Kadınlar hakkında bilmediğimiz gerçekler nelerdir ?

Lütfen kadınlar da yardımcı olsun :)

1- Kadınlar dokunulmayı sever. Dokunmak samimi ve sevgi anlamına gelir.

2- Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sevmezler, hoslandıkları erkege gülerler.

3- Her kadının mutlaka bir listesi vardır. Sevgililerinden ayrıldıklarında mutlaka onlara önceden yazan erkeklerle takılırlar. Günde en az 1-2 teklif alan bir cinsten söz ediyoruz.

4- Kadınlar korunmak ister. (İleri düzey feministler'de sevisse ve dokunulsa artık feminist olmayacaklar)

5- Kadınların testleri vardır. Evet evet anlamsız testler. Fake profıl açarlar, erkek arkadasını eklerler konusmaya baslarlar ve onu aldatıp aldatmayacagını kontrol ederler, bunu niye yaparlar hala anlamadım.

6- Kadınlar eve gelmez için sebep ararlar. Bir kadın asla orspu damgası yemek istemez, ve yedirtmeyin de zaten.

(Evinize film izlemek için gelecek, eger sevisirseniz ''bir anda oldu'' diyecektir. Bu kadını rahatlatır. Diğer türlü kadın çat diye evinize gelmez)

7- Süslenmeyi asla bırakmazlar.

8- Kadınlıgını yansıtabilenler maalesef çok yok. Bakıyorum herkes de bir converse, babet vsvs. Oysa topuklu ayakkabısı, etegi olmayan bir kadına ben kadın demem.

9- Hikaye ararlar. Facebooktan tanıstık demek mi daha iyidir sizce ? Yoksa AXE reklamlarındaki gibi bir tanısma mı ? Siz denizde bogulurken kaslı ve yakısıklı bir erkek geir sizi kurtarır ve aşık olursunuz. hangisi daha iyi :)?

10- Eğlenmeyi severler.

11- Her kadın çocuklugundan beri evlilik hayali kurar.

vsvs

Güncellemeler:
12- BÜTÜN KADINLAR ALINGANDIR

13- KADINLAR HER ŞEYİ YANLIŞ ANLAR

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar ya da her kadın kelimelerini içeren genellemeli cümleler kadınlara uymaz, çünkü kadınlar çok çeşitlidir. Bu bilmediğiniz değil de anlayamadığınız ya da şöyle demek daha doğru olur; kabullenemediğiniz bir gerçek. Bizi bir kalıba sokamazsınız, genellemelere gelemiyoruz :)

0|0
    0|0
    • Sen de mi genelleme düşmanısın ? Ne diyeyim ayşe,fatma,hatice,kezban mı ? Kadınlar denir, erkekler denir, Türkiye denir, İstanbul halkı denir. Şu genellemelere alışın artık yoksa kafayı yiyeceksiniz yav.

• Hikaye uydururlar demiyorum ki hala yanlıs anlıyorsun sen bak bu 3 oldu.

• Şahsıma özel güncelleme, sağol :) Ama bu hikaye aramadığım gerçeğini değiştirmiyor. Bir kişiye bakarak yeni bir genelleme yaptığını da ya da burdan tanışmakla gerçek hayatta rastlayıp tanışmak arasında bir fark olmadığına :) Neyse, böyle devam et :) Son kez iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadınlar vicdanlı erkek ister merhamet sahibi empati kurabilen helali olmadan ona dokunmaya kıyamayan birini ister sebepten şudur ona o beyaz gelinlik yakışmalı her anlamda ondan olacak çocuk temiz olmalı en başta.

1|0
    0|2
    • Kendini anlattın şu an sadece. Helali olmadan ona dokunmayan, kıyamayan erkek ne alaka ?

• Aklınız 2 yönlü çalısıyor ve senin gibi insanlarla tartısmaya girmiyorum artık.

1- Yobazlık yap, kendi düşüncelerini herkese yay. Kadınlar evlenmeden önce öpülmek, dokunulmak, sevismek istemez de ve bunu herkese yay.

2- Cevap gelirse hemen ana-bacı muhabbetine gir.

3- Karşı taraftan cevap gelirse ben dinime bağlıyım, inancıma saygılıyım, siz yanacaksınız de ve git iki rekat namaz kıl gel yat tv izle.

Engelliyorum canım düşünce tarzınızı değiştiremeyecek kadar aptalllarla tartısmam ben.

• Ne demek sen öyle olabilirsin de kadınların öyle olduğunu nerden çıkarttın kız kendi düşüncesini yazacak tabi ve ben katılıyorum.ve baş örtülü olup başörtülülre laf söyletenler mümkünse çıkarın başınızdaki ni çıkan çıkmış o da çıksın..

• Aldatıldıkları zaman asla affetmezler.Affetmişsse bilki aklında bişey vardır ve senden fitil fitil getirir :)

0|0
    0|1
  • aman ne ilgnç ne ilgnç

0|0
    0|1
  • 10. madde hariç hiç biri uymuyo aga bana :D

ayrıca kadın = topuklu ayakkabı ve etek = seks objesi değildir. kınadım seni.

1|0
    0|1
    • Dişilik sembolüdür

• Dişisin sen galiba hadi hadi açıl bize

• Topuklu ayakkabı ve etekli seks objesinin ne alakası var kardeşim.

İnsan ne isterse onu giyer kimsenin karışmaya hakkı yok.

Her insan özgürdür.

2 Cins içinde geçerli.

• ben sadece profil resmine katılıyorum moruk

1|1
    1|0
  • Aklı iki yönlü çalışıyormuş bence senin hiç çalışmıyor insanın düşüncesine saygı duymadığın için asıl yobaz sensin..

0|0
    0|0
  • çoğu doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kadınlar su gibidir

erkekse bir kap

su her zaman kabının seklini alır

0|1
    0|0
Yükleniyor...