Yapmadığım bir yanlış yüzünden terkedildim

bana başkasıyla yattığımı düşündüğünü söyledi. aksini kanıtlamadığım sürece birlikte olamayacakmışız. sevip güvendiğim adamın hiç bir kanıtı, şüpheleneceği rahatsız olacağı hiç bir durum ortada yokken ettiği bu laflar benim yapımda bir insanın ömründen ömür gitmesine yeter de artar bile. aldığım nefese bir anlam bırakmadı. ama şu halden sonra tekrar bir ilişkiye sahip olamayız onunla ,attığı iftira beni öldürmeye yetti. ama ben bu adiliği yapmadığımı kanıtlamak istiyorum ona. al sen benim gibi kıza attın bu iftirayı diyip gitmek istiyorum devam edebilecek bir yolum ancak o zaman olur.. lütfen yardımcı olun bu konuda bana. jinekolojik muayene vs. bilmiyorum bunun bir yolu varsa söyleyin n'olursunuz...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• o zamanla utanacak size attığı iftiradan .siz dürüst ve haysiyetli bir insansınız .size karşı yapılan iftiranın acısı sizinde o kişiye karşı vereceğiniz karşılık ile düzelmez .kendinizi ona karşı kanıtlamaya gerek duymayın .o yaptığının acısını ömür boyu çekecek .affedilmeyen günahlardan biride iftira atmaktır ve karalamaktır .size güvenen insanların size olan yakınlığı ve bağlılığı sizin için en önemli olandır .size değer veren insan hayatınızda elbet olacaktır .o insan ise hayatta hiç bir zaman mutlu olmayacak ve size yaptığının karşılığını bir gün alacaktır .

0|0
    0|0
    • kendinizi yalnız hissettiğinizde ve canınız kıkkın olduğunda istediğiniz sıkıntınızı paylaşabilirsiniz .sizi dinlerim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım .doktorlar bir yere kadar size destek olabilir .tedavi zamanı kısa olacağından her an yanınızda olamazlar .sizi iyi anlayan ve sizi dinleyen çevreye ihtiyacınız var .yakın olduğunuz kişilerden uzak durmayın .

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadını tamamen bırakmak yerine, arada komik bahanelerle kavga ederek ortadan kayboluyor, sonra bin pişman olmuş numarasıyla geri dönüyorlar. Hata yaptıklarını, değiştiklerini anlatarak, sizi ne kadar sevdiklerini açıklayıp, bir şekilde ikna ediyorlar. Bu arada siz hayatınıza birini aldıysanız, kavga çıkartıyorlar. Eğer diğer erkek, kendilerine göre fazla dişliyse, o zaman vazgeçmeleri mümkün. Ama bu bırakma da tam olarak terk etmek gibi olmuyor. Gece yarısı telefonda sevdiğiniz şarkıyı dinletip, arada sırada özlem dolu mesajlar yollayarak, hep varlıklarını hatırlatıyorlar. Amaç, diğer adamdan ayrılırsanız, kötü bir anınızda kendilerini aramanız.

1|0
    0|1
  • Kanıtlamak zorunda değilsin.Bu onun terbiyesizliği yaptığı şeyden utanmalı.Böyle bir iftarının ne ahlakta ne de yaşanan ilişkide yeri vardır.Sen doğru olanı yapmışsın.İçin rahat olsun seni tuzağa düşürmek için yaptığı bir plan olabilir.Sakın inanma pişman olacağın şeylerde yapma.Hiçbir kanıtın yoksa Yüce Allah senin kalbini biliyor.Günahlarını da biliyor dediğim gibi kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin.Bundan sonra hayatınızı birleştireceğiniz kişilere dikkat edin.Ahlaksız insanlardan uzak durun.Selametle..

0|0
    0|0
  • ya kusura bakma ama sen boşuna bu adam için üzülüyorsun, zannedersem senden ayrılmak istiyormuş , eğer böyle düşünmesini gerektirecek kayda değer bir gerekçe yoksa

0|0
    0|0
  • Ne yani yaptığın yanlış tarafından terkedilse idin daha mi iyiydi insanların ne mal olduğunu anlıyorum

0|0
    0|0
  • adama bak la... git kağıtları at yuzune turk fılmlerınedekı gıbı atarınıda yap... gencler yardmc olun ablaya...

0|0
    0|0
  • bekaret raporu al suratına fırlat =)

0|0
    0|0
  • ya eleman salakmış..bunu bilmek bile yeter aslında sana..

0|0
    0|0
  • gerceklerin kanıta ihtiyacı yoktur

ayrıl yoluna bak

inanmazsada kendi kaybeder...,

0|0
    0|0
  • ALLAHIM NE GÜNLERE KALDIK.. kurtulduğuna dua et kimseye birşeyleri ispat etmek zorunda değilsin..sen kendinden eminsen mesele yok..aklına dahi getirme öyle bir yaratığı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boylesine karekteri bozuk " Adam " demeye bile cekindigim insancik musvettesi icin kilini bile kipirdatmana degmez guzelim..

Kendini bilen birisin... kimseye hic bir seyi kanitlamak zorunda degilsin. Adam diye geciniyor pislik ortalikta. Bakirelik veya iliskide bulunmamis Dr dan tescil belgesi almak ve bunu sadece o pislige kanitlamak icin almak bana gore daha asaglik bir sey. Kendine bunu yapma seni yaraladigindan daha fazla seni kucuk dusurmesine izin verme.

Illaki Dr gidecegim kanitlayacagim diyorsan soyle bir sey solim. Boylesine karekteri bozuk pislik ona kanitladigin zaman sadece egosunu tatmin edeceksin ve seni butun herkese kapak edecek ve dahada cok sinir olacaksin yaralanacaksin.

0|2
    0|0
  • Yaptığından utanç ve pişmanlık duyacak. İnsan sevdiğine nasıl böyle birşey söyleyebilir.

Hadi diyelim ( örnek olarak ) sen iriyle oldun ve birisinden böyle birşey duydu, insan sevdiğine sormadan inanmaz ne olursa olsun. Ki senin sevgilin direkt namusuna laf söz etmiş. Çok yanlış şeyler ...

Sözler tartıp biçilmeden konuşulmuş. Al sende kanıtını çık karşısına deki;

Benim namusuma laf ediyordun ya, bu benim kanıtım. Ama senin erkek olduğunu hiç sanıyorum de ve çık git..

0|0
    0|0
  • bu düşünceye nerden varmış ki

0|0
    0|0
  • seni kandırır gene o adi adam :// dedi dersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...