Beşiktaş-Trabzonspor maçı galibi kim olur?

Dev maçın kazananı kim olur?

• Trabzonspor Beşiktaş-Trabzonspor maçı galibi kim olur??
    25% (2)53% (10)44% (12)Oy Ver
  • BeşiktaşBeşiktaş-Trabzonspor maçı galibi kim olur??
    75% (6)47% (9)56% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Kara kartal tabiki
    asaleti yeterrr

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon bu sezon deplasmanda oynadığı 4 maçta 3 yenilgi 1 galibiyet almıştır. bu maçlarda 1 gol atıp, kalesinde ise 8 gol görmüştür.

Beşiktaş ise evinde oynadığı 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik almıştır. ve bu maçlarda 12 gol atıp, kalesinde ise 4 gol görmüştür.

Vu istatistikler ışığında maçın favorisinin Beşiktaş olduğu aşikardır. Bunu trabzonspor taraftarı bile söyler zaten. Renklilerde neden bu maçın favorisi olmadığını yazarsa eğer herkes bilgilenir burada.

Bu maçın favorisi Beşiktaştır ama favori olması Beşiktaşin işini kolaylaştırmayacak. Bana kalırsa zor bir maç olacak ama Beşiktaş evinde olmasının avantajıyla 3 puanı cebine koyup milli araya kafası rahat gidecektir. Skor tahminim de: 2-0

Faabri, gökhan, marcelo, rhodolfo, adriano, atiba, oğuzhan, tolgay, ömer, quaresma, aboubakar onbiriyle sahaya çıkacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Trabzon bizim karşımızda oynadığı gibi çok çok iyi defans yaparsa Beşiktaş'a zor anlar yaşatabilir ancak geçen hafta çok kötülerdi Rize ile berabere kaldılar ve gollerin ikisid penaltıdandı. Beşiktaş avrupa dönüşü olduğunu düşünmemiz gerekir Trabzon bunu kullanırsa özellikle maçın başlarında hatta ilk yarıda gol yemezse avantajı lehine çevirir.

0|0
    0|0
  • bjk fark atar

0|0
    0|0
  • trabzon

0|0
    0|0
  • beraberlik

0|0
    0|0
  • Beşiktaş puan kaybedicek gibi

0|0
    0|0
  • Gönlüm her zaman Trabzonspor diyor

0|0
    0|0
  • mete kalkavanla beşiktaş maçı alır boşuna verilmedi bu hakem maça
    bunun aksini iddia edende futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|0
    0|1
  • Feneri üst sıralara çekme kampanyaları var Beşiktaşa puan kaybettirilir bugün

0|0
    0|1
  • Dev maç mı jahahahsb 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...