Kerim Frei Volkan Şenden çok mu kötü?

Geçen sene bence müthiş bir yetenek olduğunu gösterdi. Gomez ve Sosaya alda at dercesine verdiği 2 asisti çoğu kanat oyuncusu geçtim yapabilmeyi düşünemez bile ama Şenol Güneş inatla ona şans vermiyor. Şenol Hocanın Volkan Şeni ne kadar istediği biliniyor elinde bence ondan çok daha üstün futbol zekası olan Kerim Frei'ı ise harcıyor. Üstelik Volkan Şen gelmiş 29una artık değişmez ve gelişmez Kerim ise 22 yaşında ona istediği gibi şekil verebilirdi. Cenk ve Ömeri oynatıyor ama Kerim forma şansı bulamıyor. Artık hocanın adaletinden şüphe ederim böyle saçmalık olmaz

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• gomez diyince aklıma selena gomez geliyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• @CBellow Jim Carrey abiciğim bende sonuna kadar katılıyorum volkan şen'de sadece çalım var hırs var daha başk bir şey yok şut tekniği desen sıfır bitiricilik desen sıfır toğu cok ayağında oyalıyor.
    Ayrıca Kerim Frei çok yetenekli bir futbolcu ve oyuna sonradan gire gire artık alışması lazım kendini geliştirmesi lazım oynasa geleceği çok parlak olacak çalım yeteneği tekniği süper bir oyuncu sadece dayanıklılığı yok birde dengesi biraz zayıf o açıdan ama kendini geliştirse oynaya oynaya liderlik vasfı bile katabilir kendine :)

0|0
    0|0
  • Geçen sene Gökhan Tore varken bile bu sene daha az sans vermesinin nedeni ben de çok merak ediyorum.. Kişisel sorun olsa geçen sene de takardı. Ziraat kupası maçlarında fırsatı iyi değerlendirmeli

0|0
    0|0
  • Volkan Sen mi? Allah Allah ne zaman Beşiktaş'a transfer olmuş Fenerbahçe'nin futbolcusu olan Volkan :))

0|0
    0|0
    • 28gün

Okuma özürlü olmasan belki anlardın soruyu

• 28gün

Kardeşim ben sana hakaret edici bir kelime kullandım mi herneyse anlayis öZürlüsü olmaya gerek Yok

• 28gün

Kusura bakma

• bruma 50 milyon

0|2
    0|0
    • 28gün

Bruma çok büyük yetenek ona lafım yok ileride çok büyük takımlarda oynayacak ilerde belki o rakamı da eder ama kimse ona şimdi vermez. Gelişmeye devam etmeli ama onda da bitiricilik yönü zayıf

• 28gün

reis milyona serbest bırakırız dediler ya makara geçiyorum brumaya milyon vereceklerse benide alabilir ler yanında

• 28gün

50 milyona Bruma Sjneider Tolga ve hayrına Selçuk'u alırlar onlar çok uçuk rakamlar ama 20 edebilir biraz daha koyarsa üstüne

• Bu kafa ne kafası onu desene Keri Bjk de bile 18 e zor gitriyor futbol bilgisizlikde son nokta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...