerbahçe leyine de hata yapar yani bu tarz takımları kıskanarak yapılmış her yorum kalitesizdir. Bir kaç bireyden de hiç bir takımı gözümde küçültmem kusura bakma.

• Kötüydü ama beşiktaşın başarısını gölgeleneye çalışmasınlar.
    Avrupa maçlarınj da mı Meteler yonetiyor

0|4
    0|1
    • 1ay

Bu elemanları araştırıyorum ve ne tesadüf hepsi galatasaraylı çıkıyor anlayamıyorum bu kıskançlığı Avrupa da Türk takımları uçarken ki özellikle Fenerbahçe maçında saldıran bir ibrahimovice kart vermyen yabanci hakem elestirilmez gelirler Türk hakemi eleştirirler yabancı ya onlar Fenerbahçe kaybetsin biz gitmedik maç öncesi MU 10 tane atar bilmem ne.
      Bir türk olarak Beşiktaş Quaresma ile golü bulduğunda Napoliye karşı beşiktaşlı olmama rağmen çoğu beşiktaşlıdan çok seviniyorsam Türk takımlarından Avrupa da gurur duyduğumdandır. Şu galatasarayın real maçında sevinmemden pişman oluyorum artık gerçekten hepsi neden galatasaraylı bunların kendilerinden soğutacaklar belli ki Fenerbahçe hep konuydu her daim yücelttiler bizi sıra Beşiktaşa geçmiş.

• 1ay

Beşiktaşlı değilim bir ma eksik yazmışım. Orada.

• 1ay

Yahu birakin kardeşim bu iyi gorunumlu ayaklarini. Hakem hatasi her zaman olabilir ama bir takima surekli ayni hakem ataniyosa hemde surekli o takim lehine hata yapiyosa bunu sorgulamak lazim. O na bakarsan hakem hatasi olmasa Galatasaray Şampiyonlar liginde Ronaldolu Madridi eleyip yarı finale kalıyodu sen hala Uefayi iplemeyen Manchaster macindaki karttan falan bahsediyosun.
      TFF başkani çıkıyor 4 hafta önce FB yarışa girecektir diyor nerden biliyo gireceğini? Geçen sene Gs kotuyken böyle aciklama yaptimi?

• beşiktaş hakemle maçlar değil şampiyonluklar kaybetmiştir bence bu konuda en son konuşulacak takım Beşiktaştır.

0|3
    0|0
  • Ne söylenebilirki 12. adamdan fazlası diyorum sen anla.

0|0
    0|3
  • Algi operasyonunu birakin. Butun maclari izlerseniz farki anlarsiniz

0|2
    0|1
    • 1ay

Aynen bütün maçlarda farki göreniliyoruz.

• Kötüü

0|0
    0|0
  • Süper kupa finalinde galatasaraya yardim etti trabzon maçında beşiktaşa yardım etti sıra fenerbahçeye geçti

0|2
    0|0
    • 1ay

Fenerbahçe hakemlerden çektiği kadar Fetöden çekmemiştir herhalde.

• berbat yönetti bir tek beşiktaşllar memnun bu hakemin yönetiminden
    bu hakemi dikkat ediyorumda ya rakipleri doğramak için yolluyorlar ya da beşiktaş sıkıştığında kurtarmak çin yolluyorlar yollayanda federasyon demirören federasyonu

0|1
    0|5
Yükleniyor...