Guize Aboubakar'ın kardeşi bence?

Bu gözler Guizayı gördü ondan kötüsünü görmez dedi ama Aboubakar ondanda tekniği olmayan biri. Emenike daha teknik Aboubakardan ama Napoliye 2 gol attı gollere bakalım mı. İlk gol nereye vurdu kalecinin üstüne vurdu kaleci içeri aldı ya 2. Gol ne diyeceksin ofsayt ofsayt olmasa atabilecek miydi. Ben iddia ediyorum bu Aboubakar Guizanın kardeşi ve 10 gol bile atabilceğini düşünmüyorum ya sizce siz ne düşünüyorsunuz.

• Aynen öyle çok kötü oyuncu.
    20% (1)24% (4)23% (5)Oy Ver
  • Hayır iyi oyuncu.
    0% (0)59% (10)45% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama haklısın böyle oyuncumu olur.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    80% (4)17% (3)32% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Son vuruş olarak kötü simdilik ama hem rrakio savunmayı yıpratmadı hem hareketli olması hem de iyi çalım atıp adam eksiltmesi gayet iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• adini duyunca baktim ben de. Napoli macindaki ilk golunde hatta demistm kaleci hediye etti, santrafor boyle vurmamasi lazim dye. (nihat 2008 mesela vurulur)
    Ama FM de 2020 falanlarda herif hayvan gibi bir santrafora donusuyor. Tam hatrlamiom ama Arsenal veya MU, ikisinden birinde her mac atiodu bana (Tottenham) ve her sene gol krali...
    Belki gec patlama yapabilir..
    Belki de sen haklisin

Zaman gosterecek

0|0
    0|0
  • çok iyi oyuncu portodan biliyorum bence özgüven problemi yaşıyor. Takıma alışınca tutulmaz bu adam çalımları güzel topu çok iyi saklıyor pasları düzgün. Son vuruş konusunda şuanlık katılsam da düzelecek diyorum. Gs de olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Napoli maçını izle bakalım şahane oynadı

0|0
    0|0
  • E şıkkı. Fenerliyim ve şampiyonluktan umudumu kestim. Beşiktaş'ı kıskanıyorum.

0|1
    0|1
    • 1ay

Çakma Fenerlisin yani hakemlerle puan almasını mı kıskanıyorsun devam et.

• 1ay

Eskiden biz alırdık. Şike yapardık, hakem odası başardık. Ne günlerdi...

Yükleniyor...