Futbol dışı sorudur bilginize :)

Bildiğiniz üzere teniste 4 tane büyük turnuva yani Grand Slam turnuvası var bunlardan atmosfer olarak çekişme olarak zemin yani kort yapısı olarak tarihi geçmiş olarak hepsini bir baz alarak hangisini daha çok seviyorsunuz? Benim favorim çim kort olan Wimbledon Tenis Turnuvası.

• Avustralya Açık
    25% (2)21% (4)22% (6)Oy Ver
  • Roland Garros ( Fransa Açık )
    12% (1)37% (7)30% (8)Oy Ver
  • Wimledon
    38% (3)42% (8)41% (11)Oy Ver
  • Amerika Açık
    25% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Avustralya Açık,Amerika Açık gece oluyor canlı izleyemiyoruz, wimbledonda hep beyaz giyiyorlar sevmiyorum en iyisi fransa açık

0|1
    0|0
    • o açıdan doğru diyon ama Wimledon bir ayrı yaa :) Wimbledon da Federer Roland Garros da Nadal ayrı oynuyor :)

• hep kazananı sevmem ben :D

• Nadal 8 defa kazandı Roland Garrosu'u ama tabi bunlardan 5 tanesi üst üste :D adam toprak ağası :D

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• Wimledon

0|1
    0|0
  • Wimbledon.

Turnuva adetidir bütün sporcular beyaz giyinir. Yeşil çim zeminle güzel bir ikili oluşturur. Çekişme olayı her Grand Slam mücadelesinde vardır.

0|1
    0|0
    • Wimbledon daha bir ayrı çekişmeye sahne oluyor bence yani bu 4 Grand Slam turnuvası içinde bir adım önde gelen bir turnuva ve Wimbledon'ı kazanmak tenisçiler için daha bir ayrı anlam ifade ediyordur heralde :)

• Nadal toprak kortun dışında yapamıyor. Federer eski günlerini aratıyor. Djokovic alır tahminim.

• öyle ama Nadal ile Djokovic'in maçaları belli olmuyor finalde ya da ayrı finalde bu ikisinin eşleştiğini düşün yani Nadal yenebiliyor Djokovic'i.

• Wimledon izlemiştim birkere

0|1
    0|0
  • Wimbledon

0|1
    0|0
  • ntvspor yüzünden tenisten nefret ettim =/ reklam bile vermeden kaç gün yayınladılar yahu

0|2
    0|0
  • Wimbledon artık teniste bir marka ama avustralya açık ve fransa açıkta güzeller

0|1
    0|0
    • evet Wimbledon çok iyi. Roland Garros da baya popüler bu ikisi öne çıkıyor bir adım.

• sende sağol kendine iyi bak görüşürüz

• görüşürüz iyi günler.

• Roland Garos. Çünkü biz NADALcıyız.

0|1
    0|0
  • İsmini yazana kadar akla karayı seçsem de " Wimbledon " Tek geçerim :)

0|1
    0|0
  • Maria Krilenko deyip gidiyorum -_-

0|1
    0|0
  • Wimbledon tenis turnuvası

0|0
    0|0
Yükleniyor...