Bu futbolcuyu rakip takım alsın gider o takımın formasını alır giyerim dediğiniz bir futbolcu var mı ?

Bu futbolcuyu rakip takım alsın gider o takımın formasını alır giyerim dediğiniz bir futbolcu var mı ?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• C.ronaldoyu beşiktaş messi'yi galatasaray torres'i trabzon alsın 3 takımında orjinal formalarını alır giyerim :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• giymem

0|0
    0|0
  • rakip takıma giden bir futbolcunun formasını kesinlikle giymem kim olursa olsun ,aşkımız armaya <3

0|0
    0|0
  • Türkiye de öyle geniş düşünen insan olduğunu sanmıyorum .Ben almazdım en azından bkz.Alper Potuk .

0|0
    0|0
  • bu derece sevdiğim bir futbolcu yok.

0|0
    0|0
  • Takım aşkı armadadır.Futbolcuda değildir bir kız olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • No No No.

0|0
    0|0
  • alex var. coritiba forması alır giyerim onun için ama paraya kıyıp alamıyorum asadsdaddas

0|0
    0|0
  • fenerbahçe cardozoyu alsın alır giyerim forma fenerin

1|1
    1|2
  • alsın alsın sorun olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• öyle bir fantezim yok

0|0
    0|0
  • rakip takımın formasını değilde onun milli takımının formasını alır giyerim:D

0|1
    0|0
  • Asla giymem !

0|0
    0|0
  • hocam isterse c.ronaldoyu,ibrayı,de gea yı,hummelsi,thiago silvayı,dani alvesi,naniyi ,xavi yi iniestayı gs alsın ben yinde almam formasını

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Ronaldinho'yu Beşiktaş alsın, formasını alırım..

0|0
    0|0
  • Maçını izlemeye giderim ama formasını almam. Ronaldo,Messi gibi isimler başkası kurtarmaz :)

0|0
    0|0
  • Mesii Ronaldo gibi transferler yapacak takım varsa forma + kombine alırım

0|0
    0|0
  • Futbolcu her kim olursa olsun gelip geçicidir.Ama aşık olduğun renkler hep kalıcıdır...Hayran olabilirim ama, rakip takımın formasını giyecek kadar değil...

0|0
    0|0
  • öyle bir futbolcu ne geldi ne gelecek.. hiçbir kuvvet rakip takım formasını giydiremez bana..

0|0
    0|0
  • Reus cincon bile alsa alıım :D

0|1
    0|0
  • var ; ronaldo,messi,falcao,torres,ibrahimovic gibi..

0|0
    0|0
  • Galatasaray haricinde ronaldinhoyuyu alsın bir takım giyerim :D

0|0
    0|0
  • hayıırrr...

0|0
    0|0
  • Messi alabilecekk bir takım varsa dişimi kırarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...