Dün cami bugün gezi parkı peki sonra nereyi yıkacak?

Avm yapmak için cami yıktı

link

Avm yapmak için gezi parkını yıkmaya çalışıyor,hala 2 ağaç için diyen insanlar var ama.

0|0
612

En İyi Kız Görüşü

• O iki ağaç diyenler bir sussunlar artık..

Görsünler uğruna koyunluk yaptıkları insanların gerçek yüzünü... !

1|5
    1|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Peki toki'nin her semtte bedavaya bir camii yaptıgını bılıyormusun ?

Kime ne anlatmaya calısıyorsun ?camıı yıkılıp yıkılmaması ya da yenı camıı yapılması sankı cok umrunuzda hatta yıkılmasını ıstersınız de yapılmasını ıstemezsenız .2 agac ıcın orada olmadıgınızı herkes bılıyor cıkıp adam gıbı derdınızın AKP olduğunu rahatın battıgını soylemeyemıyorsunuz.

Diktatör dediğiniz adama küfredecekcesınız elınızı kolunuzu sallaya sallaya gezeceksenız sonra demokrası yok dıyeceksınız.

Yok ağaçlar ıcın oradaymıssınız gecın bunları kendınız olun sızın derdınız bu ulkede herkesın dınını ıstedıgı gıbı yasaması basortusunun serbest olması unıversıtelere basortusu ıle serbestce gırılmesı .

Gezı parkı olayı AKP hukumetıne karsı kımın ne yarası ve onun ıcın oraya gıttı agacları bahane ettı.

AKP beledıyelerı her yerı cıceklerle donatırken de karsıydınız yol kenarlar agac ve cıceklerle dolu onlar yapılırken karsıydınız bugun agac sevdalısı kesıldınız .

Agac sevgınız ıcın kaldırm taslarını sokturnuz arabaları yaktınız mılletın dukkanlarını yaglmadınız polıse saldırdınız sızın ıcın vur emrı bıle verılmesı lazımdı.

Orada haftalardır dukkan acamayan esnaf var onun zararı ne olacak ? o kamu malına verdıgınız zarar ıcın cebınden 1 kuruş verecekmısınız ?

devlet aslında kamera kayıtları ıle tespıt ettıklerınden yanlarına kım varsa tespıt edıp o zararı sızden tahsıl etmesı lazım.

1|2
    2|1
    • Şimdi öncelikle böyle tek taraflı olaylara bakmana oldukça şaşırdım.Sen rahat oldugun için senin gibi düşünmeyenlere rahat batıyor sanırım senın bu düşüncene bencillik deniyor bilesin.

akp bu ülkede neleri değiştirmeye çalışıyor ve neleri degiştirdi madem bu kadar bilgilisin biliyorsundur, öyle hükümet yetkililerinin çıkıp söylediği herşeye inanan biriysen bu fikirlerin yarın da değişecek kadar Sığ dır bilesin.Toki dediğin kurum hakkında bilgin ne acaba Bedavaya yapıyor sandığına göre pek yok!

• onlar öyle iftira atarlar ama millet neyin ne oldunu biliyor inşallah hakettiğinizi bulursunuz (ülkeden defolup gitmek) yine en başta akp olacak hiç şüphem yok 90 95 li yıllardada 50 kuruşa ekmek yiyorduk şuan da 50 kuruş ekmek yazıp dururlar anca

• şunu da belirtiyim gördüyseniz sabah namazına giden milletin önünü kesmiş akp köpekleri diye bağırıyolar herşey ortada değilmi camiye göndermemişler adamları

• müslüman ya bunlar güyaa

1|3
    2|1
  • Avm'de bir ara kapitalizme secde etmek lazım.

1|3
    1|0
  • halk uyuma devam ediyo işte

0|2
    1|2
  • daha yıkacak neyi kaldı ki?

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunun gerçek olduğunu bilgi belge olmadan kabul edersem yandaş vatansever, kabul etmessem doğruluk pay olmayabilir dersem bağnaz yobaz olurum.

Konudan biraz sapacağım izniniz olursa.

Cami yapıldığı zamanlar da heryer cami , adım atıyoruz cami.Bu ülkenin binaya avmye iş merkezlerine ihtiyacı var diye çırpınanlar bilirim yoksa siz hatırlamıyormusunuz?(ezan sesinden şikayetçi olanları bilirim kendilerine Atatürkçü dediklerini bilirim(Atatürkçülük bu değil bir kere). Şimdi elde avuçta tencere tava vur babam vur , ramazanda davulcunun da ağzına ediver ses çıkarıyor diye. Ezan seni uykundan uyandırıyor diye et lafını , hiç öyle yok mok demeyin bizzat kulaklarımla duydum gözlerimle şahit oldum. Şöyle bir araştırın o kadar geride değil . O camiler yapıldığı için chpnin ne laflar ettiğini gördüm yahu öyle yazı da değil televizyonda izledim kardeşim gördüm.

Eğer bir cami yıkılımışsa bunu sizin(üstüne alınma) savunmanıza gerek yok siz onu bize bırakın biz gerekeni yaparız , nasıl olsa gitmiyorsunuz onun yerine avm istiyorsunuz (geçmişşimdigelecek). Gİtseniz bile wc için gidersiniz o kadar. Şimdi sen böylesin demiyorum ama bu tür tiplerin gelipte bana şu bu öyle böyle demesin.

