Kızlar hayatınızda hiç aşk mektubu aldınız mı ?

Kızlar hayatınızda hiç aşk mektubu aldınız mı ? mesela hiç tanımadığınız birinden ..

0|0
389

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 37

• tabıkı ... :) hemde 3 sayfa yazmıs...

öyle bir yazmıskı gorende 2. sınıf çocugu sanar .)

mektubu aldım okudum yanlıs yazılan yerleri kırmızı kalemle işaretledim geri gönderdim .. :))

2|0
    0|1
  • evet aldım

birisinde hiç ama hiç görmediğim bilmediğim tanımadığım birisi tarafından dı

0|0
    0|0
  • Çirkinlere mektup yok :(

0|1
    0|0
  • harika bir aşk mektubu almıştım. okudukça büyülenmiştim. hayalimde mektubun sahibi için ne tiplemeler yaratmıştım. mektubun sahibi tüpçünün çırağı çıkınca aynaya her baktığımda tükürüyordum

1|0
    0|2
    • Neden küçümsedin adamı, belki seni herkesten çok mutlu edebilirdi. Tüpçüyse günahı ne, helal kazandıktan sonra...

• tipi yoktur

• ne yazıyordu merak ettim şimdi :)

• almadım :)

0|0
    0|0
  • Ahaha :) hayır almadım. Aldığım kişiyi rezil edeceğimi bildiklerinden yanaşmadılar.

0|1
    1|3
  • içini dökmüş ama adını yazmamış gizli bir mektup almıştım... sonunda ;'' salağım bari adını yazaydın dedim yanii ;:;)));)

0|0
    0|2
    • bu durumda o kişi sana salak olarak mı geliyor , tatlı ve sakar olduğunu düşünmen gerekmez mi ! Neden Türk kızları böyle acımasız ve küçük düşürücü , havalı !

• bunu mektubu çok beğendiğim için ve hoş,uma gittği için dedim yoksa GERİZEKALI DERDİM.

• Aldigimi zanneder sevindirk olurdum ama her saferinde isletildigimi anlayip bir huzun kaplardi icimi :)

0|0
    0|0
  • almadım

0|0
    0|0
  • evet aldım.bir sayfa dolusu kendini tekrarlayan abartılı sözlerle dolu mektup.sondan başa doğru ifade edilmiş bir mektup.yani sonda söyleyeceğini başta söylemiş en sondada mektuba giriş yapmış.:)).namıssız.

0|0
    0|1
    • siz romantizmi hiç hak etmiyorsunuz benden söylemesi . Kendini tekrarlayan , abartılı sözler ,sondan başa ifade edilmiş bunlar nedir yahu ! Sonra romantizm beklersiniz.Kötü bile olsa şimdi bir erkek bu yazını okuduğu zaman hayal kırıklığına uğrar . Sonuçta bir duygu var orda.Önemli olan senin kalbinle o tatlılığı o duyguyu görebilmen ! Ama türk kızlarının çoğunda bu yok işte !

• Tanımadığım birinden değil tanıdığımdan aldım :)

0|1
    0|1
  • almıştım

0|0
    0|0
  • Eski sevgililerim ayrıldıktan sonra yazmışlardı ( jetonları geç düşmüş galiba) bide eşim askerken yazmıştı :D hepsini saklıyorum :)

0|0
    0|0
  • lisede defterimin arasından çantamdan çıkardı eskidendi yani artık mail alıyoruz mesaj alıyoruz :)

0|0
    0|0
  • 1 tane almıştım ama ismini yazmadı mal yazısı falanda tanıdıklarıma ait değil az kalsın bulamıyordum çocuğu ama mektubun sonunda pamuk şekerime sevgilerle yazdığı içinanladım sadece o bana pamuk şeker derdi.

0|0
    0|1
  • ilk sevgilimle mektuplaştık :) cok güzeldi masum masum yan yana gelmeye utanıyorduk yaa :)

evet aldım bende verdimde mektup

0|0
    0|0
  • almıştım bide parfüm sıkmş allam :D

0|1
    1|2
  • Aşk mailleri aldım kolböreem.

0|1
    0|0
  • 4. sınıfta almıştım ağlamıştım 1 hafta gitmemiştim okula:D

0|1
    2|2
  • aldım 2 kere diğerleri hep bizim p*ç arkadaş diye tabir ettiğimiz arkadaşlarımdı :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 9

• yıl olmuş 2013 hala mektup yazanlar mı var la gidin kızın yüzüne söyleyin

kız olsam mektup yazan kişiyi her türlü reddederdim.

0|1
    1|0
  • ilk aşk mektubumu ilk okul 2.sınıfta yazmıştım :D 2 hafta boyunca ağlamıştı Gamze :D

1|0
    0|0
  • 7 kizdan aldim. 3 u ayrildigim kizlar barismak icin tum icindekileri dokmustu. Bi tanesi abartmisti iyice on sayfa yazmis:) 2 si sevgilimken duygularini yazmis. 2 taneside askini itaref etti mektupla

0|0
    0|0
  • kızlar benden çok korkuyorlardı bırak mektup yazmayı 10 metre yanıma yaklaşamıyorlardı

0|0
    0|0
  • Aldım bende hemde 2 kere :))

0|0
    0|0
  • Erkekler alamaz mı aşk mektubu:)

0|0
    0|0
  • 1. ölünce alan olurmuki?

2. kız değilim ama aldım.

0|0
    0|0