Sevgililerizle Küsüp Barışma Hikayeleriniz...

Evet var mı böyle anılarınız benim bir tane vardı biz çok fena küsmüştük ve ben gerçekten çok sinirlenmiştim zaten bizim çıkmamız ayrı bir hikayeydi ben çok zor kızımdır ne dediyse kaç defa özür dilediyse affetmedim sonunda bu rastgele bir sınıfın içine sınıfın çoğu oradayken girip ben eşeğin tekiyim ben ... ... olarak ... ... olan aşkımı kırdığım için öküzün ahmağın odunun önde gideniyim diye bağırmıştı sizin var mı öyle hikayeleriniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 14 yaşımdayken ki sevgilimle abartısız 30 kez bırak küsüp barışmayı , ayrılıp barış mıştık : >)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla kız benden 1 ayrıldı 1hafta sonra mesaj attı ben numarasını sılmıstım tabı kımsın felan dedmı ordan bagladık olayı barıstık :D 2.de ben ayrıldm ama 3 gun sonra ozur dıledım barıstık zorlada olsa ama hayırlısı be gülüm :)

0|0
    0|0
  • varda simdi anlatsam dizi yaparsınız simdi

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok :s

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaslar ben 15 yasindayim ve lise1 ogrencisiyim. Bizim okulda hoslandıgım bir kız var oda benim yasımda ama lise2 ogrencisi. Onla internetten konusuyorum fakat selam naberle kalıyor. Daha fazla bişey yapamıyorum elımden gelmıyor ne yapacagımı bılmıyorum. Sevgi konusunda kendime cok guvenirim ama yakısıklılık konusunda kendıme guvenım cok az. Yardım edebilir misiniz ne yapmam lazım

0|0
    0|0
  • Ben, 1 kere ayrilirim.

Zaten ayril-baris yapanlarin iliskileri dikis tutmuyor. Kopuyor bir yerden sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o tarz yokdaa şunu hatırladıkça kendıme mal dıyorum hala:DD basıt bı konudan atarlandım sonrada kızıdm ona tamma bitti bu sfer kesın bıttı dedım gıttım no değiştırıdm sonra içime bı oküz oturdu eve geldım hemen ona mesaj attım yıne nıye no değiştırıdım nıye verdım napmaya çalıştım bende anlamamıştım:DD

0|0
    0|0
  • olmaz mı anlatsam roman olur tek sevgılımdı ama cıdden roman olur

0|0
    0|0
  • Genelde kustururdum.

0|0
    0|0
    • seninde biraz acıman olsun bu ne :D :D

• tartışırken neden tartıştığımızı unuttuğumuz ve gülmeye başladığımız için bu tarz hikayeler aklıma gelmiyo. ama bir gün okulun bahçesinde otururken (bi yandan tartışıyoduk) karşı bankta oturan çocuğun (nefret ettiği biri) başım ağrıyo dediğini duyup "ağrı kesici lazımsa verebilirim" demiştim sırf erkek arkadaşımın damarına basmak için. 5 dakika sonra beni duvarın dibine çekip boğazıma sarılmıştı naptığını sanıyosun sen rezil ettin beni diye. akşamına aradı binlerce hakaret etti sakın gözüme görünme diyip diyip. ve o ağır konuşmalarından bir saat sonra arayıp ben seni nası hala sevebiliyorum ya diyince barışmıştık :D bir de tabi en meşhuru, avazımız çıktığı kadar bağrışırken "peki o zaman bir soru sorucam sana, yarın *** sınavında şu konudan sorumlu muyduk bir de nereler önemli" demesi.. :D ilişkimizi daha anlayan yok :D

0|0
    0|0
    • bizimki de aynı boyutta saçmalama evresi :D

• ya küsüp barışmak tuzu biberi zaten, hem sevince bir noktadan sonra dayanamıyosun. herkesle hoş sohbet edebiliyosun ama herkesle kavga atlatamıyosun. amaaaan, yanımızda olsun da gerisi hallolur :)

• tek ihtiyacın yanında olması

Yükleniyor...