Güvenli site arıyorm................

Merhaba arkadaşlar internet üzerinden birşey alcamda gittigidiyordan acaba güvenlımı ilk defa net üzerinden birşey alcam korkmalıyımıyım :(

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi burada sııntı olmuyor sanırım para transferleri ürünü görüp onayladıktan sonra geçerli oluyor galiba.. genelde bu işler için çok fazla limitli kart kullanmıyorum ben bir çeşit güvenlik önlemi işte :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Oradan alıyorsan al korkma o kadar.

1|0
    0|0
  • ne alacağına bağlı

0|0
    0|0
  • dedıgın sıte temız ben alısverıs cok yaptım gıyım ıcınde garantılı sıte soylıyım sana limango markafoni trendyol morhipo daybuyday vipdukkan

0|0
    0|0
  • bir çok alışveriş sitesine üyeyim ve daima alışveriş yapıyorum şimdiye kadar hiç problem olmadı bahsettiğin siteden defalarca alışverişim oldu bir problem yok zaten sen onay vermedikçe para karşı tarafa aktarılmıyor

0|0
    0|0
    • ya ben kredi kartının üzerindekı numara ad soyad ve arkada 3 rakam yazdm ödeme yap dedim orda şifre falan istiyormu acaba yoksa direk paramı aktarlıyor

• hepsi burada ; gittigidiyor ben aldım alanlar da gördüm sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Gittigidiyor güvenli site ama bazı aldığın şeyler çakma çıkma olasılığı olabiliyor . Hepsiburada dan alabilirsin genelde ordan alışveriş yapıyorum

0|0
    0|0
  • gitti gidiyor digerlerine göre en güvenilir site bence

0|0
    0|0
  • sen almaktan korkma taksitleri vermekten kork

0|0
    0|0
  • gittigidiyor güvenilir tabi bir kaçtane daha var bilindik. oralardan alabilirsin

0|0
    0|0
  • evet güvenilir cok alışveirş yaptım

0|0
    0|0
    • kargo ücreti almıyor değilmi

• :D hmm o belirli bir rakamın üzerinde alışveriş yaparsan örneğin 200 tl üzerinde alışverişler ücretsiz derler evet ücret almazlarda o ücreti önceden o ürünün fiyatına eklerler sözde müşteri çekmek amacıyla yapılan bir işlem :)

• ya o kadar pahalı birşey almıcam 23.90 falan birşey üstünde ücretsiz kargo yazıyorda :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Gittigidiyordan şipariş verdim sorun yaşamadım

0|0
    0|0
  • gitti gidiyor sonra hepsi burada medıa mark bunlar hep güvenli sterle

0|0
    0|0
  • ben hepsiburada.comdan alışveriş yaptım. bir sorun çıkmadı. sadece biraz geç geldi ürünüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...