Mehmet Topalın yaptığı penaltı değilmi?

Mehmet Topalın yaptığı penaltı değilmi?

Geçen hafta ceza sahasında kendini yere bırakıp çok komik penaltı kazanan mehmet bugünde karete yaptı ama penaltı yok kırmızı kart yok. Fenerbahçe yarıştan kopmasın diyemi?

• penaltı
    33% (2)33% (7)33% (9)Oy Ver
  • kesinlike penaltı
    67% (4)67% (14)67% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• penaltı hatta mehmet topala 6 ay hapis. kırmızı kart hafif kalır adamı öldürmeye teşebbüs bu resmen

0|2
    0|0
    • 1ay

Maçı izlemeden konuşmayın öncelikle penaltı verdi sarı kart gösterdi ve adam bilerek kafasını attı topa vururken mehmet topal adam kafayla vurdu mehmet topalın ayağı gelirken buda intihar edecektide bir cacık olmadı sert değildi.
      Penaltı da gol olmadı.

• 1ay

@My0neS bak hala kıvırıyorsun söylesene kırmızı bu diye ayrıca musleranınki sarı. doğru

• 1ay

bu harekete sert değil ve penaltı yok diyosan konuşmaya hic gerek yok. bir kere taban o kadar havaya kalkamaz kardeşim. ayağını o kadar yükseğe kaldıramazsın ayrıca temas var. git bir futboldan anlayan bir abine sor ama fenerli olmasin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Penaltı + kırmızı kart. Penaltıyı verdi ama kırmızıya cesareti yetmedi

0|0
    0|2
  • Ne kadar büyük bir Fenerbahçe düşmanlığı ki maçı izlemeden soru açıyorsunuz buraya pozisyon penaltı verildi ve sarı kart ile cezalandırıldı gözlerinle izle maçı algılarınızda doğru aç

0|0
    0|0
    • 1ay

Şıklara bak. Bu çocuk harbiden öküzün bokunu bile temizleyemez ya bir işe yaramaz bu tarz çocuklar ileride.

• TR futbolunu artık takip etmiyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu konuyu açan armutta takip etmiyor penaltı verildi zaten cahilce konu açıyor :)

• Fenerasyon ne isterse o oluyor ligde tutma çabaları

0|0
    0|1
  • Penatlı olsun gol olsun 3/2 yendik

0|1
    0|1
  • Net penaltı ama hakemler fenerbahce kopmasın diye ses çıkarmıyor

0|2
    0|2
    • 1ay

@ali_1993 fırat aydınus beleşten penaltı verirken ligden kopmasın diye yapmadımı bir kere dürüst olun

• 1ay

İlk 7 hafta hafta hakemler fenerbahçenin hakkını yediler diye neden soru sormadın fenerbahçe hakemler yüzünden bu kadar geride kaldı bir maçta lehine hata yapıldı ona bile tahammül edemediniz

• 1ay

Ahahah, maçı izleyip konuşsana sen cahil insan.
      Penaltı verildi kartta çıktı.

• pozisyon penaltı kartta doğru sarı kart

0|1
    0|0
    • 1ay

hakem zaten penaltı verdi birde adam penaltıyı atamadı yaptıgın yorum saçma olmuş biraz yarıştan koparmamak falan demişsin :))))

• 1ay

Niye kırmızı kart değil diyorum adamı öldürsün mü

• 1ay

yok öldürmesi gerekmez tabiy ki ama kart doğru sarı kart biri daha başka soruda bana sormuştu bunu onada dedim ts rize maçını özetini izle 2-2 biten bire bir aynı pozisyon ts nin 2 golü penaltı pozisyonu ne ise onu söyleriz biz tersi olsa onuda söylerdim
      www.ligtv.com.tr/.../trabzonspor-2-2-caykur-rizespor-mac-ozeti

Yükleniyor...