Arkadaslar ben yuzmeye basladimda merak ettigim bir konu var yuzme kas yaparmi sizce?

Yüzme kas yaparmı?

• Yapar
    100% (16)62% (8)83% (24)Oy Ver
  • Yapmaz
    0% (0)38% (5)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• en guzel spor yuzme zaten cok fit oluyosun ben 20 gunluk tatilimde bile farkediorum vucudumda omuzlar gogus bacaklar daha bir hos oluyo

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yapar tabiiki.. neredeyse bütün kas grupları çalışır.. büyük kas gruplarını fazla zorlamayacağın içinde şişme boyutuna gelemezsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaslarini gelistirir büyüyemezsin madem öyle yüzseydi millet niye agirlikla ugrassinlar 😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Yüzücülerin kaslarına bakmalısın internet üzerinden :)

• 1ay

onlar fitness da yapıyor abicim bodyle fitnessla eşit tutamazsın yüzmeyi

• 1ay

Body yapmışlığım var fakat adam herhalde kas yapmak için gitmeyecektir olur mu diye merakla sormuştur.

• Yapar

0|1
    0|0
  • Yuzme vucutta ki tum kaslari hareket ettirir o yuzden hem orantili zayiflama hemde kas yapar..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• en iyi spor yüzmedir vucudun her bolumunu calistiriyor

0|1
    0|0
  • Yapar ama fitnessteki gibi bekleme.

0|1
    0|0
  • Kas yapacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • evet ama devamli yuzersen olabilir, bence yuzme en guzel spordur tum kas grublarini calistirir

0|1
    0|0
  • Kas büyütmez kaslarını biçimlendirir

0|1
    0|0
  • Yapar.

0|1
    0|0
  • Hayır 4 yıl yüzmeyle uğraştım burda yapar diyenler bu işten anlamayanlar profesyonel yüzücülere göre cevap verenler o adamlar yıllarca yapıyor günlük 10.000 kalorinin altına düşmüyorlar sen 1 yılda ağırlıklarla yapacağın kası yıllarca yüzmede yapamazsın

0|0
    0|0
  • İster istemez yapacaktır.
    Ağırlık kaldırmadan kas yapılıyorsa boksla. Su üzerinden kulaçlarla rahat yapılır da kas istiyorsan body tabi.

0|0
    0|0
  • yüzme kas yapsaydı agırlık yerine yüzerdik neden okadar acı çekelimki

0|0
    0|0
Yükleniyor...