Dambil ciler buradami yardim?

Arkadaslar ben ilk defa dun dambillerle calistim. Her biri 2 kg di yani 4 kilo tasidim. Cok agir geldi cunku ilk defa calistim. Kolum Şu an cok agriyo o ayri. Ben 160 boy 106 kiloyum. Spor yapiyorum. Yaninada dambillerle basladim dun, sarkik olursa engelleyebileyim diye. Dogrumu yapiyorum? Veya kac kiloya gelipte dambillerle calisayim? Cunku kas olusumun bana kilo aldirmasini istemiyorum cunku zayiflamak icin ugrasiyorum.

Güncellemeler:
1ay Arkdaslar siz beni yanlis anladiniz herhalde. Ben tek dambille calismadim. Ben hemen hemen hergun kosu bandinda tempolu yuruyus yapiyorum 45 dk 1 saat kadar. Sadece dambille calismak dogrumu bu kiloda bilemedim. 120 den 106 indim. Kas gelisiminde yag yakici ozelligi cok oluyo. Haftada kac kez dambille calismam gerekiyo ve kac setinde? Anlayan var mı. Cunku kaslari dinleride dinlendire calismak gerekiyormus gelismesi icin. Egzersizlerede basliyacagim. Kendimi kaptirdim bu yoldaa😄🙈

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alman cok zor merak etme senin Hedefin düşük ağırlık yüksek tekrar olmalı bu arada Dumbell ile yapabileceğin bir çok haraket var. www.frmtr.com/.../...e-calisma-programi-gifli.html

0|0
    0|0
    • 1ay

Hedefim nasil dusuk anlamadim

• 1ay

Bacım isterseniz 1kg da alın hangisi ile rahat 12tekrar yapabiliyorsan onla başla zamanla arttırsın

• 1ay

@Mac123 Senin öğrencilerin derken 21 yaşında bu işte Jeff seid hoca değil siz kimsiniz pardon

En İyi Kız Görüşü

• Güzel devam et haftaya 4 yap dumbellari

0|0
    0|0
    • 1ay

Yeni basladim canisi ne 4 u.

• 1ay

evet kickboks ve fitness antrenörüyüm

• 1ay

cok guzel💪🏻💪🏻

Erkekler Ne Diyor 20

• zayıflamak istiyorsan ilk bas kardiyo yap ve ısınmadan sakın dambil la çalışma liflerin ı koparir sin beslenmene dikkat et programın varmı? ya da beslenme diyetin? dambil lada evdemi çalışıyorsun hareketleri doğru yapman gerekir çünkü aynı zamanda yemek yemeden kilo alıyorsan hormonal bozukluk vardır onu da bilmem gerekir bilinçsiz çalışma

0|0
    0|0
    • 1ay

Kosubandinda tempolu yuruyus yapiyorum45 dk 1 saatkadar. Beslenmem iyi 14 kg verdim. Sadece dambillerlede calisayim dedimm sarkmalar olmasin diye

• 1ay

supermis bide bol bol su tüket meyve olarak da ananas ve yeşil elma tavsiye ederim sabah kahvaltısında yarım yağlı süt yulaf yemeye çalış dambillarin gün geçtikçe yetmez sana ağırlık birimi olarak örneğin ben 5 likle başladım şu an 5 likle sadece isiniyorum ağırlık çalıştiginda vucudunda yanmalar olması gerekir aklında olsun ve ağrılar o yüzden hızlı hızlı hareketleri yapma yavaş yavaş yap ki agirligi vucudun çeksin hızlı yaparsan verimi azalır 😉 bol şans

• 1ay

Screenshot cektim. Dikkate alicam soylediklerini tesekkurler

• kas oyle zarrt diye gelmiyor merak etme sen sen yaptiginla bise olmaz zaten dert etme sekerpareyi kes verirsin kilolari tombis

0|0
    0|0
  • zayiflamak istiyorsan abdominale agirlik vermeni oneririm en cok yag kutlesi orda cunku sonrasinda fit bir vucut icin barfix squat gibi hareketlerle devam edersin

0|0
    0|0
    • 1ay

Ilk dedigin nedirki😕fransiz kaldim olaya k bskms hic sporcu gecmisim yok🙈

• 1ay

aga zaten kilo veriyor kiz fit bir vucut icin ben ilk. abdominalle baslamistim onun onerisi bu

• 1ay

sadece mekik cekerek gobek eritilmedigini biliyorum

• Kas oluşturmak kilo aldırmaz, kas hatta kilo verdirir. Çünkü kas kütlesi metabolizmayı hızlandırır. Spor hiçbir sakıncası olmayan bişey kilo verenler için.

