Bu sezon Başakşehir şampiyon olur mu? Ne şans tanıyorsunuz Başakşehir'e görüşleriniz neler?

Bu sezon Başakşehir şampiyon olur mu? Ne şans tanıyorsunuz Başakşehir'e görüşleriniz neler?

• Olur
    0% (0)40% (8)32% (8)Oy Ver
  • Olamaz
    100% (5)60% (12)68% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu köprünün altından çok su akar bunu önce hepimizin bilmesi lazım. Sezon başında şans verilenler ile sezon sonndaki tablo çok çok farklı olabilir, arka arkaya kaybedilecek bir kaç maç ya da kritik degerdeki oyuncuların beklenilmeyen sakaklıkları ligde sıralamada her şeyi değiştirebilir.
    Başakşehir'e gelirsek takım kötü oynamıyor zorluk derecesi üst düzey olabicek maçlardan 3 puanla ayrıldılar. Olamaz ya da yapmazlar diye bir şey yok pekalada olabilir, aradan sıyrılabilir, ben ciddi anlamda Başakşehirin şampiyonluk yolunda ciddi bir aday olarak görüyorum...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başakşehir'de oturuyoru vay be o kadar iyi miymişiz :D Sanmıyorum ama ben :D

0|0
    0|0
    • 1ay

lider şu anda la daha ne olsun kıza bak :D

Erkekler Ne Diyor 4

• İstikrarlı bir ekip. Takım ayrımı yapmadan kendi futbollarını oynuyorlar. Ligin 2. yarısında da aynı şekilde devam ederlerse şampiyonluk ihtimali var. Ancak benim bu seneki şampiyonluk adayım şu ana göre Beşiktaş ardından Fenerbahçe

0|0
    0|0
    • 1ay

bu da mantıklı bir yorum ama adamlar sağlam gidiyor bence deamda ettirirler gibime geliyor
      bjk ile oynayacakları maçı bekliyorum o maçta durum daha net çıkar

• Çok zor başakşehirin iyi olması kadar rakiplerinde kötü olması gerek. İnadına bjk bu sene güzel top oynuyor

0|0
    0|2
    • 1ay

abi niye gerildin sen :D bir anda atak yaptın böyle ama adamlar iyi oynuyor bence hafife almamak lazım bir de tabiy ki bjk ile oynayacağı maçıda izleyeceğim ordansonra bir daha düşünmek lazım

• 1ay

Gerilmedim güzel kardeşim ben fenerliyim bizden unut yok keşke başakşehir şampiyon olsa ama bir sezonu sonuna kadar iyi götürebilmek her takımın harcı değil. Bunu daha önce sivastada gördük trabzonda da. Büyük takım olmak burdan belli oluyor

• 1ay

ciddi rakipleride yendi aslında ama yinede beklemek lazım ama eski kanılarımızıda bir kenara yinede bırakmak lazım ciddi bir sermaye destekleride var artlarında bakalım ilerleyen haftalarda ne olacak çünkü kritik maçlar dönemi başladı ama doğru dediğin şeyler var katılıyorum

• olabilri neden olmasın ama daha erken 10 hafta falan götürebilirlerse olabilirler

0|1
    0|0
  • Objektif olursak seyircisi olmayan bir takımı TFF Şampiyon yapmaz Beşiktaş veya Galatasaray olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...