Ne AKP ne CHP , MHP den birşey olmaz zaten. Bağnaz yobaz diyorsunuz dindar insanlara ama sırf Atatürk'ün partisi diye chpnin başına en adi bir herif soyguncu geçse yine onu destekleyeceksiniz(öyleler demiyorum) pek bu ne oluyor ? İşte ben buna sinir oluyorum. Akp ye oy verende dindar kesim zaten onlarda dindar kesim için yapılan bir kaç şey dolayısıyla veriyor.

Şimdi kimler bağnaz yobaz gerici?

0|0
    0|0
  • Oturdugu ev basina coksede kurtulsak lanet olasi ucube herifden o adami gorunce evrim teorisini dogruluyorum o derece. Satamadigi yer kalmayinca yikmaya basladi artik ne yapalim.

0|2
    0|1
  • Hacı 1 cami yıkıyorlar 10 cami yapıyorlar :D Heryer cami doldu. Hayır dolsalar gam yemicem amk. Gereksiz yere uğraş masraf.

1|2
    0|1
  • ulan bu kadarda şerefsizlik olmaz ya neymiş akp cami yıkmış buna orda ülkeye polislere zarar veren teröristler inanır beyninizi s*kim

Recep tayyip kadar olamazlar dümbükler iş makineleri yakıp otobüs duraklarını kırdılar masum insanların işyerini yaktılar o.çocukları sonra gelmişler vay polis karşımızda geri çekilsn niye gaz atıyo i*nelere bak ülkeden atmadıklarına dua et

al kimin ne mal oldunu öğren vatan hainleri yine seçimlerde Recep tayyip başta olacak

al i*neler link

0|1
    0|0
    • aslında polislerin başbakanın tek suçu var doğru sizin gibi o.çocuklarının kansız köpeklerin yedikleri ekmeğe ihanet eden piçlerin götüne jop sokmuyolar bu yüzden sevmiyom jopu sokup ülkeden s*ktir edecek ganırdıklarım

• küfürümü sizden hiç esirgemem emin ol bu kadar canın yandına göre belliki kuyruk acın a*mına kodumun o.çoğuğu geçmişini s*ktimn kanı bozuk gavatı her yerde yazanı gelip burda mı inanıp söylücen iyi haberlerde yazıyo bak senin ananı sikmişler git tartış orrrroosspuuu çocuğu türküm polislerimize ülkemize zarar veren piçlerin karşısındayım anladın mı piçin evladı ?

• camimi yikti? Pehh faceden haberlere bakip geliyorsunuz. En azindan kutsal biyerde bira içmediler ayakkabiyla girmediler

0|2
    0|1
  • Ak parti ne yapsada sizin gibi at gözlüğü takanlar bu ülkede olduğu sürece yaranamaz kimseye ...istediğiniz şey güzel ülkemi komunistlerin yönetmesi yalan dolan haberlerle geliyorsunuz ...

0|1
    0|0
  • Allahsız Allahçı akp zihniyetinin avm merakı yicek başını recebin

1|1
    0|2
  • dedi ya akp gençlikkolları başkanı "gezi parkını yıkıyoruz, sıra Anıtkabirde" diye...

0|1
    0|0
  • Ben olsam bende yıkarım. Siyasi görüşüm yok. Ama siyasi güç flan yalan tek gerçek paradır.

0|1
    0|0
  • Peki ağaçları korumak için daha kaç tane molotof kokteyli atmak lazım?

1|1
    0|1
    • Avm yapmak için kaç tane polisin katil olması lazım?Kaç kişinin kafasına biber gazı gelmesi lazım?Bu savaşı başlatan biz mi onlar mı?Kaç kişi molotof atmış,kaç tane polis atılan molotofla yanmış?Ben sana ölen 3 tane insan göstereyim sen bana göstericiler yüzünden ölen bir polis göster,ama kovalerken ölen değil göstericiler tarafından bizzat öldürülen?

• Bak ne diyorum molotof atan kaç kişi var 10000 de 1,toma yakıyor o da en fazla,1 tane can almadık daha,şu video ya bak,polisin ne kadar saldırgan olduğuna,ayağına falan sıkmıyor direk kafasına sıkıyor link

• Pardon şu olacaktı

link

• Dün cami, bugün gezi; yarın kendisini!

0|1
    0|1
  • tkp li kardeş sen gerçekten Müslümansan söyledikelerinin altına imza atarım

0|2
    0|0
    • Müslümanım veya değilim,akp cami yıkıyor avm için var mı ötesi?

• Camimi savunan müslüman olsa

• brader biz böyle fitne filimlerini çok gördük.çok şükür şuurumuz yerinde ,eğer sende ahiret hesabı verme inceliği varsa ,iftiralar atmaz müfterilerin sözlerine kulak asmazdın,eğer kul hakkı diye birşeyden haberin varsa.hesap gününde tayyip erdoğana vereceğin hesabını şimdiden yapmaya başla,dostum güneşi balçıkla sıvayamazsın

Yükleniyor...