Kızlar hayatınızda hiç aşk mektubu aldınız mı ?

Kızlar hayatınızda hiç aşk mektubu aldınız mı ? mesela hiç tanımadığınız birinden ..

0|0
38|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

• tabıkı ... :) hemde 3 sayfa yazmıs...

öyle bir yazmıskı gorende 2. sınıf çocugu sanar .)

mektubu aldım okudum yanlıs yazılan yerleri kırmızı kalemle işaretledim geri gönderdim .. :))

2|0
    0|1
  • harika bir aşk mektubu almıştım. okudukça büyülenmiştim. hayalimde mektubun sahibi için ne tiplemeler yaratmıştım. mektubun sahibi tüpçünün çırağı çıkınca aynaya her baktığımda tükürüyordum

1|0
    0|2
    • Neden küçümsedin adamı, belki seni herkesten çok mutlu edebilirdi. Tüpçüyse günahı ne, helal kazandıktan sonra...

• tipi yoktur

• ne yazıyordu merak ettim şimdi :)

• Çirkinlere mektup yok :(

0|1
    0|0
  • evet aldım

birisinde hiç ama hiç görmediğim bilmediğim tanımadığım birisi tarafından dı

0|0
    0|0
  • almadım :)

0|0
    0|0
  • içini dökmüş ama adını yazmamış gizli bir mektup almıştım... sonunda ;'' salağım bari adını yazaydın dedim yanii ;:;)));)

0|0
    0|2
    • bu durumda o kişi sana salak olarak mı geliyor , tatlı ve sakar olduğunu düşünmen gerekmez mi ! Neden Türk kızları böyle acımasız ve küçük düşürücü , havalı !

• bunu mektubu çok beğendiğim için ve hoş,uma gittği için dedim yoksa GERİZEKALI DERDİM.

• almadım

0|0
    0|0
  • evet aldım.bir sayfa dolusu kendini tekrarlayan abartılı sözlerle dolu mektup.sondan başa doğru ifade edilmiş bir mektup.yani sonda söyleyeceğini başta söylemiş en sondada mektuba giriş yapmış.:)).namıssız.

0|0
    0|1
    • siz romantizmi hiç hak etmiyorsunuz benden söylemesi . Kendini tekrarlayan , abartılı sözler ,sondan başa ifade edilmiş bunlar nedir yahu ! Sonra romantizm beklersiniz.Kötü bile olsa şimdi bir erkek bu yazını okuduğu zaman hayal kırıklığına uğrar . Sonuçta bir duygu var orda.Önemli olan senin kalbinle o tatlılığı o duyguyu görebilmen ! Ama türk kızlarının çoğunda bu yok işte !

• Tanımadığım birinden değil tanıdığımdan aldım :)

0|1
    0|1
  • almıştım

0|0
    0|0
  • Aldigimi zanneder sevindirk olurdum ama her saferinde isletildigimi anlayip bir huzun kaplardi icimi :)

0|0
    0|0
  • lisede defterimin arasından çantamdan çıkardı eskidendi yani artık mail alıyoruz mesaj alıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgililerim ayrıldıktan sonra yazmışlardı ( jetonları geç düşmüş galiba) bide eşim askerken yazmıştı :D hepsini saklıyorum :)

0|0
    0|0
  • ilk sevgilimle mektuplaştık :) cok güzeldi masum masum yan yana gelmeye utanıyorduk yaa :)

evet aldım bende verdimde mektup

0|0
    0|0
  • Ahaha :) hayır almadım. Aldığım kişiyi rezil edeceğimi bildiklerinden yanaşmadılar.

0|1
    1|3
  • 1 tane almıştım ama ismini yazmadı mal yazısı falanda tanıdıklarıma ait değil az kalsın bulamıyordum çocuğu ama mektubun sonunda pamuk şekerime sevgilerle yazdığı içinanladım sadece o bana pamuk şeker derdi.

0|0
    0|1
  • almıştım bide parfüm sıkmş allam :D

0|1
    1|2
  • Aşk mailleri aldım kolböreem.

0|1
    0|0
  • O değilde, aşk mektubu yazan kız tanıyorum ben. Gerçekten böyle birini tanıdım.

Zaten onun suratını gören tinerci bile yolunu değiştirirdi. Aşk mektubu yazmaya mecbur kalmıştı belki. Kız aşk mektubu yazar mı lan loser

0|0
    1|2
    • niye yazamaz mı kızın erkekten ne fark ı var !

• türkçen kaçtı senin ! :D yazdığını bir düşünür müsün ! Bir anlam bozukluğu yok mu cümlende :D

• İyi düşünürsen anlarsın puta

• 4. sınıfta almıştım ağlamıştım 1 hafta gitmemiştim okula:D

0|1
    2|2
  • aldım 2 kere diğerleri hep bizim p*ç arkadaş diye tabir ettiğimiz arkadaşlarımdı :D

0|0
    0|0
  • Yani yeklif mektubu olarak kankam olarak bildiim bir insandan hemde ..

0|0
    0|0
  • evet kütüphanede masama bırakmışlardı

0|0
    0|0
  • Almadim :)

0|0
    0|0
  • evet. hiç tanımıyordum:) hala saklıyorum.

0|0
    0|0
  • evet aldımm hiçbişi hissetmedim :D

0|0
    1|0
  • hayır ama abim 2 sınıftayken bir kız ona yazmıştı annemle okumuştuk :D

0|0
    1|1
  • Evet. Yazısındanda kim olduğunu tespit etmeye çalışmıştım, adını yazmamıştı mal.

0|0
    1|2
  • biri akrostiş yapmstı:)

0|0
    0|0
  • lisede almıstım:)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 9

• yıl olmuş 2013 hala mektup yazanlar mı var la gidin kızın yüzüne söyleyin

kız olsam mektup yazan kişiyi her türlü reddederdim.

0|1
    1|0
  • ilk aşk mektubumu ilk okul 2.sınıfta yazmıştım :D 2 hafta boyunca ağlamıştı Gamze :D

1|0
    0|0
  • 7 kizdan aldim. 3 u ayrildigim kizlar barismak icin tum icindekileri dokmustu. Bi tanesi abartmisti iyice on sayfa yazmis:) 2 si sevgilimken duygularini yazmis. 2 taneside askini itaref etti mektupla

0|0
    0|0
  • kızlar benden çok korkuyorlardı bırak mektup yazmayı 10 metre yanıma yaklaşamıyorlardı

0|0
    0|0
  • Aldım bende hemde 2 kere :))

0|0
    0|0
  • 1. ölünce alan olurmuki?

2. kız değilim ama aldım.

0|0
    0|0
  • ben aldım ablamın arkadaşından

0|0
    0|0