Mete Kalkavan'ın verdiği penaltıyı gördünüz mü?

Maç sonunda bu verdiği penaltıyla maçın adamı seçilir bence. Trabzonsporun fişini çekti bu penaltıyla

Güncellemeler:
Querasmaya kırmızı kartı çıkaramadı

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Bu rakipler iyice sıyırdı :D ben bile maçı izlemiyorum adam maçı izliyor hemen dakika dakika burada soru açıyor beşiktaş fena bozmuş la :D

0|2
    0|0
    • Futbol bir tutkudur ve derbi maçları da izlenir. Bunda tuhaf olan ne anlamadım?

• Koşa koşa buraya yazmak nasıl kafa onu çözmedim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılan rakip seni eksiltince geriye doğru ayak uzatıp dizden müdahale etmek faul değil kimilerine göre.

Haa, Mete Kalkavan bok gibi hakem orası ayrı. Gene salak saçma kararlar veriyor maçta.

Karı gibi mızmızlanıyorsunuz, bu sezon renkliler iyi kuduruyor kendi takımları bir bok oynamayınca.

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• görmez olur muyum maçta balerin olmuş adam selena gomezide çok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer engellemeyede penaltı çalınıyorsa bir şey demiyorum adama hiç bir şekilde sert bir müdahale yapılmadı sadece önünde perde oldu diye penaltı çaldı hakem...

0|0
    0|0
    • Çalım yiyince omzuyla değil, ayağıyla hamle yaptı önüne.

Engelleme nasıl olur? Koşarken şarj yapmazsın, rakip sana toslar düşer ona nizami müdahale denir.

Ama adam çalım yedikten sonra geriye doğru ayağını sarkıtıp çelme taktı.

• @yfvntjbn birde o var tabi adam bildiğim formayı tutup çekip adamı indiriyor orada da bir şey yoktur bunlara göre değil mi yusufun bilerek ayağına o tekmeyi geçirdi ya orada kırmızıyı çekip gösteremedi adam yazıklar olsun ne diyeyim...

• @yfvntjbn Adam mal mı? Niye sağından solundan geçsin? Diyorum işte, bu kafayla maç izlediğiniz için Avrupa'da rakibe verilen penaltılara falan şaşırıyorsunuz.

Topu senin ters tarafına yönlendirmiş adama ayağını uzatırsan, gider oraya toslar penaltı alır. 'Ama bilerek koşuyor' bilerek koşar tabii.

Atiba'nın pozisyonunu görmedim, internetten maç izlemenin zararları.

Quaresma'nın faulü kırmızı karttı. Ona lafım yok hakem ağır hatalıydı. Beni en çok bilerek bunları göstermeyip, sonra dengelensin diye bariz faulleri falan vermemeleri, rakibe haksız serbest vuruş vermeleri deli ediyor. O kırmızıyı çıkartmadıkdan sonra maçı sirke çevirdi Mete Kalkavan. bir ara Ömer Şişmanoğlu rakibin etrafında dönüp geçince kendisine sırtını verip topla arasına girmeye çalışan bir trabzonlu yere düştü, herif ona bile faul çaldı.

• bir penaltıya bakma zaten yenicektik

0|1
    0|1
  • Trabzonun diki bize kalkıyor zaten kaş. ar takım fenere Beşiktaşa gelince verirler maçı

0|0
    0|0
  • Radyodan dinliyorum Trbzonluyum penaltı doğru mu?

0|0
    0|0
    • Penaltıyla uzaktan yakından alakası yok. Resmen Mete Kalkavan görevini yapıyor beşiktaş lehine

• o adam hepmi beşiktaş trabzon maçlarını yönetecek ısrarla yeter ya bilmiyorum penaltımı ama mete kalkavana güvenmiyorum !

• maçın beşiktaşa verileceğini daha hakem atamasında anlamıştım yazıklar olsun ş. demirörene...

0|0
    0|2
  • Bacak arası atmış koşuyor Quaresma. Herif gotuyle Quaresmayı indiriyor. Hani tartışılacak bir şey olsa susacağım bir şey demeyeceğim. Buna penaltı değil diyen herif futbolun "f"'sinden anlamıyordur.
    Ayni pozisyon kendi takimlarina olsa agizlari kopurerek penalti diyecek adamlar kalkmis bisey yok diyolar ya ben de ona ayar oluyorum
    Beşiktaş çatır çatır top oynuyor bırakın artık bu Beşiktaş dusmanliginı. Taş gibi top oynuyor takım bide hakem katlediyor diyorlar

0|1
    0|2
    • Kurabiye sen bir yazma ya objektif değilsin zaten onu anladık. Mete Kalkavan penaltıyı hediye etti resmen

• Buna penaltı değil diyen gitsin kumda oynasın ayrıca zaten penaltıdan önce beşiktaş öndeydi

0|3
    0|1
Yükleniyor...