Bir kadın bir erkekle niye tatile gider?

Merhaba arkadaşlar,

Sevgili ya da arkadaş değiliz bu kadınla -yaşı 24 bu arada-tanışalıda çok olmuyor 4 hafta falan oldu on kerede bulustuk.Şimdi ben kadının gözünde de çoooook mükemmel çok iyi ve düzgün bir insan profili bıraktım taaa ki son 2 buluşmaya kadar son 2 buluşmadada öpüşmedim ama geri kalanları yaptım :) onu sevdigimi falan söyledim ama kadından tık yok.Neyse sevgili olmaya daha hazır değilim falan diyor ama benle tatile geliyor bunun amacı nedir sizce?

Güncellemeler:
arkadaslar beni kullanmak ve para yemek isteyenlere sunu soyluyorum ya para yedirmessem ne olur?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Opusmeyipte herseyi yapmak ne demek yaa?

0|0
    0|0
    • Sen tatil sözleşmesini yani voucher ı kendi adına yaptır. 2 kişilik oda için senin adın geçsin onun adı değil. Orda sana yanlış yapamaz yaparsa kapı dışarı edersin ve oda bunu göze alamaz ve 1 hafta keyfine bakarsın. Unutma voucher senin adına olacak iki kişinin adıda senin adın olacak. Eğer onun adı olursa atamazsın odadan atarsan polis çağırsa başın belaya girer :)) Bu aklıda verdim daha naapim :)

• hahahaaa delisin :))))

• yanlız güze lfikir

Kızlar Ne Diyor 8

• Seni başıboş bırakıp kaybetmek istemiyor :)

1|0
    0|0
    • Nasıl yani sürekli elde tutma?Ozaman amacı yarasını sarıp sonra ucmak ?

• Tamam, tavırları hoş değil. Ama 10 kere buluşmuşşunuz. Sen ona onu sevdiğini gösterebilmişsin ki seninle tatile gelmeyi istiyor, seni kaybetmek istemiyor. Hepimizin yaraları var. Ona değer veriyorsan, yaşayıp görmeye değer. Somut bişeyler yoksa şüpheci olma derim :( Başka türlü bir kadınsa zaten tahammül edemessin, o kaybeder.

• hiç ona bir fırsat vermiycem bu saatten sonra cennetten gelen huri olsa peşinden 6.9milyar insan koşsa ben yokum derim çekilirim içimde bir ateş yaktıki kalbim simsiyah oldu artık dokunanda siyah oluyor...

• paranı yemek için

0|0
    0|0
  • ne olacak tatili senin üzerinden geçirecek:Dödeme onun parasını sakın ha döndügünde göremeyeceksin zaten

1|0
    0|0
    • :) okadar salak saniyorsa çok bekler ben bunu coktan farkettim bir bakarsın içtigi cayin parasini bile ödemeyi düşünmüyorum ama belki acırım dilenciye 3 lira veririm :F

• Öpmediğin için yanlış anlamış.

0|0
    0|0
  • Öpüşmeden geri kalan her şeyi yapmak nasıl oluyor ? Pek iyi biri değil bu.

0|0
    0|0
    • ya öpüşmeden geri kalanlardan kastım cinsel ilişki degil sarılma öpme falan yanaktan elden koldan boyundan gibi ama acik olan yerleri

• bunu asla anlayamayız kimbilir kafasında neler dönüyor :)

0|0
    0|0
  • pek iiyiy biri değil gibi

0|0
    0|0
  • tekmeyi basar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fak badi

0|0
    0|0
  • Keyfini çıkart bence. Üzümünü ye bağını sorma kadın milleti vardır bir bildikleri :)

0|0
    0|0
  • Kadın senden hoşlanmış sende citli bir ilişki istemiyor hayattını yaşamak zevklerin peşinden koşan bir kadın bende aynışını yaşadım tatile git onla güzel zaman gecir duygusal yaklaşma kesinlikle yoksa çok üzülürsün.

0|0
    0|0
    • aynn bendee bunu farkettim o yüzden kadına iyi bir iş yapmamız gerekiyor :F 2 gün oturamayacagı bir iş :)

• Opusmeden herseyı yapmak ? Pardon.

0|0
    0|0
    • sevgilin gibi yaklasiyorsun sesini cikarmiyor

• alkol alıyorsa 2 dubleden sonra gecen güzel olsun güzel kardeşim

0|0
    0|0
    • alkolsuz alcam o merak etmesin :) vermedigi anda birkaç güzel söz söyleyip cekip gidicem hayatından :)

• piyangodan tatil çıkmış kıza sebebi o sevgili dostum...

0|0
    0|0
    • kim dediki onun tatil masrafını ben ödeyecem diye? hele ki ote parasını? gelmesse gelmesin ona vercegim parayı gider eskorta veririm ;) en azından işim garanti olur.

• seninle vakit geçirmek istiyor! belkide seni tanımak istiyordur .

0|0
    0|0
    • çok iyimser...tanımak istemedigini biliyorum

• hayatın akarına bırak kendi kendine çıkar.. ama bence bırak gitsin .senle sevgili olmadan öyle şeylere izin veriyorsa

• vericem ama naz yapıyorum. ;)

0|0
    0|0
  • fuck bady

0|0
    0|0
  • İhtiyacını karşılıyorsun.

0|0
    0|0
    • umarım öyle olur onu görcez

Yükleniyor...