Türkiye'de yaşayan Türk kızları ile Avrupa'da yaşayan Türk kızlarının farkı nedir?

Türkiye'de yaşayan Türk kızları ile Avrupa'da yaşayan Türk kızlarının farkı nedir?

Selam millet , Türkiye'de yaşayan ve Avrupa'da yaşayan turk kızlarının arasındaki fark nedir , kültür , giyim , hal ve haraket ,konuşma , ileriye bakış acısı , evlilikteki farklar ,

Şimdiden devamlarınız için teşekkür ederim

Hafta sonunuz mutlu be huzurlu geçmesini dilerim byee

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa da yaşayan Türk kızlarının kültürü buradakilerden farklıdır çünkü olaylara dar kapsamlı yaklaşmazlar. Bu kastettiğim kültür sadece eğitim de değildir. Giyimleri yaşadıkları ülkelerdeki rahatlığa uygun olduğundan buraya ters düşen tarzlarda olabilir ama günümüzde ülkemizde de bazı il ve bu illerin ilçelerinde aşırı rahat giyim mevcuttur. Hal, hareket ve konuşmaları çok rahattır. Burada bir kız ya da erkek çocuk aile büyükleri yanında örnek olarak saygı gereği bacak bacak üstüne atmazken Avrupa da yaşayanlarda önündeki sehpaya ayak uzatan ve kanepeye uzanıp ayakları yukarı dikenleri de gördüm. İleriye bakış açıları buradaki kızlar gibi tereddütlü değiller. Korkuları fazla yok. Ya olur ya olmaz sonunda ölüm yok tavrındalar. Evlilik olayına gelince biraz sancılı durum var. çünkü rahat büyüdükleri için asla baskıya sıkıştırmaya gelemezler. Çalışan kesim yani ekonomik güçleri olduğundan buradaki gibi çok sabretmez boşanırlar. Tanıdığım kişlierden %60 boşanmıştır bu nedenle yazıyorum. Fakat iki tarafta da anlayış varsa çok iyi anlaşıp mutlu olanlar da yok değil. Her ne kadar Avrupa da rahat bir ülkede yaşıyor da olsalar hepsi Türkiye yi özleyip buraya dönmek isterler. Sıla özlemi deseler de sebep aslında sadece bu değildir.

Teşekkürler Bilmukabele

0|1
    0|0
    • Tebrik ederim güzel cevap verdigin için <3

Bu arada insan. Bir günaydın mesajı çeker :(

• Rica ederim bende teşekkür ederim. Cevabımı özelden yazayım :)

• Bence cok dogru bir cevap cunku ben kendim viyanada yasiyorum yazlari trye gidince ordaki kizlar bambaska bitanedir istisnalar haric tabi :-)

Erkekler Ne Diyor 17

• genelde huylar aynıda örf adetler biraz daha esnek avrupada.. Turklerde böyle deıl..

2 sininde yeri ayrıdır benim için ;)))

Teşekkür ettim aynı temenniler senin içinde geçerlidir h.sonu için ;)

3|0
    0|0
  • Avrupada yaşamış buraya gelmiş kızlar konuşmaları tuhaf oluyor :) genelleme olmasın ama avrupadan gelen kızlarla arkadaşlıklarım tanıştığım yerlilerinden çok daha iyi oldu 2 kişi tanıdım bir arkadaş biri manitam alındığımı, kırıldıgımı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Türkiyede yetişen , Türkiyede yaşayan kızlarımız daha bağlı oluyor örfüne adetine. O yüzden Türkiyede yaşayanlar daha iyidir bence.

4|0
    0|1
  • ne varsa türk kızında var bence en güzeli türk kızı yani hiç sevgilim olmamış olsada valla türk kızları başka be :)

1|2
    0|0
    • Sen soruyu okumadın herhalde :)

• ya okudum ama haklsn cevap olmadı bana göre fark yabancı ülkede yasanlar bazı seylerde rahat düsünmezler oldumu tamam derler giyimleri felan daha rahat +18 konularda daha rahatlar :)

