Spor kulübümdeki hoca benden hoşlanıyor mudur?

Gittiğim spor klübünde bir hoca var. Facede ilişkisi var olarak gözüküyor ama sürekli benim bulunduğum ortamda bulunuyor. Muhabbet etmek için sorular falan soruyor. Benden hoşlanıyor mudur?

Güncellemeler:
spor hocası o judo yapıyor ama ben teakwondo yapıyorum yani benim hocam değil beni sadece spora gelirken görüyo ve benle konuşmaya çalışıo bunun için sormuştum

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca olarak senden uzakta değil yakında olması gerekli zaten. 20 spor yapan kişi varken diğerlerini umursamayıp seninle ilgileniyorsa ya hoşlanıyor ya da seni ayartmaya çalışıyordur diyebiliriz. Fakat diğerlerini, görmezden gelmiyorsa adam işini yapıyor ama sen kuruntu yapıyorsun demektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• olabilir konuşmaya çalışıyorsa bişeyler hissediyodur sana

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Hoşlanmış olabilir. Yada gerçekten seni arkadaş olarak seviyodur. Zamana bırak eğer durum ilerlerse , ve sende bu durumdan rahatsızsan, kırmadan söyle. Tabi şuan birşey söylemek için erken. Bende değer verdiğim bazı kızların yanında vakit geçirmeyi seviyorum. Yalnış anlıyorda olabilrsin bu yüzden bekle.

0|0
    0|0
  • facebook profiline bu denli baktığına göre sen ondan hoşlanıyorsun.

0|0
    0|0
  • erkekler çok eşli olmaktan hoşlanır nokta :)

0|0
    0|0
  • bence o hoca işini yapıyo sen adama aşıksın ve senle ilgilenmesini istiyorsun.. benüm düşüncem bu

1|0
    0|0
  • yemeğin üzerine tatlı gibi bi şey olcaksın heralde

0|0
    0|0
  • adamin isi yakinlik kurmak :) boylece rahat hissedersin hemen farkli algilama

0|0
    0|0
    • etmus benim içimden geçenleri yazmışın usta. =)

• millet her yakınlaşanı aşık sanıyor yorumları okudukça. dediğin gibi dans hocaları o zaman harem falan kurmak istiyor =)

• sorma 100 kisilik haremle geziyoruz :)

• senle evlenmek istiyor sanırım

0|0
    0|0
    • yaşını merak ediyorum doğrusu. x2 yapıp yazdın heralde siteye.

• Hoş gözünmek (Y)

• tamam kral sensin senin dediğin doğru mutlu olcaksan 5 yaşındayım =)

• Hemen kapılma öyle. Soru sorması sadece seni merak ettiginden . İlişkisi var diyor ve macera arıyor sadece sakın hata yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende spora gidiyorum ve bende spor hocamla sophpet ediyorum hatta evli ve bır oğlu olcak eşiylede tanıştırdı şoyle bır durum var ben üç senden beri spor yapıyorum ilk gelidğim zamanla benlede sophpet ediyrodu soru sorıyodu ama tek bana ozgu değil her gelenle ilgilenıyor konuşuyordu bence herkesle ılgılendiği gibi senınlede ılgilenıyor ama dersen tek benle ılgılenıyor bu sakıncalı bı durum da denılemez belki senı tanımaya çalıyordur...

0|0
    0|0
  • biraz daha bekle bence..sonuçta spor hocası ve herkesle samimiyet kurmak zorunda

0|0
    0|0
  • Bence hoşlanma gibi bir şey yok adam işini yapıyor.

0|0
    0|0
    • hayır olur mu öyle şey. adam evlenmeyi bile düşünüyor bence =)

• Dalga geçme kızla koyboy :)

• bana bakan yok ki =(( şöyle 6 yıl bakışcağım birileri olsa keşke. bazen diyorum bi resim bulsam ekranda bakışsak

• Biz kızlar genelde hep öyle algılarız :) fakat bir erkeğin şenle konuşması illa da senden hoşlandığı anlamına gelmez. Belki seni bulunduğun alanda yetenekli bulmuştur ve rahat olmanı istiyordur :)

0|0
    0|0
  • İlişkisi varsa çapkınlık peşindedir hocan.Çıkar onu aklından...

0|0
    0|0
  • bence senden hoşlanıyo

0|0
    0|0
  • evet bence de sarmış sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...