Kapat

Havale işlemi yardımcı olur musunuz?

ya arkadaşlar biraz karışık anlatıcam sanırım ama umarım anlarsınız dün bankaya gittim havale işlemi için bankamatikten yaptım bu arada işte bir bölüm geldi parayı göndereceğim bankanın şube kodu artı hesap numarasının yazılacağı bir bölümdü ben bankanın şube kodunu yazdım benim göndereceğim hesap numarası 6 haneliydi ama doldurmam gereken alan 7 haneli gözüküyordu devam et e tıkladım ve kabul etti sanırım 7 haneli olduğu için başına 0 koymam gerekiyordu bir sorun çıkarmı yardımcı olurmusunuz

Güncellemeler:
ben başına sıfır koymadım sadece 6 haneli olan hesap noyu yazdım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• göndereceğin kişinin adı ve soyadı veya bas harfleri yazar . gözünden kaçtı galiba.

0|0
    0|0
    • ben bir siteden kitap aldım ve ödemesini yaptım kişiye göndermedim

• hesaptanda ödemedim kartsız işlemden yaptım bankamatikten yaptım başka bir banka hesabına

• ad soyay bilgisi gelmiş olması lazımdı.şirketin veya sahsın. hesapözetin de görünür. internet hesabın varsa gir bak.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• sıfırın etkisi yok yazmana gerek yok bir sorun olmaz

0|0
    0|0
    • ama girdiğim numara saysı 7 haneli gözüküyor ben 6 girmiştim acaba otomatik mi girdi tam olarak ne girdiğide gözükmüyor fişte çünkü baştai rakamlar **** bu işaretle gizlenmiş

• kişiye göndermedim intden kitap satın almıştım onun ödemesini yaptım

• tamam onun adı çıkmadı mı hem sıkma kafanı hessap no yu doğru yazdıysan hiç bir şey olmaz üzülme

• havale için fiş vermedimi fişte havale giden hesap no yazar detaylı

0|0
    0|0
    • evet aldım ama havale no tam olarak yazmıyo sadece son 2 rakamı var diğerleri *** bu işaretle gizlenmiş

• bu işlerden fazla anlamıyorum o yüzden ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

• banka şubesine git müşeri emcilcisinden sra no alıp yaptığın işşemi anlat ektandan bakar

yada havele yaptığın yeri ara para geçtimi hesaba diye sor

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• göndereceğin kişinin adı soyadı çıkmadımı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...