Beşiktaş 2 - Trabzonspor 1 ⚫Beşiktaş'ın yenilmezlik serisi devam ediyor?

Skor hakkında düşünceleriniz neler Nasıl oynadı iki takım?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• #NamağlupBesiktas diyeceksiniz
    Quaresma kırmızı yemeliydi ama Beşiktaş 'ın penaltisi doğru karar müdahale var
    Önceki bu derbi maçında colman in müdahalesine kırmızı çıkmayınca , bruma ve de jong rakibin bileğine basınca sessiz kalanların konuşmaya hakki yok
    http://i.hizliresim.com/QQbm4g.jpg
    http://i.hizliresim.com/J3PmL5.jpg
    http://i.hizliresim.com/nE1ZYN.jpg
    Konya maçında Bülent yildirim penaltılarıyla
    Karabük maçında Fırat Aydınus her hareketiyle
    Alanya maçında Alper Ulusoy Emenikenin kasti dirseklerini geçerken de sesiniz çıksaydı keske
    Yıllarca bu ligde Beşiktaşın hakkı sömürüldü. Hakemler yüzünden kaybettiğimiz puanın haddi hesabı yok. Ama Sözde hakemler Beşiktaşı kolluyor. Bu ligde Hakemlerden Trabzonla beraber zamanında en çok biz çektik , Şampiyonluklarımız engellendi. Trabzonlular laf etsin Onların hakkıdır Eyvallah ama "Diğerleri" nin tek kelime etmeye hakkı yok.

2|2
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Açıkcası beşiktaşı severim hani alehinde de normalde konusmam ama maço izledim özellikle izledim cunku herkes bu mete kalkvanı beşiktaşın maçlarında verdiği penlatı ve haksız kararlarla tartışıyordu bende bu yüzden izledim ve gerçekten o queresmanın kırmızı yememesini aklım almıyor hakem gördü yani ama atamadı ve bazı kararlarda var bunun yanında o yüzden kesinlikle ama kesinlikle bugün beşitaş zaten iyiydi yenerdi demicem bu sefer harbi hakemle yendi.

0|1
    0|0
  • Tebrikleri ama şunları söylemeden geçemeyecem Q7 ve Oğuzhan kırmızı kart görmesi gerekiyordu ve Trabzonspor'a verilmeyen bir penaltı var

1|0
    0|0
  • Beşiktaşta quaresma kırmızı kart görmeliydi ve beşiktaş 11 kişi kalmalıydı

0|1
    3|1
  • Beşiktaşım Oleeee kolay maçı zora soktuk:/

0|1
    0|0
    • 1ay

Abubakarla nereye kadar gidicek bilmiyorum. Gomezi özledim :(

• 1ay

İte kaka şampiyon oluruz

• mete kalkavan eyyamcısının bonservisini almıs bjk ama kadıköyde görecez hakemle kazanılmaz orada !

0|0
    2|2
    • 1ay

😄😄😄

• 1ay

Kadıköy diyor ahaha ulan kötü zamanlarımız olmasaydı sizin stadınızda sizden fazla galibiyet alan bizdik. Sen dua et tüpçü gibi fenerli bir dengesiz Beşiktaş'ı batırmak için başkan oldu ama o eski günler yavaş yavaş bitiyor. Kendi stadınızda galibiyet üstünlüğümüzü yine aleyhimize çeviririz hiç merak etme sen. Uefa kupasını Türkiye kupasıymış gibi değersiz gören Manchesterı kendi stadınızda yenince Kadıköy demeye mi başladınız ahaha :D Çok merak ediyorum Napoliyle siz oynasaydınız size kaç gol atarlardı acaba :D zira Manchester'ı feyenoord bile yendi Uefa kupasına zerre kadar önem verdiklerini asla düşünme :D Napoli bayıltır sizi.

• Bu hakemlerle zaten kolay kolay yenilmez.

0|0
    1|2
  • MaşAllah de.

0|0
    0|0
  • Canım beşiktaşım herşeyim hayatımm biricik aşkım. Şanpiyon olacağızzz⚽️⚽️

0|0
    0|0
  • Maşallah diyelim lütfen.

0|1
    0|0
  • İki takimda iyiydi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve hakemleri.. Şampiyonluk yolunda mete kalkavan bjkya büyük destek oldu

0|1
    1|1
  • eski kulüp başkanınız şimdiki federasyon başkanı demirörenin sayesinde olmasın bunlar

0|4
    3|1
    • 1ay

Aaaa tabi canııım hep bizi kolluyolar ondan 8 sene sonra şampiyon olduk

• 1ay

o beceriksizliğinden kaynaklı bir şey onu karıştırma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...