Okulda hep aynı kişiyle dolaşıyorum, bu sorun mu?

selam ben sınıfta sevilen biriyim herkesle iyi anlaşıyorum hepsi yakın arkadaşım ama onlar dışarı çıkmıyor pek sadece bi arkadaşım çıkıyor ben de onunla teneffüslerde dışarıdayım ama hep aynı kisiyle çıkıyorum mecburen. sizce bu durum kötü mü ya bazen kötü hissediyorum :/ bazılarına bakıyorum her teneffüs farklı kişilerle çünkü..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence güvenip sır verdiğin bir veya iki kişi olmalı onlarla daha sık gezmelisin ama diğer kişilerle konuşmayı ihmal etmemelisin farklı ortamlara girmeyi ihmal etme sosyal insanlar daha mutlu olurlar ve çevresi tarafından ezilmezler

1|0
    0|0
    • onlarla da konusuyorum da, benim diger arkadaslar hiic dısarı cıkmıyor oturup test cozuyolar paso ondan dedim zaten.. :)

• Benimde öyle arkadaşlarım var aslında.Ben onları kırmamak için bazen katılıyorum bazende ikna kabiliyetim çok yüksektir ne yapıp edip dışarı çıkarıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• normal bence konuşucak ortak bi konunuz olduktan sonra gez aynı kızla ne olucak ama diğer arkadaşların yanına niye gelmiyor baq ona takıldım

0|0
    0|0
    • test çözüyolar paso

• anadolu . ve önemli olan 4 yıllık olması değil iyi bi üniversite olması

• o önemli tabikide polisliğide bi dene istersen

• herkesle gezmelisin çevre edinmen açısından iyi

1|0
    2|0
  • böyle şeyleri pek takmam tanıyan tanır zaten ne olduğumu

1|0
    0|0
  • gsl :D sorun yok takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gizli kullanıcılarr sizi sevıyorum .)

0|0
    1|0
  • kötü durum degılde ınsana sıkıntı gelır

0|0
    1|0
  • neden sorun olsun canım herkesle dolaşan yavş...k türlerden nefret ederim zaten. bi tane dostun olsun, senin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...