Beşiktaş'tan Cardozo ve Eto'o atağı.

Beşiktaş Cardozo'Ya 10 milyon uero teklifte bulunulmuş fenerbahçe 14 milyon euro teklif etmiş fakat uefanın açtığı soruşturma nedeniyle Şu an transferle ilgili net bişey söyleyemeyeceklerini benfica'lı yetkililere bildirmeleri üzerine, benfica'lı yetkililer beşiktaş'ın 10 milyon euro'luk teklifi değerlendirmeye alabıleceklerini söylediler.

Öte yandan eto'o nun menajeri ve avukatıylada görüşmeler başlamış

Sizce beşiktaş bu 2 isimden birini transfer edebilir mi ederse hangisi ne kadar faydalı olur ?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Biri 32 diğeri 30 yaşında

Kariyerleri , futbol hayatları göz önünde bulundurulursa Eto'o tabi.. Ama ne artık ne kadar yararlı olur tartışılır..

Cardozo çok çok yetenekli bir oyuncu bana göre eğer ki alınıcak Fener'in yerine siz alın..

-Ama öncelik şu Uefa'nın ceza olayından kurtulmak olmalı iki kulüp içinde..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunlara inanıyormusunuz ? etoo yılda 20 milyon Euro alırken buraya kac paraya gelır ? kalkıpta 3 mılyon euroya gelmez dı mı kaldı kı adam para için inter'i bırakıp anzhi'ye gitti.

Türkiyede hiçbir futbolcuya 5 milyon Euro üzerinde para ödenemez haberler hep yalan.

0|0
    0|0
  • kaynak?

artı etse de ne kazancı olacak kulübün. uefayı alsak kasamıza giren para bunların maaşına yaklaşamaz bile.

adalı neyin kafasını yaşıyor? ölçülü olacaksın

0|0
    0|0
  • Biraz da farklı bir soru sor kankam... bıktım şu maçlardan :D

0|1
    0|0
  • ligde heyecan olacak gibi

0|0
    0|0
  • eto'o zenci sanırsam?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adalı seçilirse yıldız yağdırır asıl mesele kim seçilecek

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • İkisinin size gelmesini istermiyim vallahi isterim. Eto geliyor az onu da görelim ama geleceğini sanmıyorum. Vaktinde Rusya'ya paraya gitti düşük ücrete hele ki Türkiye'ye niye gelsin...

Gelirse ikiside yararlı olur Beşiktaş'a...

0|1
    0|0
  • eto gelmez herhalde adam kulüpten en çok net gelir elde edenlerde ilk 3 te. eto alınmaz ya etoyu almak pek mantıklı gelmedi bana ama cardozo iyi forvet o paraya iyi bence.

0|0
    0|0
  • Valla onu bilmem arkadaşım ama Türkiyede bilinçli transfer hiç yapılmıyor.Bütün yapılan transferler rakip takıma çalım atıp kendi taraftarını kandırmak için yapılıyor.Böyle giderse bu Türk futbolu hayatta gelişmez.

0|0
    0|0
  • Fener aldıya BJK alır :)

0|0
    0|0
  • tam borçları temizlemeye başlamışken böyle maliyetli transferler saçma olur

0|0
    0|0
  • Facebooktan veya Amk gaztesinden gördüğünüz haberleri paylaşmayin be arkadaşim.

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak memnun olurum .

0|0
    0|0
  • Bu aralar transfet haberlerine inanmiyorum..ne zmn imza atilir o zmn inanirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...