• Turkiyedeki kizlar candir bitanedir avrupadakilerde hepsi degil ancak cogunda cok rahat giyim var surtmek tozmak pesinde saygilari az hep erkek pesinde kosan geceleri barlarda gece kuluplerde olmalarina cok onem veriyorlar turkiyede var boyle bir kac kasarlar ve acik giyinenler ama yerine gore hangi sehirde yasadina bagli (istanbul, antalya, ankara) gibi yerlerde yazlari trye gelince gordum ve trdeki yakinlarimdan duydum kadarila turkiyedekk kizlar nekadar kiskanc nekadar İstanbul Ankara antalya dakilerrin bazilarida oyle olsa ordakiler candir buradakiler erkek bana yavsasin duye giyinir turkiedeki ulasilmaz oldu icin istisnalar var tabi o yuzden avrupali iyi geliyor bana ailem izin Verse trde yasamama dusunmeden evet derim

0|0
    0|0
  • avrupalı türkü bilmiormda avrupalı kızla türk kızını karşılaştırsam yani eskiden avrupalı derdim ama tanıyınca bazı şeyle ciddileşinde hayatta terbiye ahlak çok önemli türk kızlarının %70 i yeterli denecek kadar ahlaklı terbiyeli bakımlıda konuşmayı ve insan içinde kime nasıl davranılcanıda biliyor yabancılar çok rahat nefret ederim böle çok erkekle muhattap olan kızlardan vatanımda doğum büyümüş müslüman kız iyidir

0|0
    0|0
  • Türk kızlari daha kibirli daha gururlu ve daha sinirli Brezilyada Meksikada olsun latin amerika ülkelerinde filan kizlar daha güler yüzlü daha sıcak kanli İstanbulda Aşk aramayın bu sehirde gecen kotu olaylar yüzünden insanlar bir birinden nefret ediyor avrupada insanlar bir birine dusman degil burda sag sol kürt türk var alevi laz ermeni var bir birini sevmiyen bir cok millet var oldugu icin insanlar zor anlasiyorlar ben bir kızla ciktim ben Aleviyim dedi bana senle anlasamayiz dedi birakti beni böyle iste

0|0
    0|0
  • Turk kızının belli bir standarti var almanyadakiler cok arabesk diger avrupa ülkelerindekiler de cok burnu havada yani benim ulkem candir

2|0
    0|0
  • Birinin avrupada yaşaması birinin türkiyede :)) eğer türk kızları ile avrupa kızlarının farkını sorsaydın sana roman yazardım :))

0|0
    0|0
  • avrupalı kızlar daha relax ve özgürler TC de olanlar daha bşraz tutucu ve muhafazakar .

0|0
    0|0
  • Hiçbir fark yok artık sadece yurt dışında yaşayanlar daha bakımlı

1|0
    5|0
  • avrupada kızlar teklif ediyomuş ;)

0|0
    0|0
  • 50 %50 aynı

0|0
    0|0
  • hür yetişiyorlar rahatlıkları var ondan dolayı avrupa kızlarını istiyoruz sebebi belli :)

0|0
    0|0

• trip

0|0
    1|0
  • kezban. Trip

0|0
    3|0
  • burdakilerin %80'i, gurbetçi olanların %99'u KEZBEN!

0|0
    4|1
    • kimse de kendini geriye kalan %20'ye ve %1'e koymuyor. cevabı görünce direkt üstüne alınıp basıyor eksiyi. kezbanlığın bir başka göstergesi de bu işte. ultra alınganlık.

Kızlar Ne Diyor 5

• napacan?

1|1
    1|0
  • biri türk diğeri avrupalı

0|0
    0|0
  • trip her daim vardırr

1|0
    0|0
  • avrupa'da homojen bir yapı yok ki ülke olarak sorsan daha anlamlı olabilirdi

0|0
    0|0
  • birisi yurt dışında yaşayanlar daha bakımlı demiş ona hitaben bişey söylemek istiyorum manikür pedükürümü yaparım sabah kremlerim var güzellik merkezinde randevular var her ay kuaför ayrı bişey ztn saçım boya değil ama bakım yaptırmaya gidiyorum her gün duş almazsam rahat edemem bazen günde 2-3 daha duşa girerim malum yaz kıyafetlerimin koruyucuları var tozlanmasınlar diye iç çamaşırlar dahil ütülenmeden yerine gitmez masaja kdr param yok ama şanslıyim ki arkadaşım yapıyor kıl tüy derdim yok lazer saolsun ve ben Türkiye'de yaşıyorum şimdi ben bakımsız mı oluyorum?

2|0
    0|0
    • Canım sen niye okadar içlendinki cevaba ?

• Rus kızları buna dahilmi gdshgsda :D rekabette biyere kadar be :D

• rus kızı 35 kadar diye bişey varmış yeni öğrendim :)

Yükleniyor...