Hakemlerle nereye kadar Beşiktaş?

Trabzon lehine verilmeyen %100 penaltı poziziyonu ve yine verilmeyen %100 kırmızı kartlık poziziyon bunlar nedir arkadaşlar? Burda kimse bana hakem hatası filan demesin sihirli bir el vardır bazen bazı takımlar üzerinde işlerini iyi yapıyorlar Beşiktaş lehine verilen penaltı poziziyonundan çok daha netti Trabzonunki oralı bile olmadı quaresma bile kırmızı kart beklerken hakem sarı kart verdi aynı Caner'e kırmızı kart ve penaltı verilmeyen poziziyon gibi bu maçtada sihirli bir el var bu bariz bu sezonun gidişatıda belli. Fenerbahçe son iki maçta lide tutundurulmaya çalışılıyor zaten bunu herkes biliyor olan Galatasaray'a oluyor bizim maçlara bir bakın lehine ve alehine hatalara Podolskiye 3 maçta penaltı çalınmadığını biliyorum bu sene bazı şeyleri yapıyorsunuz ama göstere göstere yapmayın.

Not: Bu sezon Beşiktaş'ın kollanmasını ört pas etmek için önceki senelerden örnek vermeyin Melo sezonunda Melo atılması gerektiğini en çok ben söyledim burda bazı maçlarda vs ama durun dah lig başı sayılır her maç Beşiktaş lehine hata nedir? Bu hafta Trabzon yense ki hakem doğru ynetse muhtemelen öyle olucak şimdi bjk kaznadı Galatasaray ile 4 puan oldu haftaya derbi var 7 puan olursa yazık günah değilmi?

Hakemlerle nereye kadar dedim ama sanırım 3. yıldızı takana kadar..

0|2

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...