Kilo almak icin napmam lazıııııııııııım yaw?

yemek ye demeyin yiyemiyorum istahım yook

polen arısütü falan ictim ise yaramadı

balık hapları ictim oda yaramadıı. genlerdede var biraz tabi. yüzüm güzel sadece kollarıma ve bacaklarıma biriki kilo lazımm:( cocuk gibi duruyorum cünkuu:////// acaba kurt mu var bende:s

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• yemek yedikten sonraa hemen uyu, burger king beslen, kola cips yap, kahvaltıda 1 buçuk ekmek ye, bizim arkdaş bu yöntemle 25 kilo yöntemi bıraktı şuan ama hala kilo almaya devam ediyor :D

1|0
    0|0
    • iştah yok diyor, iştahı yoksa ne kadar zorlasa yiyemiyor insan kendimden biliyorum. hatta midesi bulanıyor bırak yemek kokusunu yemek isimlerinden bile iğreniyor zorlarsa

Erkekler Ne Diyor 27

• Merhaba arkadaşım.

Bak şahsi olarak söylüyorum, çocuk gibi görünen böyle babyface dediğimiz minyon tipli kızlardan şahsen çok hoşlanıyorum, bambaşka oluyorlar benim gözümde(sözüm sana değil)

Bence bu halini sevebilir, kendinle barışık yaşayabilirsin. Dersen ki illaha takıntı haline getirdim benim ne yapıp ne edip kilo almam lazım o zaman gıda takviyeleri var tamamen bitkisel o ürünleri kullanabilirsin.

Bu hapları da kullanırken tavsiyem tamamen doğal ve organik ürünleri kullanmalısın. Gün içerisinde alman gereken tüm vitaminler vs bulunan gıda takviyesi ürünler var. Bundan önce de muhakkak Aile Hekimine başvurman en doğrusu olur.

1|0
    0|0
    • nerden bulcam gıda takviyesini kardes:(

• o firmadamı calısıyosun len yoksa:D aferin aferin kerata

• Hayır, o firmadan daha önce kankama bvlgari bayan parfümü almıştım. Oradan tanıyorum :)

• düzenli beslenip agırlık calıs.

0|0
    0|0
  • Yatmadan makarna ye yiyebildiğin kadar,kalorili meyve sebze tüket. Muzlu süt ü deneyebilirsin.Ben 54 den 66 oldum ;)

1|0
    0|0
  • sabahları erken kalk ara ara yersın zaten yemek yıyememe dıye bırşey yok iştahsızlık dıye bırşey de yok vucudun spor yap acıksın bıraz

0|0
    0|0
  • moralini yüksek tutarsan iştahında açılır .. olmuyor sa illa başlangıç olarak bol meyva ye oda olmuyosa katı meyva sıkıcağı al onunla başla ayda 1-2 ay vitamin hapı kullan ondan sonra bırak oda olmadı gel buraya ben ben güzel et yemekleri yaparım 3 ayda alcaksın 5kg en az :)

0|0
    0|0
  • öncelikle kola vb iç bir de yemek yedikten sonra üzerine uyu kilo aldırıyor ama biraz rahatsız da edebilir.

0|0
    0|0
    • heee midemi parcalıyam demi

• kilıo almak icin kolamı tüketilir la cahil bile güler

• sen önce kilo alam sebebini öğren ve koladaki şekr ve yağ miktarını araştır, insanları yargılamadan önce sorgula.

• Payduşka yapmayı kes,fazla kınalarda gezme,Proteinli yiyecekler ye alırsın..:)

0|0
    0|0
  • oooo prenses napcan kilo alıpda be ya zaten evlendikten sonra çocuk sahibi olduktan sonra rahat bir on kilo alıyor kadınlar :D sen rahat ol ama dengeli beslen bol bol protein içeren besinler tüket c vitamini tüket okey :D

0|0
    0|0
  • Yemekten önce ve yemek sırasında su içme prenses en basiti o doktor öyle söyledi bana sn gene de bir doktora görün

0|0
    0|0
  • Yiyeceksin tek care bu istah yok diyosan spor yapacaksin sonra ne kadar yedigine sen bile sasiracaksin.

0|0
    0|0
  • kortizon iğnesi vurdur 2 ayda davul gibi şişirir

0|0
    0|0
  • bi kaba yap anlarız kurtmu var :D

yemek yiyemiyorsan nasıl kilo alacaksın değerli arkadaşım .

