Vücut geliştirme yapıp da başarılı olamayan var mı?

Motivasyonunuz neden düşer? Egzersiz sonrası protein tozu kullanımı ya da kreatin kullanımı sonucunda kaslarınızın büyüdüğünü düşünüyor musunuz?

0|0
11|17

Kızlar Ne Diyor 11

• Şöyle ki bir ay yarım mekik çektim. Göbüşümden hiç bir şey kaybetmeyince haliyle bıraktım.

0|0
    0|0
  • 10 gün oldu spora gidemedim, önemli işlerden dolayı. 2 ayda birazcık kas toplamıştım, onlar kayb olur mu?

0|0
    0|0
  • Abi ben hep yatıyorum hala aynı vücudum ya bir çözüm bulsana bana 😕

0|1
    0|0
  • İlk defa uzman görüyorum

0|1
    0|0
  • Onlar sağlıksııız

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorum yardım lütfen

0|0
    0|0
  • Vallahi böyle bir şeye ihtiyacım yok açıkçası zaten 52 kiloyum boyuma gore normal bir kilodayim :)

0|0
    0|0
  • Ben valla

0|0
    0|0
  • 1 hafta bırakıldığı zaman yeniden başlandığında kas ağrısı olurmu .

0|0
    0|0
    • 28gün

Olabilir hafif ağırlıklardan başlarsan yavaş yavaş artırarak yaparsan ağrımaz

• Asik olmak istiyorum cok sevilmek istiyorum :(

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sonrası ıcın değilde spor Öncesi kreatin cok acık fark koyan bisey hem setlerde hem spor da hafif hafif su ıcıldıgınde kasları inanılmaz dolduruyor. Whey isi zaman ile etkisi bellı oluyor tabi yemede düzenli ise ve tabi zamanla gelişme oldukça motivasyonda sürekli yükseliyor 😂

0|1
    0|0
  • Kreatinin etkisi ve faydası kanıtlanmış birşey zaten, diğer tüm supplementlere pek ihtiyaç duyulmayabilir ama kreatin şart diye düşünüyorum bu ihtiyacı karşılamak imkansız normal olarak.
    Onun haricinde motivasyonumu düşüren tek şey salondaki negatif enerji veren insanlar olur. Genelde iyi motive olur iyi antrenman çıkartırım.

0|1
    0|0
  • Başarısız değil de gidip bırakmıştım belirli süre sonra çok devamlı değildim ama zayıf adama verilir protein tozu ben toraman gibi gitmiştim eskiden protein tozlarını uzak tutarlardı benden.

0|1
    0|0
  • Yapıyorum 11 kilo aldım yaza 90 hedef boy 1.87 motive olmamak için hiçbir engel yok.
    Protein bcaa glutamine cretain argenin karbonhidrat kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Senelerce body building yapmış birisi olarak, spordan ziyade beslenmenin daha önemli olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • dışarıdan alınacak her türlü ilaç, toz vs ye karşıyım

0|1
    0|0
  • Evet düşünüyorum

0|0
    0|0
  • valla ben cook etkisini gordum protein ve karbonhidrat ilacı kullanmadan

0|1
    0|0
    • 28gün

ilaç?

• 28gün

hiç kullanmadan sadece protein kaynaklı yiyecek karbonhidrat kaynaklı yiyecek başka bisey yok ve tabiki düzenli yemek çok önemli. turkiye birincisi yanında olmak ayrıcalıklı tabikide😁

• duzgun calisip spor yaparken telefonla ilgilenmezsen basarili olursun

0|1
    0|0
  • kreatin kullanan ve kullanmayan ınsanlar arasında yapılan arastırmalara gore kreatın kullanan ınsanların daha fazla kas kutlesı kazandığı ortaya cıkmıs bır durum.

0|0
    0|0
    • 28gün

Üstüne Whey?

• 28gün

@UmutLuuu_ üstüne bcaa?

• 28gün

@Ramiiiiiiiii yanı benim cok ust düzey bı kas kutlem yok o yüzden wheyin içindeki bcaa bana yeterli diye dusunuyorum. Ama ust duzey bu sporcu olsam bcaa kullanırım. 5 gr a yaklaşık kullanılması gerekır diye biliyorum. Bcaa kas kutlesı korur ve kas yapımı icin ihtiyacımız olan uclu aminoasittir.

• irade zayıflığı ve aşırı sigara kullanımına bağlı performans düşüklüğü diyeyim. uzun süreli spor yapamıyorum

0|0
    0|0
  • motivasyon duş gibidir her gün almalısın yoksa kokarsın.

0|0
    0|0
  • düzenli ve doğru teknikler ile çalışma olmadıktan sonra istediğin kadar toz kullan bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • hiç denemedim.

0|0
    0|0
  • Mühim olan beslenme ve genetik gerisi teferruat

0|0
    0|0
    • 28gün

Disiplin?

• 27gün

@UmutLuuu_ diyelim salonda kol çalıştık antrenman bittikten yaklaşık 15 saat sonra tekrar kol çalışınca daha mı iyi gelişiyomuş

• 27gün

Yazana gore boyle idi ama bence gogus calıstık diyelim kaslarımız sıstı baya pump hissediyoruz iki gun sonra tekrar calistik ve gecen seferki kadar pump hissetmedik ama belkide bı Önceki seferden daha ağır calistik. İste tamda bu kasların gelıstıgıne işaret bazıları kaslar sısmeyınce pump hıssetmeyınce gogus calismaz calısmayı erteler ve kas gelısımı yavaşlar iste %70 den kasıt boyle bisey bence

• uzman nasıl olunur?

0|0
    0|0
  • kilo vermek icin spora yazıldım 1 kilo aldım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...