Hakemlerle nereye kadar Beşiktaş?

Trabzon lehine verilmeyen %100 penaltı poziziyonu ve yine verilmeyen %100 kırmızı kartlık poziziyon bunlar nedir arkadaşlar? Burda kimse bana hakem hatası filan demesin sihirli bir el vardır bazen bazı takımlar üzerinde işlerini iyi yapıyorlar Beşiktaş lehine verilen penaltı poziziyonundan çok daha netti Trabzonunki oralı bile olmadı quaresma bile kırmızı kart beklerken hakem sarı kart verdi aynı Caner'e kırmızı kart ve penaltı verilmeyen poziziyon gibi bu maçtada sihirli bir el var bu bariz bu sezonun gidişatıda belli. Fenerbahçe son iki maçta lide tutundurulmaya çalışılıyor zaten bunu herkes biliyor olan Galatasaray'a oluyor bizim maçlara bir bakın lehine ve alehine hatalara Podolskiye 3 maçta penaltı çalınmadığını biliyorum bu sene bazı şeyleri yapıyorsunuz ama göstere göstere yapmayın.

Not: Bu sezon Beşiktaş'ın kollanmasını ört pas etmek için önceki senelerden örnek vermeyin Melo sezonunda Melo atılması gerektiğini en çok ben söyledim burda bazı maçlarda vs ama durun dah lig başı sayılır her maç Beşiktaş lehine hata nedir? Bu hafta Trabzon yense ki hakem doğru ynetse muhtemelen öyle olucak şimdi bjk kaznadı Galatasaray ile 4 puan oldu haftaya derbi var 7 puan olursa yazık günah değilmi?

Hakemlerle nereye kadar dedim ama sanırım 3. yıldızı takana kadar..

0|2
3|11

En İyi Kız Görüşü

• bu akşam da hakemleri eleştiriyorsun :D bir yüzün gülmedi gitti karadenizli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar bilgiyi nasıl aklınızda tutuyorsunuz

0|1
    0|0
  • Her takıma yapılıyor böyle şeyler özellikle 3 büyüklere. Bide şu var Galatasaray balı Beşiktaş'a geçti.

0|2
    0|2
    • 1ay

Bu sezon için konuşuyorum zaten Beşiktaş'a bal değil neler geçti..

• 1ay

Ozellikle 3 buyuk lere mi ya Trabzon resmen harcaniyor !

• 1ay

Evet Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray yani :) Trabzonun hakkı yeniyor farkındayım

Erkekler Ne Diyor 10

• Quaresma kırmızı yemeliydi ama Beşiktaş 'ın penaltisi doğru karar müdahale var
    Önceki bu derbi maçında colman in müdahalesine kırmızı çıkmayınca , bruma ve de jong rakibin bileğine basınca , semih adana maçında göz göre gore faul yapınca sessiz kalanların konuşmaya hakki yok
    http://i.hizliresim.com/QQbm4g.jpg
    http://i.hizliresim.com/J3PmL5.jpg
    http://i.hizliresim.com/nE1ZYN.jpg
    Konya maçında Bülent yildirim penaltılarıyla
    Karabük maçında Fırat Aydınus her hareketiyle
    Alanya maçında Alper Ulusoy Emenikenin kasti dirseklerini geçerken de sesiniz çıksaydı keske
    Yıllarca bu ligde Beşiktaşın hakkı sömürüldü. Hakemler yüzünden kaybettiğimiz puanın haddi hesabı yok. Ama Sözde hakemler Beşiktaşı kolluyor. Bu ligde Hakemlerden Trabzonla beraber zamanında en çok biz çektik , Şampiyonluklarımız engellendi. Trabzonlular laf etsin Onların hakkıdır Eyvallah ama "Diğerleri" nin tek kelime etmeye hakkı yok.

0|0
    0|0
    • 1ay

Brujma poziziyonunu defalarca anlattım top zaten kendisindeydi kasti olmayan birşeydi ve hakemlerin %90'ı o poziziyonu kaçırır maçı izlerken öyle olmuyor o poziziyon işte hata olur eyyama karşıyız. De jong hareketi fotolarla olmuyor maç içinde tekrar izle öyle değil kaldıki tartışmalı poziziyonlar arasınd abile gösterilmedi sen hangi sitedne bulduysan öyle bir algı yaratıyorsun :) Galatasaray alehine yapılan hataları saydırtma bana bu seozn için konuşuyorum lafı evelemeye gevelemeye gerek yok sezon başından beri hakemler tarafından kollanan Beşiktaş var bu bariz sen daha iyi biliyorsun eminim. Fenerbahçe 2 maçtır hakmeler yarışın içine sokmaya çalışıyor bariz belli olan Galatasaray'a oluyor ikimizd ebirbirimizi biliyoruz yapmayalım :)

• 1ay

4. yıldızda olur 5. yıldızda fbde taksın onlarda der 4 yıldızlıyız Beşiktaş bu sene taksın 3. yıldızı bu hakemlerle onlarda diyecek 3. yıldızı taktık bu böyledir. Quaresma olması gerekeni yapmış dediğim gibi kendide farkında yaptığının.

