Mete Kalkavanın yönetimini nasıl buldunuz?

Fanatik beşiktaşlı olarak bilinen beşiktaş çocuğu Mete Kalkavanın yönetimini nasıl buldunuz?

• Berbat
    67% (4)79% (11)75% (15)Oy Ver
  • Ço çok iyi
    33% (2)21% (3)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• tartişmalı kararları vardı maçta
    kısaca söylemek gerekirse
    Berbat
    Berbat
    Berbat
    Berbat
    Berbat
    Berbat
    ve yine berbat

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabi tabi Fırat aydunus'da Beşiktaşlı güya. Gayet iyi oynadık çatlamayın

0|2
    0|3
    • 1ay

beşiktaş ne zaman sıkışsa bu adam kurtarıcı olarak veriliyor yazık valla takımlara, trübünler boşuna demiyor beşiktaş çocugu mete kalkavan diyeeee çatlama falan yok tarafsız hakem beklemek temiz futbol için şart federasyonu yanıınza alıp; olmaz böyle şeyler

• 1ay

Niye sıkışalım verilmesede gayet iyi ilerliyoruz ligde yenilgimiz yok. Şl'de de. Geçen hafta Fenerbahçeye verilen penaltıyıda konuştun mu

• 1ay

o gün yoktum sitede zaten tartışılmıştır 7/24 burda değilim sonuçta

• Deniz Ateş bitnelden iyiydi ayrıca beşiktaş iyi oynadı

0|2
    0|3
    • 1ay

peki şirine

• 1ay

@AntiParçacık bu soran şahıs denize asla laf etmez idda ediyorum bunu

• 1ay

babamın oğlu mu niye etmiyim kötü yönetmişse kötü yönetmiştir anti parcacık görüşbildirene ilet görüşümü :D
      federasyonu arka behçeleri yaptılar bir gün demirören federasyonunu eleştirsinler görelim beşiktaşlıları bunad ilet görüş bildirene

Erkekler Ne Diyor 6

• Quaresma kırmızı yemeliydi ama Beşiktaş 'ın penaltisi doğru karar müdahale var
    Önceki bu derbi maçında colman in müdahalesine kırmızı çıkmayınca , bruma ve de jong rakibin bileğine basınca sessiz kalanların konuşmaya hakki yok
    http://i.hizliresim.com/QQbm4g.jpg
    http://i.hizliresim.com/J3PmL5.jpg
    http://i.hizliresim.com/nE1ZYN.jpg
    Konya maçında Bülent yildirim penaltılarıyla
    Karabük maçında Fırat Aydınus her hareketiyle
    Alanya maçında Alper Ulusoy Emenikenin kasti dirseklerini geçerken de sesiniz çıksaydı keske
    Yıllarca bu ligde Beşiktaşın hakkı sömürüldü. Hakemler yüzünden kaybettiğimiz puanın haddi hesabı yok. Ama Sözde hakemler Beşiktaşı kolluyor. Bu ligde Hakemlerden Trabzonla beraber zamanında en çok biz çektik , Şampiyonluklarımız engellendi. Trabzonlular laf etsin Onların hakkıdır Eyvallah ama "Diğerleri" nin tek kelime etmeye hakkı yok.

0|3
    0|3
  • Bu maçta kesinlikle maçı katletti. Beşiktaşlı olarak söylüyorum Q7nin hareketi direkt kırmızıydı hatta tahkim buna 3-4 maç vermeliydi çünkü salakça bir hareketti. Bu tarz hareketlerin affı olmamalı. Mete Kalkavan'ın bugün Beşiktaş'ı tuttuğu çok barizdi ama aynı objektiflikle söylüyorum Süper kupayı da onun sayesinde kaybettik net bir penaltı ve golleri ofsayttı.

0|2
    0|1
  • Yürekten holigan Sevda'sı ile bağlı olduğu kulübüne destek verdi

0|3
    0|2
  • tamda bu soruyu sormuştum bende ONA BİR SÖVERDİM Kİİİİİ SÖVÜYORUM çekin ellerinizi TS'DEN !!!

0|2
    0|0
  • Berbat

0|3
    0|0
  • bu maçı iyi yönetti diyenin beyninden şüphe ederim

0|1
    0|3
Yükleniyor...