Yaşadığınız en ilginç duygu neydi ve bunu yaşatan neydi?

Aslında bu başlıktan iki soru çıkartıp 4 xper alabilirdim ama cömert günümdeyim yine iyisiniz.

Az önce Hafzullah diye bir ismin varlığından haberdar oldum ve dünya başıma yıkıldı.Renkler daha solgun görünüyor artık gözüme,nefes daha az gibi geliyor,durun kapanmayın pencerelerim güneşimi kapatmayın falan diyesim geliyor :/

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• bazı olaylar karşısında ne hissedeceğimi bilemiyorum bir duygu haline bürünemiyorum yani öyle boş boş bakıyorum bu çok değişik bir şey olmayan bir şeyi anlatamıyorum o yüzden

1|1
    0|0
    • ifade güçlüğü ?

• yok yani duvar gibi oluyorsun tepkisiz bir şey yokmuş gibi devam ediyorsun aslında sevinmem gerek ya da kızman ama ne seviniyorsun nede kızabiliyorsun ..kaynağının gamsızlık olduğu söyledi uzman kişi

• bazen bana da oluyor.mesela çok üzücü birşey duyuyorum ama hiç tepki vermiyorum.garip şeyler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• biri hakkında kötü konuşuyordum hakaret içerikli neden çağırdınız gelecek huzurumuzu bozacak ... hayvandan farkı yok gibi gibi ve daha ağır cümleler arkadaşların duruşu değişti bir anda ve omzumda bir el hissettim kafamı kaldırdım ; 2 metrelik dev cüssesi ile yakındaydım dedi ve bana öyle bir baktıki o an ki duygu işde tarifsiz ...

0|1
    0|0
    • beni de lisede bir öğretmenim öyle yakalamıştı batak oynarken :(

• arkadaşımla okul koridorundaydık,puan vermedi diye hocalara sayıyo,hakkında konuşuyoduk,bi ara durduk ve konuşmaya devam ettik.meğer hocaların ara sıra girip çay aldığı deponun önünde durmuşuz.kapı açıldı ve içerden geometrici çıktı..onun hakkında bahsetmiyorduk ama ''hepsini duyduum'' dedi..o anda yaşadığım duygunun tarifi yok..sanki herşeyi unuttum..bütün hislerimi kaybettim..aklımdan geçen tek şey '' OHA NAPICAM BEN '' di :D..

0|1
    0|0
    • shfjhkdsg kötü durum ben de benzerini yaşadım

• ahaha abartmışsın biraz

• bılmıyorum artık o anda yaşadıgım oydu sadece onu bilirim :D

• Hissiz kalmak bence en ilginç duygu. Duygu olması gerekiyor bisey hissedemiyorsun. Duyguyu hissetmen lazım yani his bir duygu sanırım öyle komi finaller falan hayat zor :/

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bu soruyu cevaplamadan hafzullah mesaj attı bana. Senin için hafzullah diye arkadaşın oldu mu ha işte böyle cahilsiniz gibisinden :/

1|2
    0|0
  • Kavga edip birini tartakladıktan sonra pişmanlık ve ona acıma duygusu. Adam suçluda olsa insan kötü oluyor.

0|1
    0|0
  • Başlık normal bir soru gibi görünse de içerikte hafzullah diye bir ks kullanıcısına laf soktuğunu görüyorum!

Cevaplamıyorum bu soruyu bir yerimde patlamasın sdfghjklşi

0|3
    0|0
    • yok ya valla bu kez temiz shfjkhfs internette bir yerde gözüme çarptı isim

• gfdjksdfdsfsdfjgfjfdfdfkksjkdfghjldfgşdflghkdgdfghdslşkfsdlh random harfler slow motion kaydı ekranda dfkljjkld

• hafzullah da soru soracak birazdan biz de hiç bir şey olmamış gibi gidip cevaplayacaz sonra bizi itin dötüne sokar gibi kapı dışarı edecek :////

• Kadınlar..

Zaten en boktan ve en güzel duyguları onlardan alıyorum. dsad

1|0
    0|0
  • Evet soruyu okurken oldu ne kadar garip daha önce yaşamamistim neyse insanlık hali :-o

0|0
    0|0
  • Demin oldu..

Merhamet eden, acıyan Allah’ın koruyuculuğu. anlamına gelen bir ismi duyup ta hayattan soğuyan bir insanı görmek..Yaralı bir hayvana bakınca acımıştım bir keresinde..O aynı his içimde oluştu

1|0
    0|0
    • hafzullah sen misin?

• gizliye alıyorum o zaman :(

• evet en iyisi :)

Yükleniyor...