Nasıl bir dengesizliktir abi?

5 yıllık ilişkim sallantıdaydı. beyefendi her tartışmada telefonu yüzüme kapatıp sallamayıp, sonra ayrılık şarkıları paylaşıp beni tekrar görüşmeye çağırıp sonra yine eften püften şeyleri bahane edip aynı şeyleri kısır döngü haline çeviren bir insan.. 2 ay önce ise ağlayarak çok sevdiğini ayrılığın çözüm olmadığını ve özlediğini söylerdi.. 2 ay içinde bu hale geldi.. en son da çok yakın bir erkek arkadaşımın(aynı zamanda en yakın arkadaşımla evli) duvarıma paylaştığım bir sözün altına beni överek ; "Sen akıllı bir kızsın iyi niyetli bir kızsın. Seni seven adam sana sahip çıkardı, bahanelerin ardına sığınmaz saçından tutup nikah masasına getirirdi, helali olurdun onun. seni kaldıramayanı sen hiç kaldırma 3 kuruşluk zevki olan adamları hayatına sokma." şeklinde yorumlar yazmıştı. Orada tek hatası göstere göstere "gerekirse seni üzeni üzerim pişmanlık duymam..vs" şeklinde yazısı oldu.. Bu arkadaşım benim bu meseleye üzüldüğümü bildiğinden destek olmak amaçlı yazdığını biliyorum.. Bunlara sinirlendi bizimki, o arkadaşımla ilişki yaşadığımı düşünerek beni suçladı, hakaretler etti bütün gün, tehdit etti sonra da gitti.. çok fazla tepki göstermedim sadece mesaj attım; başka şeylere ortam hazırladığını, vicdanını rahatlatmak için de bu şekilde suçlayarak hayatımdan çıktığını söyledim. Böyle sevgi olmaz ve ilişki olmaz dedm. Aslında soğudum da.. Ben mi yanlış anlaşılıyorum ya da yanlış davranıyorum yoksa gerçekten akli dengesi bozuk bir adamla mı beraberim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5 senedir takıldığın kişi mi duvrada paylaşılan yazıy kızan eğer öyle ise hala güven oluşmamış arkadaş aşırı güvensiz ya da güvensizlik yaratan çok fazla şey yaşanmış bilemedim tabi o yazıda birazda laf sokma var alınması normal de tehdit etmesini anlamadım bu konuyu kavga etmeden düzeltebilirdiniz sanırım siz 5 yıldır değide 1 aylık gibisiniz ben mi yanlış anladım yorgunlunum biraz

0|0
    0|0
    • basit bir kıskançlık değil öyle olsa çok takmam.. aman ne biliyim işte dengesşz

• evet

• Peki şimdi nasıl olduda bu kadar zamandır bir birinizi tanıyamadınız anlamadım her neyse yanlış birşey söyleyip ziyan etmekde istemem psikolojik sorunları var takıntılı sanırım aşırı güvensiz bunu aşmak zorundasınız bir daha konuşursanız mutlaka aranızda birşeyleri netleştirin güven artık oturmalı yoksa sonu yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Surekli problen yasanan bir iliski ne kadar uzarsa o kadar yuk biner omuzlarina ve ezmeye baslar ikinizide.Agirlik hissedersin.Dikkatli ve uzun uzun dusundukten sonra kritik bir karar vermen gerekebilir

0|0
    0|0
    • verdik o kararı zaten.. üzülmüyorum da artık aslında, inan şu an ona üzülüyorum

• Hani burda benim ya da baskasinin gazina gelip iliskini bitirmeni ya da yanlis bir karar vermeni istemem ama yurumuyorsa da bir dusunmek lazim umarim hakkinizda hayirlisi olu4

• haklısın teşekkürler

• seven insan sevdiğini üzmez arar sorar sayar değer verir yanında olmak ister yanında olmak için bahane uydurur sevdiğini ağlatmaz sevdiğine göz yaşı döktürecek ise o mutluluk göz yaşı olmamalı bence seni üzdüğüne göre pek sevmiyor seni

0|0
    0|0
  • bi bara git ve o gece bardan tanımadıgın bir adamla cık. senin ihtiyacın olan sey bu canım benim

0|0
    0|0
  • Size kul köle olacak adamlar böyle boş boş duruyor nerde kazma kürek sapı var onlara koşuyorsunuz oh olsun size.

0|0
    0|0
    • bi zamanlar o da kul köleydi :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kasap sevdiği kurke boyle davraniyor canim. Bu tutarsiz modeller böyle. Seninki hem çocuk hemde tutarsiz aşık. Sogudum falan diyorsun ama kalbin artik onun bir parcasi olmuştur 5 yilda.oyuzden benim gibi acele karar alip pisman olma sonra derim. O cocugu kendi haline birak. Kafasini toplasin. Sessizliği yasat ki kiymetini anlasin. Sende kendini dinle biraz fakat evli adama kizdim. Akraban değilse evli bir adam icin yaptigi yorum cok fazla. Karisi olsam zehir ederim. Sende empati yap. Senin tutarsizin yerine koy kendini. O da hakli. Sen artik onun bir parcasi gibisin. Araya kavgada ayrilikta girse daha cok kimsenin sevmesini hazmedemez. Bi düşün

0|0
    0|0
    • biraz sessizlik olsun hemen üzülüyor ben de dayanamayıp görüşüyorum, hop başa dönüyoruz.. söylediğin gibi düşünülebilir tabi ki o yönden haklı olabilir de tepki böyle mi olur, tepkisine kızıyorum. kıymetimi bilmiyor.. bu sefer bişey yazarsa cevap vermicem..

• adam bana aşık değil ki.. zamanında o insanlara çok yardımcı olmuştum hem maddi hem manevi.. kendime görev bildim bunu söylemeyi dedi.. dostluktan bahsetti bunu söylerken de.. benimki bunu görünce attığı mesaj : 2. karısı ol bari.. bu mudur sevgi, ağır bir suçlama değil mi.. evet değerimi anlamalı..

• Kiskanclikla soylemis. Gunahi yok. Cok sevmenin yan etkileri. Ama ne olursa olsun evli bir adam o kadar yoğun kelimeler yazmamali. Senin tutarsiz degil evli adam son olayda hatali.

• Böylesiyle işin zor senin bir benzer durumunu bende yaşadım ve biraz kendi haline bırak onu her çağırdığında görüşme . Adam olan çağırdığında doğru düzgün sorunları çözmek için buluşur . Özlem giderdikten sonra eften püften sebeplerle olmuyor demez . Ne istediğini bilmiyor bence . Senin yokluğunu biraz hissetsin ona göre karar verecektir .

0|0
    0|0
  • b,izde aynıydık b,z,mk, de 4 yıllıktı ilk başta peşimden ayrılmazdı sonra ben bunun sözünü dinlemeye yüz vermeye başlayınca tepeme çıktı en sonunda ne mi oldu benden ayrıldı niyeymiş geleceğimiz yokmuş benden sana tavsiye her dediğini yapma bu devirde söz dinleyeni değil her dediğine tamam demeyen insanlar daha çok seviliyo

0|0
    0|0
  • çift karakterli biri büyük olasılıkla ya ayrılmış bir ailede büyümüş ya da ebeveynlerden birisi vefat etmiş.uzak durmak gerek

0|0
    0|0
    • çift karakterli sürekli değişen bir adam güven olmaz kısaca..

Yükleniyor...