Sizce aşkın rengi nedir, aşka inanır mısınız ?

Sizce aşkın rengi nedir, aşka inanır mısınız ? vsvsvsvss

0|0
17|50

En İyi Erkek Görüşü

• aşkın rengi yoktur ne saçmalıyorsun diyecek kadar olmamış bir aşk geçmişim olsun isterdim ama maalesef...aşk bu yüzden gümüş rengindedir demek isterim.sebebi ise basit önce parlak ve ışıl ışıl zamanla mat ve kararmış.eski değeri ve şatafatı kalmamış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• b*k rengine doğru baya bir kaymış durumda bakalım nolcak ?

1|0
    0|0
  • az önce gökten gelen bir mesajla işin içinden çıkamadığım bir soru.

mavi desem, aşk tutsaklık,

kırmızı desem, cinsellik kokuyor.

ben bulamadım.

bulanı da aradım,

bulamadım.

1|0
    0|0
  • Ne sahip olduğundur hayat, ne de umdukların bunca zaman. Yüreğin kadardır hayat! ‘Seviliyorsan renkli, seviyorsan Siyah Beyaz.

"Can YÜCEL"

2|1
    0|0
  • ınanırım ama askın renkle alakası ne anlamadım ılla renk ıstıyorsan sen ne renge boyarsın o rengı yasarsın sen nekadar renklı olabılırsen askında okadar rengarenk olur

1|1
    0|0
  • Aşkın rengi kırmızıdır.

Ben aşka inanıyorum ama, aşk bana inanmıyor, ya da bana öyle geliyor. link

1|0
    0|0
  • Aşkın rengi kırmız derler. Bence mavi olmalı. Çünkü mavi berraklığı, temizliği, huzuru simgeler. Aşk da temiz huzur veren bir olgu olmalı

1|0
    0|0
  • Yeşil...bıccjjjjrrrttt...asdfgh eninde sonunda koyu ceviz yeşiline döner. asdfghj

1|0
    0|0
  • aşkın rengi beyazdır bence. saf olduğu manasında değil, bütün duyguları-renkleri- barındırdığı için...

1|0
    0|0
  • Aşk, kalp ile ilgili bir duygu olduğu için kırmızı ile özdeşleştirilmiş ve aşkın rengi kırmızı diye genel bir kanı oluşturulmuş diye düşünüyorum. Kırmızı tutkunun rengidir. Ve eğer aşktan anladığınız, tutkulu bir seks hayatı ise, o zaman aşkın rengi kırmızıdır. Ama bence aşkın rengi mavidir. Mavi gökyüzünü ve sonsuzluğu simgeler. Eğer gerçekten aşk var ise, rengi mavi olmalıdır. Çünkü bir insan gerçek anlamda sadece bir kez aşık olur ve bu sonsuzdur bence.

1|0
    0|0
  • aşkın rengi bence TOZ PEMBE aşıkolan dünyayı tozpembe görür ve hayat çok kolay gelir aşka inanırım tabikede aşkın gücünün önüne kimse geçemez yeterki karşındaki insanı kendingibi gör

1|0
    0|0
  • Aşka inanırım ama bence aşkın bir rengi yoktur.aşkı yaşayanlar için aşk şeffaf bir biçimdedir. Benim için belli bir renk yok. Sadece şeffaf..

1|0
    0|0
  • aşkın rengi loş'dur.. çevrendekileri değil sadece onu görürsün..

3|0
    0|0
  • Sarı-kırmızı.

1|0
    0|0
  • Morcivert

2|0
    0|0
  • aşkın rengi mi olur kız seversin gülüşür oynaşırsın acı çekersin bazen...dayanırsan çoluk çocuk uzar gider..çekemezsen biter

1|0
    0|0
  • Aşk sevgi gibi bizim manevi yönümüzden birşeydir.Yani ruhsal bir yön.Ne bir organı vardır ne de görüp bakabileceğin birşey.Sadece yansımalarını görürüz.Severiz ve yansıması olarak evleniriz ya da sevgili oluruz.Bunun gibi.Aşkın rengi bence yoktur ve saydamdır.Renksiz.Su gibi.

