Kızın birine kara sevda gibi aşık olsanız size gönül verme ihtimali ne kadardır acaba?

Kızın birine kara sevda gibi aşık olsanız size gönül verme ihtimali ne kadardır acaba ? Bu kızla sevgiliydiniz ama şimdi sizden ayrılmak istiyor

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkek arkadaşımla çok kavga ederim hep bitti derim ama O'ndan ayrılamam o da bunu çok iyi biliyor. Gerçi onun yaptığı hatalar küçük oluyor bende hemen bitti diyince alıştık artık. Eğer büyü bir şey yaptıysan ve ayrılmak istiyorsa bırakmalsın eğer gerçektende sevdiysen o üÜlmesin diye bırakmalsın ya da sevgini ona göstermeli yeniden öğretmelisin eğer durduk yere ayrılmak istiyorsa da ve ortada bir sorun yoksa aile vs gibi artık seni istemiyordur yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
    • biz 9 aylık çıktıgımız zaman içersinde belki 50 kere ayrılıp tekrar barışmışızdır ama artık beni çok yıpratıyor bu durum ya:(( eski erkek arkadaşı da aynı şeyi söylemiş buna devamlı benden ayrılıyorsun falan 9 aydır çekiyorum ama çokta seviyorum nasıl düzelicez acaba:((

• gönül işlerinde ihtimal hesaplaması olmaz.Sen yeter ki havalandırma hatunu

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok zorla güzellk olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzde 0 . en azından benim için öyle olmuştu

0|0
    0|0
  • Kara sevda mı? Aman diyim. Sakın.

0|0
    0|0
    • fena halde aşık oldum kapısında bekledim gece sabaha kadar arabanın içinde geçen ayrıldıgında ama bu sefer ne oldu bende anlamadım msn kapandı skype aramada sorun var falan sonra offline oldu sonra daha gelmedi telefonu da bozuk ordanda ulaşamıyorum:((

• ben de senin gibi evlilik olayına kadar girmiştim biriyle. Allahtan aileler tanışmadıydı. Kız ayrılınca daha da koşmadım peşinden. Seven gitmez, gitme dedim gitti, ne bok yerse yesin demek düşer.

• ama biz bunla çok defa ayrıldık her seferinde evinin orda gidip bekledim seviyorum gitme etme falan bana geri döndü ama bu günde pat diye msn kapandı sonrada daha geri gelmedi ya:(( telefonu da bozuk arıyamıyorda beni bende onu arıyamıyorum:(

• sen üstüne gittikçe o daha çok kaçar. bırak gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...