• 1ay

Hala hakemlerle diyorsun arkadaş hakemleri kenara bırakırsak yine en iyi oynayan hak eden Beşiktaş ben mi anlatamıyorum yoksa siz başka ligi mi izliyorsunuz. Son senelerde en iyisi Beşiktaş

• BURADA olay bjk degil asil olay TRABZON uzerine oynanan oyunlar !

0|2
    0|0
    • 1ay

Trabzonun haklarının yendiği maçlarıda çıkarsam destan olur ama bu sezon için konuşuyorum Beşiktaş lehine kararlar bariz.

• Geçen sene TT Arena'da 7 kişi kalmış Trabzon'u ancak son dakika uydurma bir penaltı golü ile yenebilen G. Saray taraftarını ciddiye almıyoruz.

0|2
    0|3
    • 1ay

Sorumu okumadan yorum yapmışın hakem hatalarını ört pas etmemek için gçen seneleri katmayın demiştim kaldıki ozmaanda söyledim o maçıda iyi biliyorum ilk Trabzon maçında yanılmıyorsam Dnayer elle kestiği poziziyonuda gördüğümü söylerim.

• Ağlayın.

0|2
    0|3
    • 1ay

Neden ağlayayım doğruları söyledim diyemi? Dün kendi takımımı eleştirirken kimse ağlayın demiyordu ben gördüğümü doğru bildiğimi söylerim.

• 1ay

Tamam işte ağlamaya devam diyorum.

• 1ay

Anlamanı beklemiyodum zaten tamam.

• Fiko geçen sene tff rivada hakemlerin odasını basmış şerefli medya haber değeri görmedi

0|1
    0|0
    • 1ay

Ama anlamıyorlar bu sene sihirli deynek bjk üzerindedir açık ve net.

• 1ay

Geçen sene devre arasında oldu bu olay o tarihten itibaren beşiktaş kollanırken trabzon, bursa ve kasımpaşa doğrandı

• 1ay

Geçen sene hadi 1 tıkdı ama bu sene bariz yapıyorsunuz ince ince yapın bari göstere göstee yapmaya başladılar.

• bu sene zike zike şampiyon Galatasaray olacak..

0|1
    0|1
    • 1ay

Hiç sanmıyorum bazı şeyler belli dostum. Galatasaray'ın hakemleride yenmesi lazım ancak oynanan futbol ortada birde hakemler eklenince sonuç bu oluyor.

• 1ay

ataklarımız iyi paslarımız iyi ama bitirici vuruşu yapamıyoruz.

• Okumadım ama besıktas hakemle gitmiyor Trabzonu maçında olayor bunlar hep Trabzona karsı bir Şerefsizlşk var

0|1
    0|1
    • 1ay

Beşiktaş kötü oynuyor diğerlerine göre demiyorum ama hakem hataları hep Beşiktaş lehine bu bariz belli okursan daha iyi anlarsın demek istediğimi.

• şerefli galibiyet ;)

0|1
    0|1
  • Kardeşim ben Beşiktaşlıyım ve o pozisyonda kırmızı verilebilirdi doğru fakat başka hiçbir maç gösteremezsin Beşiktaş Lehine karar verilen sen bir fener maçlarına bakta gör bir zahmet

0|1
    0|1
    • 1ay

Trabzonun penaltısı? Teker teker maçları syadırma bana ki öyle birşey yapsam destan olurdu Caner kırmız kartlık ve verilmeyen penaltı bir anadolu kulübüyledi sanırım. Galatasaray maçındaki Olcay'ın yardımcı hakeme kükreyişi azarlaması kart çıkmaması? Yine Caner'in hakemi işaret parmağını sallayarak kameralalra yansıyan tam 3 kere tehtit etmesine kart çıkmaması bak sadec e3 maç oldu teker teker hepsini sayamam.

• 1ay

Kötü oynuyor demedimki ama hakemleride kimse yabana atmasın bugün Beşiktaş yenilebilirdi Galatasaray maçındada öyle bazı anadolu maçlarında bariz puan kaybedebilirdi bunlar olmamalı göstere göstere her takıma olmuyor işte.

• 1ay

Oluyor kardeşim biraz daha objektif bak ve İnan hiçbir Beşiktaşlı Hakemle kazanmak istemez bir takım sonuncu bile olsa tek derdimiz güzel futbol başka bişey değil

• Trabzonlular konuşsa anlarımda yıllardır hakan şükür gibileri arkasına alan aziz yıldırım gibi mafyalarla hak yiyen renkliler hangi yüzle konusuyor onu anlamadım

0|1
    0|0
    • 1ay

Soruyu okumadan yorum yapıyorsunuz yılları konuşmuyoruz onları ozaman konuşuldu şimdi bu zamandayız.

Yükleniyor...