Onun nasıl pişman olmasını sağlayıp bana geri dönmesini sağlar ve dikkatini çekebilirim?

2 senelik bir ilşki yaşadık haklı haksız ayrıldık bende suçluyum oda suçlu oo baya gözünü karrtip hakarete dağı olayın seyrini değştirdi aldattı duymarına inandım diye bitrdim ve ardından hakaretler napmm lazım şu an düşman gibiyiz sadece nefret etmek istemiyorum dedi çıkmakarşıma numarımı dağı sil tek birşey görmek dağı istemiyorum dedii bitrdi oda nasıl pişman olmasını sağlarım güçlü durmmamı vede onsuzda yapa bildğimi görmesini nasıl dikat çekmesini sağlarım?

Güncellemeler:
bu arada bırde komsuyuz onunla

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• vala arkadaşım anlamıyorlar bunlar.. emin ol karsı taraf senin kadar ince düşünmüyor ve takmıyor..

0|0
    0|0
    • bana onca seylerı soyledgı halde helan sevıp gerı donmesını beklemem buyuk bır aptallık ama sevıyorum napıyım:((

• ve bak döneceği vasa emin ol sen onun için yanıp sönerken dönmeyecek.. sus içine at. arkadaşlarına, cevrene, ailene bile aman salla gitsin moduna gir. asla onlara bile söyleme.

• hep oyle oluyo zaten tam cıakrdım kendımdede bıtrdım dıyorum pat bır mj ama bu sefer cok cıddyım dıyo ya onun ııcn nasıl yandgımı sevdıgımı herkez yanı kendı arkads cevrem bılıyo uzuluyolar herkesı sıldım sırf onun ııcn her dedgını yaptım yazılarına gercekten katılıyorum tskedrım benı aydınlatgın ıcın

Erkekler Ne Diyor 4

• bırakıcaksın gıdecek bu bayan ya da erkek fark etmez senınle bır yasamıslıgı var sevmıslıgı var ıse seven kolay terk etmez kolaycada terk edıp gıdıyorsa bence sevmemıstır kendını paralama hayatını ve yasantını zamanın akısına bırak ve o sahısla karsılastıgında daha mulayım olur kazanan ozaman sen olursun.sevıyorsada bunların uzerıne kesın donecektır sana.hoscakal

0|0
    0|0
  • kendi halinde davran sen üzerine düştüğünü belli etme o pişman olur döner mrk etme

0|0
    0|0
  • Cinsel konulardan konusabilirsin. :D

0|0
    0|0
  • hainsin :)

0|0
    0|0
    • :P sevıyorum oda acı ceksın napıyım yaklastım yıne bır adım attım ters teptı:Daglayıp sızlanmaktansa kendımı boyle seylere basvurarak kafayı dagıtıp bır nevı umut bır nevı kendımıde kandrıyo olabılrım ama pısman olmasını ıstyorumm neyı kaybetgını hıc olamzsa anlasın onsuzda olabılcegını gozu gorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• sinir bir zaman sonra geciyor, zamana birak bence

0|0
    0|0
    • cok sınırlıydı zaten:((((bu zaman surecının benden sogutmasına tamamen bıtırmesınden korkuyorum

• sende onun sana davrandığı gibi davran umursama takma kafana göre takıl o yokmuş gibi yap

0|0
    0|0
    • tskler cvbınız ıcın dogru soyluyosunuz bende oyle yapcam uzulsem bıle onu gorunce takmıycam bıle

• gorursem soylerım :)

Yükleniyor...