Bir kişinin ahını alan başkasınla mutlu olurmu sizce_?

Bir kişinin ahını alan başka birsinle mutlu olup evleneblirmi arkadasında gözü yaşlı kalp kırık biisini bırakacaskın yaptığın yanlışlığının farkınd aolmyacaksın ah olan gercekten mutlu olur mu?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu sadece kendini onaylatıp vicdanini rahatlatmak icin sordugunu dusunyorum ama cevabim kesinlikle hayir yuva yikanin yuvasi olmaz eninde sonunda basina bir husumet gelir ve mutlu olamazsin sakin yapma diyorum

1|0
    0|0
    • benim cnaım yandı çok canı yanan ağlayan benim... ben ırıldım ben birşey yapmadım...

• Rabbim görür hayırlısını ama cn yakmak kötü Rabbim bizi onlara benzetmesin kalplerimiz kapısı açık kullardan eğlesin..

Erkekler Ne Diyor 9

• olanı daha gormedım ılahı adalet musade etmyıor olmasına

1|0
    0|0
  • bu olaylar tamamen inanç meselesi olan herhangi bir olumsuz bir şeyi bu aha bağlarsın ve evrenin negatif enerjisi seni sürekli rahatsız eder ama tabiki başkasının ahını almak iyi değildir

0|0
    0|0
  • Eğer istediği birisiyle evleniyorsa çabuk unutur.

Eğer sevdiğin başkasıyla evleniyorsa, zaten artık bu durumun arkasından göz yaşı dökmene bile değmez.

Önündeki maçlara bak...

0|0
    0|0
  • olur tabiki de

0|0
    0|0
  • Olur ama hiç bişey hesapsız kalmaz :)

0|0
    0|0
  • eden bulur her zaman başka bir açıklaması yok bunun bnce

0|0
    0|0
  • allahın adil olduğunu düşündük.e.. PEK SANMIYORUM

0|0
    0|0
  • o ah mutlaka birgün çıkar pek olacağını zannetmiyorum...

0|0
    0|0
  • Olur olur bal gibi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Unutma gerçekten sevenin ahı tutar dırırım tutar illaki tutar eğer gerçekten canı yanmışsa tutar

1|0
    0|0
  • o an belki mutlu olur ama yaradanın adaleti er geç bir şekilde çıkar bu dünya olmadı öteki taraf var orda zaten tüm hesaplar verilcek

1|0
    0|0
  • arkadaşım benim ahımı aldı çok üzdü beni . bu dünyada olmazsa öbür dünyası var bu işin.

1|0
    0|0
  • gerçekten sevenin ahı tutar kesinlikle

1|0
    0|0
  • oluyorum çok mutluyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...