Hadi arkadaşlar şu önümüzdeki 3 ay boyunca zayıflamam lazım

Arkadaşımla ciddi ciddi iddiaya girdik eğer zayıflamazsam sırrımı açıklyacak böyle anlaşma yaptık ölüm kalım meselesi, burda deniz ve havuz var sanırım zayıflamamamd ayardımcı olur bütün tatil sudan çıkmayacağım sabah yürüyüş yapabilirim yüzebilirim, fitness çalışabilirim, diyet yapabilirim abur cuburu kesebilirim doğada bisiklet sürebilirim,

bunları yaparsam işe yarar mı? zayıflayabilir miyim? doktora gidip test yaptırdım zayıflamamın önünde engel yok herhangi bir hastalığım yok kemiklerim de ince.

Boy: 1.68

Kilo: 68

Bildiğiniz ayıyım yani neyse,

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar da cok kilolu degilsin. ama azimlisin. basarırsın. az ye cok hareket et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seni üç ayda 56 kiloya düşürecek formül bende. Ancak bunun için çok fazla bişeyde yapmana gerek yok . SADECE AZİM GEREKİYOR... Şimdi en başta YEDİKLERİNE DİKKAT! Yani 3 beyazdan uzak duracaksın ( ŞEKER , TUZ , UN ) . Sonra HER GÜN 1 SAAT KARDİYO YAPACAKSIN . Sonrada GÜNDE EN AZ 8 SAAT UYKU. Artı olarakta günde 1 saat yüzme , 1 saat yürüyüş ve alkol vb şeylerden uzak durursan fit bir fiziğe kavuşursun ...

0|0
    0|0
  • hepsini yap ama pes etme aylar sürecek bir maraton var, aylarça sabredebilirsen güzel olçan güzel:)

Cut.

0|0
    0|0
  • Kesin sonuç alırsın. Boğaza dikkat özellikle tatlıya.

0|0
    0|0
  • keske zayıflamaya çallıştığın kadar daha yararlı bişeyler yapabilsen ;)

0|0
    0|0
    • merak etme canım ben zaten yararlı şeyler yaptım bütün sene, yazı da kendime ayırmak istiyorum

;)

• spor candır iyi olur peki bakalım ... :D kilonda 3 beş bir fark görüyorum boyun uzun nihayetinde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...