BEŞİKTAŞ Trabzon maçı için ne düşünüyorsunuz?

Ben BEŞİKTAŞ kazanır diyorum 😂

0|0
1|12

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Trabzon bu sezon deplasmanda oynadığı 4 maçta 3 yenilgi 1 galibiyet almıştır. bu maçlarda 1 gol atıp, kalesinde ise 8 gol görmüştür.

Beşiktaş ise evinde oynadığı 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik almıştır. ve bu maçlarda 12 gol atıp, kalesinde ise 4 gol görmüştür.

Vu istatistikler ışığında maçın favorisinin Beşiktaş olduğu aşikardır. Bunu trabzonspor taraftarı bile söyler zaten. Renklilerde neden bu maçın favorisi olmadığını yazarsa eğer herkes bilgilenir burada.

Bu maçın favorisi Beşiktaştır ama favori olması Beşiktaşin işini kolaylaştırmayacak. Bana kalırsa zor bir maç olacak ama Beşiktaş evinde olmasının avantajıyla 3 puanı cebine koyup milli araya kafası rahat gidecektir. Skor tahminim de: 2-0

Faabri, gökhan, marcelo, rhodolfo, adriano, atiba, oğuzhan, tolgay, ömer, quaresma, aboubakar onbiriyle sahaya çıkacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Trabzonun düşmanı fener ama her maç kaybeden bir trabzon. Ama rakip galatasaray Beşiktaş olduğunda köpek gibi hırslanarak sanki Şampiyonlar Ligi finali gibi oynuyorlar bende bu ya. vsakları anlamıyorum

0|0
    0|0
  • trabzon alır

0|0
    0|0
  • Trabzonsporluyum ve Trabzonspor kazanir diyorum 😂

0|0
    0|0
  • ne dersem tam tersi cikiyor bu yuzden bjk alir diyorum

0|0
    0|0
  • bjk favori ama sonuçta derbi sonuçta ts de iyi oyuncular var yani aksi bir sonuç süpriz olmaz

0|0
    0|0
  • hanfikapli 1 dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kazanır 1-0 diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • umarim kazaniriz ama kazanicaz tabiki :)

0|0
    0|0
  • Rahat alırız diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Her maç gizliden hakem diye ağlayanlara inat kazan beşiktaş

0|0
    0|1
  • Maçın hakemi beşiktaşlılığıyla bilenen fanatik mete kalkavan onun için maç banko beşiktaşın bende sana katılıyorum :D

0|1
    0|0
    • 28gün

trabzonspordan iyi olduğum kesin her hafta 1 2 3 4 yiyen biz değiliz 😂

• 28gün

Peki yönetimi çok iyi olursa ne olacak bu düşüncen değişecek mi? d

• 28gün

Hakem leş gibi maç yönetti. Artık yabancı hakem uygulamasına gitsinler ya. Trabzonu penaltısı q7'ye verilmeyen kırmızı Beşiktaş'a verilmeyen fauller vs. 2-1 den sonra hakem resmen katletti oyunu diyecek söz bulamıyorum...

Yükleniyor...