Ne yapmak istiyor ki :(((

çok üzülüyorum çok :(( herşey güzeldi daha çok yeni görüşmeye başladık birden bire kesti diyoloğunu ne arıyor ne soruyor bir hatamda olmadı konuşmalarımda amacı ne bunun aramamasının sormamasının sizce ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın oyuna gelme bu bir oyundur ileride her istediğini yaptırmak için bir taktiktir. Dikkatli olmalısın.

0|0
    0|0
    • kendisi ben aramazsam ararmı peki ?

• Sabredin bekleyin ve sonuca göre değerlendirin.sakın ilk arayan siz olmayın.

• çok teşekkür ederim ilgili yorumunuz için çok sağolun

Erkekler Ne Diyor 7

• çok farklı teoriler ileri sürülebilir...

kalkıpta bulundugun ortamın en yakışıklı ilesen e tabi başkasını bulma ihtimali var ya da kaçmaya başlamış bu ilişkilerin başında genelde yaşanır merak etme şimdi senin aramanı bekleyebilir.

0|0
    0|0
    • arıyımmı peki ?

• o zaman aramamam gerek dimi :) sonuç olarak kendisi arayacak böylemedir ?

• evet 1-2 hafta ben aramıyordum bagzen ayıda buldugu oldu... yine seçim senin tabi unutma bunlar yorumlarımız gerçekte ne oldugunu sadece sen çözebilirsin...

• Bazen nedensiz yere birdenbire soğuyabiliyor insan benim sana tavsiyem zaten yeni baslamissin oluruna birak belki kendiliğinden düzelir

0|0
    0|0
  • Muhtemelen..bi iddaya filan kurban gitmis olabilirsin..seni etkileyip oylece birakip gitmek..kurtulduguna dua et..guvenilir biri degilmis

0|0
    0|0
  • Belliki İstediğini Vermemişsin !

0|0
    0|0
  • seni gözüne kestirmişitr sonradan soğumuşutr ondan klişe erkek hareketleri

0|0
    0|0
  • başkasını bulmuştur:D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmamış durum bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• CANIM. muhtemelen yeni bitirdigi ve kafasında bitiremedigi bir iliskisi vardi. Pisman olmustur. Erkekler ask sanip bazen boyle yapar. Eger cok sev misse onunla bir daha ayrilmaz. Ama hala sallantida baristilarsa tekrar yalniz kaldiginda yeniden seni arayacaktir.

0|0
    0|0
    • ilişkisinin yok olduğunu biliyorum ama

• Soyler mi hic canim benim. Iyi düşün cevabini kendi icinde bulursun

• başkasını buldu

0|0
    0|0
  • ne olacakki istediğini hemen göremediği için olablir erkek milleti

0|0
    0|0
Yükleniyor...