Zorlamı yaptım senle dese naparsınız ?

2 yıla aşkın ilişkinz olsa sevdigniz insanla gelecek hayal ediyorsunuz güvendigin için onla herşey yaşıyorsun cinsel anlamdada bazı şeyler yaşıyorsun ama senin kızlıgında sorun yok o kadar ileriye gidilmiyor çünkü seviyorsun onla bşyler yaşamak onun senden başkasına bakmaması için herşey yapıyorssnn bir gün soruyorsun bizim yaşadıklarımızı senin kız kardeşinde sevgilisiyle yaşasa istermisin diyorsun sevgilin yok diyor ee benle niye yaşıyorsun diyorsun sevgilin zorlamı yaşadım senle diyor zoruna gidiyor onun ne demesini isterdin ve böyle dediginde ne yapardın

Güncellemeler:
ztn onu söylediginden beri cinsel anlamda hiç bir şey konuşmuyoruzz

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• zoruna gitmesi normal, sana bakışını çok net ifade etmiş. Ancak bunun sadece cinsellikle ilgili olduğunu sanmıyorum. Bencil bir insan diğer tavırlarında da kendini belli eder; ayrıca sana değer vermiyorsa bu da sadece cinsellikle sınırlı olamaz. 2 yıl boyunca sevgilini tanıyamamışsın. İlişkinizdeki diğer tavırlarını da gözden geçirmende fayda var. Bu saatten sonra onunla ilişkine devam edersen bu dediklerini haklı çıkarmış olursun. O kendini açıkça ortaya koymuş, bu şekilde kabul edersen ileride hesap sorma hakkın hiç olmaz maalesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• herkesin hayatı kendine. kardeşinin yasamasını istememesi dogal ama yasadıgı bir gercek.

0|0
    0|0
  • Şindi olaya şöyle bakıyorum.

Bizim her gün aklımızda olan bir şey fakat yılda 1 kez ya yapabiliyoz ya yapamıyoz.

Sizi de kimsenin zorladığı yok çünkü en ufak temasta tacizci tecavüzcü oluyoz.

Bizim bu kafayla bu kadar kendimizi tutabilmemiz sizin için güzel bişey, biz hiç bir zaman demiyoz ki senin de abin hiç bir kıza dokunamasa çok mu iyi?

Özün sözü sizin fedakarlıklarınızla bizim fedakarlıklarımızı en fazla eşit tutabiliriz. Tutmayalım diyosanız biz bu konuda daha iyiyiz.

0|0
    0|0
  • :) En azından geçde olsa uyandın. Sürekli bu konuyu açıp tartışma çıkıyorsa ayrıl kurtul çünkü tartışma bitmeyecek...

0|0
    0|0
  • çok erken bazı konularda kendini teslim etmişsin... bunlar yaşanacak elbet ama sen adamı tam tanımadan bu tarz işlere girmişsin. elbette sende istedgğin için burda çok da kabahati yok... ama gelecek düşünerek yaptığın hamle bence yanlış olmuş... her ne olursa olsun kadnım deyip sana sahip çıkacak bir kişiliği yok anlışılan... çok da ileri gitmediysen cinsel münasebetini temelli kes derim !

0|0
    0|0
    • kestm ztnn

• Yapmadığın için şanslısın diyorum bende zaten Hanım kardeşim...

• evt yapmamda bu saaten sonra

• Adam Haklı Dağılın Beyler Derdim :)

1|1
    0|0
  • Ne yazik ki erkeklerin cogu boyle ne kadar tanidigini dusunsende boyleler keske bunlari yasamasaydin ama bu boyle bence kabul et ve yasadiklarini sindirmeye calis

0|0
    0|0
  • seven insan sevdiğini üzmez arar sorar sayar değer verir yanında olmak ister yanında olmak için bahane uydurur sevdiğini ağlatmaz sevdiğine göz yaşı döktürecek ise o mutluluk göz yaşı olmamalı bence seni üzdüğüne göre pek sevmiyor seni

0|0
    0|0
  • Ağzının ortasına tokatı haketmiş. Ama merak etmesin başka bir erkekte onun kız kardeşini düzüyordur hem de kızlık mızlık bırakmamıştır.

0|0
    0|0
  • Böyle tiplere kıl oluyorum. Kendileri yapınca iyi hoş ama ailesine yapılınca namuslu ayağına yatıyor. Tek söylenecek söz meğer namusluymuş namussuz...

0|0
    0|0
  • öyle bir soru sorulmaz ki :)

0|0
    0|0
  • Sen saçmalımışsın.. Bana dicek kardeşim yaşasa felan yapıştırırım ağzına..

0|0
    0|0
  • adam haklı. evlenmeden istemiyorum deseydin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sevdiğim insanda olsa yapmam o bazı şeyleri.seviyoruz diye her şey yapıcak değiliz ya.eğer seviyorsa parmağına bir yüzük takar,en fazla alnından öper ve her şeyin bir zamanı var der.ha birine bakacaksa da zaten sevmiyordur.eğer onun kız kardeşi varsa o 2 defa düşünüp hareket eder.yani senin ilişkin uzun sürmez...bu arada kaba şekilde yazdıysam özür dilerim ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • şöyle yol al sen bakim diceksinn kardeşine yapılmasını istemediğin şeyi sevdiğin kızada yapamazsın der yollardım.

1|1
    0|0
  • off bu bıraz agır olmus

0|0
    0|0
  • yani haklı

0|0
    0|0
  • doğruyu söylemiş

0|0
    0|0
  • aynısını ben sevgilime sordum. bayagı tepki gösterdi ama kızımın karşısına benim gibisi gelir mi, ben sadece zevk için yaşamıyorum demişti..

0|0
    0|0
Yükleniyor...