Spor sizin için ne ifade ediyor?

Hasta olduğum ve yogunlugumdan dolayo bir süredir spor yapamiyorum. Bir zamanlarin usengeci ben spora nasil boyle baglandim bilmiyorum ama yapamayinca kendimi kötü hissediyorum. Spor benim için bir motivasyon ve enerji oldu. Sizin hayatinizda sporun yeri ne ne anlam ifade ediyo?

0|0
5|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Body, Fit tarzı gittiydim ama en kahale alınır Badmintondu benim için onu bıraktığımdan beri hele ki bu sporda gelişmekte zordur ve çok zevkli ve seri refleks bağlı bir spordur her neyse onu bıraktığımdan beri bir üşengeçlik geldi üzerime yavaş yavaş yani hiç spor yapmayan adam domuz gibi olur.
    Yapan bırakmasın bence.

1|0
    0|0
  • Spor yapamadıgım zamanlar kafam allak bullak oluyor hayatımda büyük bir yeri var stres arındırıyor

1|0
    0|0
  • hayatimin benzinidir spor

1|0
    0|0
  • insan ciddi anlamda kendini 1 level bazen 2 level daha üstün hissediyor. sağlık olarak, yaşantı olarak, aktivite ve eğlence olarak.

1|0
    0|0
  • Benim içinde öyleydi spor insan öz güven mutluluk herşeyi veriyo ama derslerden bırakmak zorunda kaldım ve duygusal olarak niyeyse çöküntüdeyim sporu bırakmayın

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün gidiyorum antremantan gelince bir sonraki antremanı iple çekiyorum spor=hayat benim için

1|0
    0|0
  • Spor benim için hayatın ta kendisini ifade ediyordu ki param bitene kadar😂 bırakmak zorunda kaldım bakalım kyk burs verirse başlarım yine

1|0
    0|0
  • Vazgeçilmezimdir:)

1|0
    0|0
  • 1 sene öncesine kadar çok aşırı spor yapıyordum
    spor salonu 2. evim gibi olmuştu
    o zamanlar spor yapmadığım zaman kendimi rahat hissetmiyordum
    ama şimdi eskisi kadar yapamıyoruz işte hayat koşullarıdan dolayı :)

1|0
    0|0
  • saglik ve yapmak zorundayim

1|0
    0|0
  • hojdur

1|0
    0|0
  • Hayat o hayat

1|0
    0|0
  • abartmadan sürekli yapılırsa çok mühim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• işlerimi yoluna koyim hemen başliycam kesinlikle kafa dagitmak icin cok guzel

1|0
    0|0
  • Hayatimin yüzde 85 i

1|0
    0|0
  • iki gün önce artık sabahlari spor yapicam diye sabah erken kalkip biseyler yiyim bari diyip dışari cikmayi unutmustum en son kismetse oluru izlerken aklima geldi😏

1|0
    0|0
  • acısından ağrısından mutlu olduğum tek şey 😊 hayatımın bir parçası 💪

1|0
    0|0
  • Mutluluk

1|0
    0|0
Yükleniyor...