6 tane yapılır mı bee?

Kadıköy'de kupa kaldırdınız mı? Evet kaldırdınız. Uefa kupanız var mı? Evet var.. Süper kupanız var mı o da var amenna ama bugün de 6 Kasım be canım kardeşim... Unutmam unutturmam :)))

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bugun 6kasim 2002 Fenerbahce.6-0. Galatasaray
    bugun 6 Kasim 2007
    Liverpool.8-0. Beşiktaş

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biz kasim degilde mayis aylarini severiz hele bide kadikoyde kupa almasi varya offf

0|1
    0|0
    • 28gün

Ne mutlu size umarım nice Kadıköy kupaları kazanır, nice yıllar aynı yerde maç kazanamaz; nice uefa kupaları kaldırır nice 100. yıllarda şampiyon olamazsınız.. ;)

• 28gün

UEFA kupasi iyi geceler

• 28gün

Evet helal olsun hakikaten helal olsun o zamanların en iyilerinden Arsenal'i yenerek şampiyon oldunuz helal olsun. Canım ya :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Asıl efsane olan fatih terimin kulübede sigara içmesiydi :)

0|2
    0|0
  • ufak cocuktum o gün dışarda babamla bir yerdeydik maçı izlemiştim cok iyi hatırlayamıyorum ama unutamadıgım günlerden biriydi cünkü o seneye dair tek hatırladıgım an maçı izlediğim andı :D

0|1
    0|0
  • Lay lay lay lay lay lay lay lay laay feenerbahçe

0|1
    0|0
  • kes la 100. yilinda şampiyon oldumun çocuğu:)

0|0
    0|1
  • Bırakın artık bu birbirinize sallamaları hiçbir faydası yok. Hepimiz kardeşiz bu topraklarda

0|0
    0|1
    • 28gün

Sosyal mesaj vereceksek söyleyim. Hepimiz kardeş değil bir arada yaşamak zorunda olan iç içe geçmiş insanlar topluluğuyuz. Kardeşlik içi boşaltılmış kocaman bir balondur! Kimseye sallamıyorum; bir maçta ben kazanır sevinir, dostum aynı oranda üzülürse maçın canı cehenneme ama takılmak da bu işin fıtratında var. O kadar..

• 28gün

Peki der çekilirim. İyi geceler.

• 0|0
    0|0
  • 6 attiniz başka neyiniz var be

0|0
    0|1
    • 28gün

Başka hiç bir şeyimiz olmasın ama bak 6 yı da attık onu söyleyim yine de ;)

• 28gün

Gurur duyduk :) Böyle ezik bir takim bize 6 atabildi diye :D

• 28gün

7-0 gecesinde ya da gündüzünde ne yaptın diye sormuştum adamım :D Uyudum, kendini tatmin etmek isteyen herkes istediğini yazsın ama bugün 6 Kasım :D

• Bide buna ezeli rekabet diyorlar

0|0
    0|0
  • Sorsak 29 Ekim'i hatırlamaz belki de.

0|0
    0|1
    • 28gün

Yok b. tan günlerimizde gülebildiğim tek sebep 6 kasım cancazım..

Yükleniyor...