0|0
    0|0
    • cok komiksin lan:D valla bilmıyom iistah mıstah yok bende:(

• iştah açmak için bol bol ekmek ye ekmeği çok ince dilimlerle kes fazla yemeye başladığını göreceksin. sevdiğin şeyler ye .. miğden genişlesin biraz

• glisemik indeksi yüksek gıdalar tüket açıkırsın

0|0
    0|0
  • Ne yediysende kilo alamiyosan cok cabalama alinmiyo bende alamiyorum fazla degil 4-5 kiloya ihtiyacim var 1.70 boyum var 59.7 kiloyum

0|0
    0|0
  • Gel bir kaç gün benimle takıl ben çok yemek yerim seninde iştahın açılır kesin,bol bol kırmızı et tüket ama kıyma olarak değil.

0|0
    0|0
  • Şu kadınlar ne sorunlusunuz 5 dk önce birisi yazmıs 3- günde 10 kilo nasıl veririm şimdi sen yazmışsın nasıl kilo alırım sizin derdiniz hiç bitmez ..

0|0
    0|0
  • yaglı ye az yürü hiç enerji harcama şişersin merak etme.

0|0
    0|0
  • diyetisyene git derim ben. sadece kilo vermek için değil o doktorlar :)

0|0
    0|0
  • fastfood tarzı yiyecekler ye

0|0
    0|0
  • kilo alıp ne yapsan

0|0
    0|0
  • doktora git öncelikle ki yaşın küçükse zamanla kilo almaya başlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Baba ve anne nasıl kilo olarak

0|0
    0|0
  • Alirsin zamani gelince millet zayiflamaya calisiyo sende kilo almaya tuhafsin ya

0|0
    0|0
  • protein tozu kullana bilirsin kilon kaç ki ve ya paso fast food

0|0
    0|0
    • boyum 1700 kılom 47:(

• Sefa saçmalama protein tozu kas kütlesi içindir , Karbonhidrat tozu kilo için (3 senedir body buildingle uğrasıyorum.)

• beni ekle sana tavsiyemi söyleyim kardeş

• Ben günde tam 4-5 öğün yemek yiyerek 1-2 ayda 8-10 kilo arası aldım.

0|0
    0|0
  • yemeği hızlı hızlı ye doyma eşiğini geçersin büyük ihtimalle yavaş yavaş yiyosun erken doyuyosun

0|0
    0|0
  • kurtlusun sen .s.s

bende kilo alamıyorum 185 boy 75 kilo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yemek yemeden çok zor kilo alman diyetisyene git zaten insanın yaşı ilerdikçe kilo alır ister istemez.Benim iştahım yerinde gayet iyi yiyorum buna engel olacak bir hastalığımda yok ama kilo alamıyorum

1|0
    0|0
  • b vitamini hapları al iştahını deli gibi açar.. ve burger king e git..

1|0
    0|0
  • bosver napcan kiloyuu

0|0
    0|0
  • Yiyecen birşeyler başka çaren yok

0|0
    0|0
  • vitamin ilaçları al balon gbi şişersin :)

0|0
    0|0
  • Ben de aynı durumdayım her şeyi denedim ama kilo alamıyorum. Artık umudumu kestim belli bir yaştan sonra kilo alacağımı söylüyorlar o yaşı bekliyorum

0|0
    0|0
    • ah canım kardesim ya.. sen kac kilosun boy kac

• açlığa alışma durumu var bir de. açlıktan kuscak gibi olana kadar biri önüme yemek koymazsa kalkıp yemiyorum ben de :D

• bende bitek yasayabilmek icin yiyorum:D

• bende 163 boyundayım 60 kiloyuum ne güzel zayıfsın işte .kilo aldın diyelim sonra zayıflamaya çalışır mısın peki ?

0|0
    0|0
    • alamıyorumki zayıflayım:( cok kılolu olsam zayıflamaya calısırdım tabi:(

• ye yat ,ye yat, ye yee yat:)) ondan sonra alsana basen,göbek kalça

0|0
    0|0
  • bende de var kilo aldırmıyo,iştahsızlık yapıyo maalesef :(

0|0
    0|0
  • oreolu milka ye

0|0
    0|0
  • İştahım yok diyorsun yemek yemeden nasıl kilo almayı dúşünüyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...