Peki niye dönersiniz sürekli?

Erkekler sorum size?

lütfen ciddi cevap verenler cevaplasın.. sizin bir sevgiliniz var 2 yıl kadar çıktınız ama sürekli ayrılıp barışarakk sonra yine ayrıldınız kız ayrılmaktan bıktığı için siz yalvardınız ama affetmedi sizi barışmadınız daha önce her defasında affediyordu.. neyse barışmadı sizide aileniz öz kuzeninizle evlendirmek istiyo evlendiniz.. peki nişanlıyken, evliliğin ilk haftasında ve daha sonraları da neden o eski sevgilinize dönersiniz? hayatında arkadaş kalmasını ister siniz? ben istemem demeyin durum bu şekilde böyle düşünerek cevaplayın. arada sex olayı da yaşanmamış eski sevgiliyle yaşanmazda.. peki nie dönersiniz sürekli?

Güncellemeler:
bu arada cinsellik kategorisine ben koymadım soruyu otomatik bu bölüme geçmiş :/

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım olsa olsa Sevgidir. Cinsellikte yok ise işin içinde. Ama bu adam neden zorla evlendirilmeye müsade eder onu anlamış değilim bende.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sendediğin şekil düşünmek akıl karı değil ısrarla red edilmişse kişi iyi niyetle artık geri dönmez

1|0
    0|0
  • Eğer ben bir kızı sevdiysem kafamı kesseler başka bir kızla evlenmem. Hele ki öz kuzenim benim kardeşim ya onunla hiç düşünmem böyle bir şeyi. Artı eğer bir kız beni reddetmişse ikinci kez rencide ettirmem kendimi.

1|0
    0|0
    • ben size ne yaparsınız demıyorum bu durumda neden öyle yaparsınız dıyorum empatı yani

• Tatlım empati kuramıyorum bana çok ters :) Diğer arkadaşlar cevap versin.

• sorunun içinde seks kelimesi geçti diye mi cinsellik kategorisine koydun soruyu ?

1|1
    0|0
    • ben cinselliğe koymamıştım otomatik geçmiş :s

• evlenme akrabanla bekar dur kızım =)

1|0
    0|0
  • Onunla yasayamadiklarimi yasamak icin donerim

1|0
    0|0
  • sorduğun soruya bak seni sevdiği dönüyor tabi salak

sorunun cvbını bildiğin halde araştırıyorsun mal mal

0|0
    0|0
    • yuhh bir soru sorduk yapmadığın hakaret kalmadı. evli sonuçtaa nasıl benı sevsın

• adamı reddet mişsin çocuk senin peşinde koşmaktan usanmıştır artık

bizde kavga ederiz bilmiyorum kaç kere birbirimizi günlerce aramadık...

ama böyle salaklıklar yapmadık ...

oda baya salak mış ailem isitoyr diye gitcem kızın biri ile evlenecem tikimde olmaz evi terk ederim erkek olarak yine olmaz iş...

unut gitsin evli ise aramamasını söyle mesaj at

bni gerçekten sevseydin evlenmezdin diye bye bye de gönder

• o kadar çok ayrılmıştık ki kabul edemedim daha.. neyse sağol yorumların içinn öyle yapıcam artık

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlenmis artik.

0|0
    0|0
    • onu bılıyorum da nıe doner

Yükleniyor...