Federasyon ve Bjk elele şampiyonluğa koşmuyor mu?

Tam tamına 10 maçın 6sında hakem maça ettki etmiş. Gs de bu sayı 2 Fenerbahçede 1 o bile yokda hadi 1 olsun 34 hafta sonunda bile 6 maça etki etse hakem bu skandal denirken 10 haftada 6 sını Bjk lehine bitirilmiş ve Bjk Avrupada maç kazanamıyor. Peki şampiyonluk sezon başında belliymiş biz bunu anladık artık. Federasyon Bjk elele Meteli şampiyon Meteli Bjk. Siz ne düşünüyorsunuz.

• Aynen öyle. Sezon başı şampiyon belli olmuş.
    25% (1)46% (6)41% (7)Oy Ver
  • Hayır Bjk zaten hak ediyor.
    75% (3)46% (6)53% (9)Oy Ver
  • Bjkliyim ama yeter artık hakem hatası olmasın.
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• belozoglu, lugano, katil ruhlu felipe melo' nun centilmenlik odulleri aldiklari sezonlarda , kendinizi yerlere atip penalti alip sampiyon oldugunuz sezonlarda turk futbolu cok iyi yonetiliyordu. mete kalkavan bu guzelim futbolu katletti. ahahaha az otede kudurun:DDDDDDDDDDD

0|3
    0|1
    • 1ay

Peki sence hakem olmasa dün Bjk yener miydi puan alabilir miydi. Atibanın penaltısını verse Q7 ye kırmızı verse. Buna dürüst cvp verebilir misin.

• 1ay

hakkı ile mi aldı?

• 1ay

Evet hakkı ile aldı Konya penaltı diyeceksin... Adam eline çarptığını görmüor bile görmeden nasıl penatı olur ben hakem kural kitabını okudum kuralları biliyorum ya sen neye göre konuşuyorsun. ki. xdwd

• şu an şerefli ikinciyiz sezon sonu Şerefli birinci olucaz

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi top oynuyor hakemsizde kazanır ama de jong bruma ve muslerada kırmızı yesin konyanın penaltıları verilsin mehmet topal yatarak penaltı almasın fırat aydınus taraf tutmasın

0|0
    0|1
Yükleniyor...