Akhisar Belediyespor 1-3 Fenerbahçe?

Fenerbahçe yine rahat bir galibiyet aldı lig'de son dakika 90+3'te 2 kişinin arasından golü attı volkanın görüş açısı kapalıyken ve farkı 2'ye indirdi Akhisar.
Son 5-0 gibi net bir skorla kazanılan maçtan sonra Fenerbahçe bu sefer de 3 golle kazanıyor çoğu kişi bu sadece bir yanıltma dese de zaten Fenerbahçe takımı kendini MU karşısında kanıtlamıştı.
Genel olarak oyunların farka gitmedi ihtimali oluyor Fenerbahçe de o defans anlayışının üzerine güzel bir atak anlayışı koyduğunu görüyoruz Fenerbahçe'nin hocası olan Advocaat tarafından.
MU maçında da fark ihtimalleri vardı ve bu gerçekten bir tesadüf olmadığını yorgun bir kadroyla bile 3 gol bulabileceğini kanıtlamış oldu.
Bu arada gerçekten komik hataydı Akhisarın yaptığı 3. gol de güldüm gerçekten böyle hatalar fazla komik.
Ve Robin Van Persie'nin umarım kötü bir şeyi yoktur spiker ne olduğunu söyleyince bir anda titredim gerçekten kötü bir şey.

Fenerbahçe deplasmana gitmesine rağmen taraftarların sesi gerçekten çok fazla duyuldu çok coşkulu taraftar grubu vardı ama küfürler duydum hangi taraftar kime ediyordu çözemedim çözebilen varsa yazsın lütfen.

Maç hakkında değerlendirmelerinizi alalım şimdi de.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olcaktı hocam kanarya bu

0|1
    0|0
    • 1ay

İzlediysen bu taraftarlar ne diye bağırdı gerçekten merak ettim.
      Küfürü ben mi duydum yoksa gerçekten küfür mü edildi.

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi oynamamış fenerbahçe öyle duydum

0|0
    0|0
    • 1ay

Yorgun kadroydu ama karşıya nazaran daha üstün bir oyun sergilemeyi başardı genel olarak ama Akhisar da iyi oynadı Penaltı kaçırdı ve o penaltıyı da canını riske atarak almıştı Akhisarın bir oyuncusu adını unuttum şimdi.

• Buna inanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yine sikeye başlamış fener bahce

2|2
    0|3
    • 1ay

Öncelikle biraz daha düzgün kullanmaya özen göster Türkçeyi.
      Tabi telefonda değilsen. Fenerbahçe şike şike şike diye ağlamasına kimsenin gerek yok Fetö gibi bir terör örgütü tarafından başı yakılan bir klübe hiç bir Türk takımı destek olmadı ve tek başına aştı bu olayı hatta başkanın da başı yandı adam o yaştan sonra içeri de yattı.
      Kötü günler geçirdi Fenerbahçe ve Fetöcüler her daim sevinçliydi onun için Fetö'nün oyununa gelme.

• stadyum programı açılış

0|0
    0|0
  • Maçın sonlarıni izledim yuzyilin aptalligini yapti kaleci

0|0
    0|0
Yükleniyor...