0|0
    0|0
  • Önce vücudunu ısıt yavaş olarak başla önemli olan çok yapmak değil ağır yapmak

0|0
    0|0
  • Aynen dambılla sıkılasır ilerde sarkma olmaz ama ön kol arka kol bütün hareketleri yapıyor musun bide ön kolla arka kolu aynı gün calısma

0|0
    0|0
    • 1ay

Aaa bilmiodum bunu

• 1ay

Hayır yanlış !

Çoğu profesyonel'in programlarında dahi Biceps/Triceps Antremanı aynı gündür.

Biceps/Triceps hariç Antagonist kaslar aynı gün çalışılmaz

• 1ay

Sen beni dinle 44 cm kolum var arnold değilsin sen ayrı günler çalış

• fitnesse git hocadan tavsiye al derim. burdan bin turlu tavsiye cikar, arada kalrsin. aylarini bos emege vermis olmayasin sonra.

0|0
    0|0
  • öncelikle ağrıların olması normal. kiloyla alakası yok dambılla devam et. ama hergün degil. ya da söyle insiti yap YouTube var o senin için yeterli faydasını en yakın zamanda göreceksin

0|0
    0|0
  • Dumble'ların efendisiyim buyur

0|0
    0|0
    • 1ay

Sorularimyukarida

• 1ay

Öncelikle 2 Kg dumbell ağır değildir, ilk etapta vücut alışmadığından dolayı ağır gelebilir ama bir müddet sonra alışacaksın, Düzgün formda Full range of motion çalıştıkan sonra bir problem yok, Kas oluşumu yani hipertrofi öyle kolay birşey değildir hemne kilo da aldırmaz 1 kilo kas çok bir miktardır lakin 1 kg yağ hemen alınabilir belli bir süre sonra sporcular bile 1 yılda 1 kg kas alır, yani o olaya takılma

• yanlış yapıyorsun spor yapman için ağırlık önemli degil kilo vermem için her zaman yuruyus ve diyet önemli

0|0
    0|0
  • kas oluşumu yağ yakını hızlandırır. ağırlık çalışmaya geç bile başlamışsın.. ağırlığı arttırmaya bak.

0|0
    0|0
  • Bilen bilmeyen ne çok kişi yazmış aqx ben açsam şu başlığı 1 kişi takmaz

0|0
    0|0
  • Yanlış başlamışsın her zaman en ufakla başla sonra zamanla arttır önce 1 kg ile başla

0|0
    0|0
  • Haftada 4 çalış. Hani kum saati gbi fiziğin vardı pis yalancı 106 kilo ne lan 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Hani mi? Ben seninle nezaman konustumki konusmus gibi yaziosn. O piis yalanci sensin koppeek fizik diye birsey sadece zayiflarda olmaz ha bunuda o boooklu beynine sook. Azimi bozma benim.

• Bol bol kosmalisin.

0|0
    0|0
  • 2 kilodan kol mu ağrır sende :D

0|0
    0|0
  • Kuzum sen halen kilo ilen mi takiniyon

0|0
    0|0
  • dumbellden başka neler yapıyosun mesela

0|0
    0|0
    • 1ay

Kosu bandi

• 1ay

Cokk tesekkur ederim soylediklerini screenshot aldim ve youtubeda arastircam. Umarim kilolar bu sayede hizla gider

• 1ay

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu

• Kas oluşumu sana kilo aldırmaz merak etme. Koşu çok önemli kalori yakmalısın.

0|0
    0|0
  • 2 KG senin için yeterli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...