Erkekler neden anlatmaz?

Biz kızlar olarak en küçük bir tartışmamızı nişe bütün arkadaslarımıza anlatıyorken erkekler neden anlatmaz? Anlattığı 2 arkadaşı var sadece. Ama onun dışında her gün gördüğü çok samimi olduğu arkadaşlarına anlatmıyor. Mesela bugün morali bozuktu kavga ettiğimiz için bm bütün arkadaşlarıma anlatırken o bugün gezdiği dolaştığı arkadaşına anlatmıyor. Hatta nasıldı diye sordum iyiydi dedi. Ya bir de kızlar depresyona girer evden çıkmaz istemez ama erkek hemen unutur kendini sokağa atar neden yani? Bizede kötüyüm derler otur var acı Çek. Hıı bir de erkekler neden sokakta dışarda telefonla konuşup mesajlaşmayı pek sevmez erkek arkadaş ortamının içinde ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• içinde yaşar oda 1 ay sonra içip içip seni aramasına sebep olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herseyın bir sevıyesı vardir. Acıkcası bır erkek ortamında veya kız ortmaında mesajlasan sureklı konusan bır ınsanla genelde oturmak veya sohbet etmek ıstemem. Cunku sonucta gıttıgın kısıler senı orda oturup mesajlasasın konusasın dıye gıtmez.

0|0
    0|0
  • Bütün sorunlarımızı dışarı vurmayı sevmeyiz kendi içimizde çözmeye çalışırız başkalarınında bilmesine gerek yok illa sevgilisiyle tartıstı ve canı sıkkınsa

0|0
    0|0
  • Ben birbirinin sırları hakkında dedikodu yapan erkek de görmedim.bence her şey herkese anlatılmamalı

0|0
    0|0
  • amma soru sordun haa böyle dırdırcıysan hiç çekilmessin sen adam haklı anlatmamakta. bir kelime etse bin kelime yaparsın sen.

0|0
    0|0
  • Bize yakışmaz gardaş.

0|0
    0|0
  • niye anlatsın ki herkesin özeli kendine

0|0
    0|0
  • Bizde gurur var bacım, erkek milletiyiz biz.

0|0
    0|0
  • insan söylediklerinin esiridir.o yüzden pek konuşmam hele de özel konularda.çok daralırsam sağa sola anlatmayacak kardeşim dediğim iki kişiden başkasına anlatmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek olmasıyla ilgisi yok bunun. Ben de anlatmam ve anlatılmamalı da. Bazı şeyler iki insan arasında kaldıkça güzeldir, anlatılmamalı ve kavgalar da buna dahil. Sizin aranız düzelir, unutursunuz ama anlattığın insanların ağzına "Bak iki gün önce birbirlerini yiyorlardı..." gibi laflar vermeye gerek var mı? Bırak anlatmasın, çok daha iyi.

Son sorunun da erkek olmasıyla ilgisi yok. Bir arkadaş ortamında konuşurken telefon elinde bik bik mesaj çeken insan beni rahatsız eder. Git kimle mesajlaşıyorsan onunla otur, madem telefonla ilgileneceksin, diyesim gelir, susarım. Dolayısıyla ben de yapmam.

Mantıklı ve düzgün davranışlar bunlar, sev onu.

0|0
    0|0
  • güzel soru tebrik koyuyorum sana :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...