1|0
    0|0
  • aşk didiyin kelime ile anlatılamaz ! aşk didiyin arkadaştan ötedir ! aşk didiyin gözü balı arkasınnan gitmek demek! aşk didiyin diyipte bitiremezsin lafla diyil göstermen gerekir

1|0
    0|0
  • Aşk dediğin saydamdır, bir bakmışsın arkasını gösterir...

1|0
    0|0
  • yavru agzıdır belkide hangi renkse artık :D

1|0
    0|0
  • Aşkın rengi siyah-beyaz link

1|0
    0|0
  • bordo mavi

1|0
    0|0
  • aşkın rengi kırmızıdır. Al yanakla baslar kırmızı ruj la devam eder sonra kırmızı ic camasırı derken kan kırmızısı en son ateş kırmızısı :D

1|0
    0|0
  • Genelde aşk esmer kumral veya sarışın oluyor... kızıl da bir ihtimal.

1|0
    0|0
  • aşkın rengi kırmızı şaraptır aşkı rengi kırmızı güllerdir aşk kor kırmızı bir közdür insanın yüreğini yakıveren...

1|0
    0|0
  • pembe duvar önündeki çiçekli lacivert elbise aşGın rengi diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun.aşkın rengi kaka rengidir.artık tadamıyoruz.

1|0
    0|0
  • Aşk bence 3 renkten oluşur.

Kırmızı: Tutku

Pembe: Hayal

Beyaz: Masumiyet

2|0
    0|0
  • aşkın rengi dediklerinde aklıma hep aşkın nur yengi geliyo çok tuhaf

2|0
    0|0
  • Aşkın Rengi KÖR dür ;)

1|0
    0|0
  • Aşka inanırım fakat rengi siyahtır.Gece gibi..

1|0
    0|0
  • evet aşka inanırım.mucizenin ta kendisidir.rengi de kan kırmızıdır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 17

• Aşka inanırım fakat rengi falan yok :D

1|0
    0|0
  • Aşka inanmıyodm eskiden ama hayatıma öyle biri girdi ki artık onunla herşeye inanıyorm allahm onu benden almasn ve herkes bunu yaşamalı :)

4|0
    0|0
  • aşkınızın türüne ve yaşınıza göre, en çokta aşktan beklentinize göre değişir bu...

Kırmızıdır çok zaman, cinsellik beklentisiyse eğer.

Siyah-beyazdır romantikse (20'li yaşlarda)

Yeşildir çok zaman (dolar yeşili)

1|0
    0|0
  • kesinlikle inanıyorum ki aşk var

bence aşkın rengi KIRMIZI dır!

1|0
    0|0
  • aşkın rengi beyazdır.beyaz,bütün renkleri içerir..nefreti,sevgiyi,öfkeyi,sevinci hepsini bir bir yaşatır aşk.

1|0
    0|0
  • Gökkuşağı geldi aklıma nedense:P

2|0
    0|1
  • Aşkın rengi koyu kırmızıdır ...

1|0
    0|0
  • pembedir sevginin rengi işte evet aşk her zihinde farklı yaşanır

1|0
    0|0
  • inanıyorum ama abartıldıgı gibi bir sey oldgunu düsünmüyorum

1|0
    0|0
  • oranj .. daçmin < !1!1

1|0
    0|0
  • kırmızıdır ayrıca aska asla inanmam

1|0
    0|0
  • aşka inanmam. çevremde gördüğüme göre bu sene su yeşili :P :))))) sene kim bilir ne olur :P :)

1|0
    0|0
  • aşka inanırım aşkın rengi şeffaftır çünkü ruh haline göre değişir

1|0
    0|0
  • Aşkın Rengi Sarı Kırmızı <3

1|0
    0|0
  • aşk yaşanıyor evet

1|0
    0|0
  • siyahı yaşarken gördüm beyazı da diğer tarafta artık .

1|0
    0|0
  • neyse ben bir şarkı dinliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...